Skocz do zawartości

The Last of Us Part II


Gość _Be_

Rekomendowane odpowiedzi

Ten cały Druckmann to spoko gość. Tak przyj.ebał kijem golfowym graczom prawakom, że szamoczą się od kilkunastu stron w konwulsjach.

Konwulsje niedługo ustąpią, a gra odniesie ogromny sukces co będzie tym dobiciem czyli "finish what you started" z wiadomej sceny.

Pozdro trzymajcie się.

  • Plusik 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

fanaberie sruckmana wyjasnione

Post image

 

 

I jak wspomnialem wczesniej, pomijajac kontroweryjne tresci z szuflady sjw, to ogolny zarys scenariusza tej gry prezentuje sie niezbyt dobrze... i teraz kazdy, kto skrytykuje ten scenariusz bedzie nazwany -fobem, mizoginem czy glupim prawakiem. I obawiam sie ze ten lewicowy terror bedzie mial wplyw na recenzje.

 

Cała ta gra wyglada jak jedna wielka prowokacja typa, ktory skrecil za mocno w lewo i probuje cos udowodnic swiatu. 

Szkoda też, że po drugiej stronie stoi masa dzbanów, ktorzy sprowadzaja wszystko do HEHE DUZA BABA ALE BEKA, kiedy problem jest jednak o wiele bardziej zlozony.

  • Plusik 7
Odnośnik do komentarza
16 minut temu, devilbot napisał:

Ten cały Druckmann to spoko gość. Tak przyj.ebał kijem golfowym graczom prawakom, że szamoczą się od kilkunastu stron w konwulsjach.

Konwulsje niedługo ustąpią, a gra odniesie ogromny sukces co będzie tym dobiciem czyli "finish what you started" z wiadomej sceny.

Pozdro trzymajcie się.

 

robi wrażenie

 

potężny cytat

 

CIARY

 

 

Spoiler

S2ES.gif

 

Odnośnik do komentarza
40 minut temu, Berion napisał:

A tak swoją drogą: czy może mi ktoś wyjaśnić przeznaczenie memów z fragmentami filmów i seriali? Tak jak w np. w komentarzu wyżej? To jest jakieś odniesienie do tytułu, do fabuły, do charakteru postaci?

To są tak zwane gify berion, nie są ode odniesienien do tytułu czy fabuły, ale stanowią środek wyrażania emocji w internecie

Odnośnik do komentarza

Na dodatek jest tak zajęty dogłębną analizą pederastii i dewiacji w grach telewizyjnych że już ponad pół roku mija a on nie może znaleźć moich rzekomo bluźnierczych wpisów o Powstaniu Warszawskim na emu-nesie. Jak masz Pan choć odrobinę honoru to przeproś za pomówienia albo przedstaw dowody. Bo póki co widzę tylko robienie z gęby dupy.. do czego mógłbym się przyzwyczaić ale najzwyczajniej nie mogę zdzierżyć jak ktoś przypisuje mi słowa jakich nigdy nie wypowiedziałem.

 

Aby nie offtopować to do Tlou2 mam podejście takie że decyzję o zakupie gry bądź jej olaniu podejmę dopiero po jej pojawieniu się i po recenzjach jak już opadnie bitewny kurz po całej "tlouleakowej" aferze.

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Berion napisał:

 

Otóż tak się składa, że to "ludzie pchajacy swoją agende ideologiczna" (zachowano oryginalną pisownię) odpowiadają za obecny fabularny nonsens i gwałt na estetyce w TLoU2. Przypadek?

To jest Twoja opinia. Zresztą wypowiadały się już tutaj osoby heteronormatywne które przeczytały spoilery że fabuła jest ok.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
49 minut temu, aph napisał:

To jest Twoja opinia. Zresztą wypowiadały się już tutaj osoby heteronormatywne które przeczytały spoilery że fabuła jest ok.


Nie wytrzymam. Kilka osób w tym temacie mówi o tym, że SCENARIUSZ LEŻY i czeka na premiere żeby wyrżnąć wierny fanbejs. I to nie jest wina gejozy. 
 

Najbardziej mnie boli PRZEBIEG FABUŁY a nie lgbt przesiąknięte pocałunkami i seksem. Ci z was, którzy bronią własną piersią homo spraw w tlou chyba mają z tym największy problem. To, że ktoś jest piekielnie zawiedziony profanacją przepięknej narracji i relacji ojciec/córka sprowadzacie do tego, że ktoś jest ciemnotą, że jest homo/trans/bi fobem?

 

Żałosne i obleśne. 

Edytowane przez Kron997
  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza
20 minut temu, Kron997 napisał:


Nie wytrzymam. Kilka osób w tym temacie mówi o tym, że SCENARIUSZ LEŻY i czeka na premiere żeby wyrżnąć wierny fanbejs. I to nie jest wina gejozy. 
 

Najbardziej mnie boli PRZEBIEG FABUŁY a nie lgbt przesiąknięte pocałunkami i seksem. Ci z was, którzy bronią własną piersią homo spraw w tlou chyba mają z tym największy problem. To, że ktoś jest piekielnie zawiedziony profanacją przepięknej narracji i relacji ojciec/córka sprowadzacie do tego, że ktoś jest ciemnotą, że jest homo/trans/bi fobem?

 

Żałosne i obleśne. 

Nie mam 100% pewności ale aph broni gry bo to gra Sony.

Mogę się mylić.

 

Tak jak pisałem, gdy nie lgbt i postacie nie wyglądały tak brzydko, to i tak to co się dzieje w fabule by tą grę przekreślało dla mnie. To dodatkowy strzał, a nie główny powód.

 

Zresztą - spoiler z rdr2/ff15:

Spoiler

Tak samo odrzuciła mnie ta gra gdy dowiedziałem się że Arthur ginie. No przykro mi, lubię czasem smutne zakończenia i utożsamiać/wcielać się w postać ktora ginie to nie dla mnie. W ff15 było coś ala  niebo i ok, to było spoko. No i tam unikałem spoilerów.

 

Odnośnik do komentarza
18 godzin temu, Berion napisał:

 

O, i kolejna socjotechnika. Niepodoba się? To już homofobia. Tylko od kiedy to słowo weszło do słownika i od kiedy normalni ludzie boją się dewiantów to nie wiem... Może znajdź sobie inne forum, takie jak resetera, tam przywitają takich jak Ty z otwartymi... no nie wiem, niech będzie że rękoma.

 

Ja sobie nie życzę w grach pederastii, transseksualizmu i diabeł wie co jeszcze. I ze względu na to TLoU 2 na pewno nie kupię. A jeśli sterydziara będzie od początku gry to nawet nie zagram. Mam nadzieję, że gracze będą na tyle roztropni by przynajmniej w większości odwołać preordery na to... już chyba można śmiało powiedzieć: (pipi).

 

- - -

@aph "Czyli fabuła zrobiła to co miała zrobić 10/10."

 

Jeśli miała mnie obrzydzić i zniechęcić do kupna to udało się ćwokom z NG.

mam dla ciebie dobra rade: dorosnij i przestan grac, albo dorosnij i przestan byc idiota. gry maja byc roznorodne, wiec skoro jest miliard gier o hetero samcach alfa dla zakompleksionych betasow, to nie widze problemu zeby byly gry o lesbijkach dla hetero kogokolwiek, komu to zwisa, bo ma w zyciu wazniejsze rzeczy niz przejmowanie sie czyms tak nieistotnym. jak ci sie nie podoba, to nie graj, nikt nikogo nie zmusza do kupienia tej gry, wiec sie tak nie pultaj jakby ktos ci wlazl do chaty i przemalowal kolor scian na kuta.siarski.

Edytowane przez Najtmer
  • Plusik 3
  • Minusik 5
Odnośnik do komentarza

Niektórzy już bekę kręcili z cytuję: "nosacza", no bo przecież Ellie powinna znaleźć sobie seksbombę. Co więcej, były nawet głupie komentarze, odnośnie małych piersi Eliie. A teraz jak:

 

Spoiler

Druckmann dowalił z grubej rury to niektórym całkiem odje...

 

Mnie interesuje, czy fabuła będzie sensowna, czy Abby da się lubić, jak Joel w jedynce, co takiego się wydarzy, że Ellie się stanie (ponoć) tą złą, czy o czym będzie rozmawiał Azjata z Abby.

 

Ludzie, widzę że są mało tolerancyjni, dopóki sami nie doświadczą czegoś przykrego. Jak to się mówi punkt myślenia zależy od punktu siedzenia.

 

Ale u niektórych będzie ból doopy, jeśli gra okaże się sztosem. I będzie trzeba grać umięśnioną babką, a do tego chronić transa.

 

Chciałbym, żeby tak było, żeby gra okazała się sequelem idealnym, to by były jaja.

 

 

 

Edytowane przez zdrowywariat
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Kron997 napisał:


Nie wytrzymam. Kilka osób w tym temacie mówi o tym, że SCENARIUSZ LEŻY i czeka na premiere żeby wyrżnąć wierny fanbejs. 

 jedni mówią tak inni inaczej.

1 godzinę temu, Basior napisał:

Nie mam 100% pewności ale aph broni gry bo to gra Sony.

Mogę się mylić.

  Ukryj zawartość

 

 

Nie, w grze MS czy Nintendo też bym walczył z narzuceniem własnych poglądów innym lub co gorsza przedstawiania ich jak jakiś "fakt".

 

Po prostu fabuła w ich grach jest dodatkiem i jest taka sama w 80% przypadków, idź zabij złego i uratuj świat. Bez jakiejkolwiek refleksji. I nie jest to wada, po prostu doceniam fakt że ND nie serwuje bezpiecznej historii po raz 17698743 w grach video.

Edytowane przez aph
Odnośnik do komentarza
Teraz, Kron997 napisał:

Przyganiał kocioł garnkowi 

 

Dokładnie tak. Schemat jest zawsze ten sam: jak się nie podoba to ciemnogród i dziecinada, jak klaszczesz to wszystko co piszesz jest głębokie i nowoczesne. Dlatego właśnie homoterroryzm należy zwalczać wszędzie, również w grach bo to niebywale skuteczny nośnik do podprogowej indoktrynacji nowych pokoleń, przedstawiając dewiacje jako coś i powszechnego i normalnego, ciekawego i wartościowego. Nawet w trosce o nich samych bo każda rewolucja w pewnym momencie zaczyna pożerać swoje dzieci kiedy przestają być potrzebne. To jedna z głów tej lewicowej hydry do transformacji obyczajowej, a w dalszej perspektywie polityczno-gospodarczej. Zaraza!

 

Nawet pokusiłbym się o faktoryzację tego problemu na podstawie wycieku o TLoU2, tylko po co jak akolici Biedronki i tak tego nie przeczytają bo nie jest kompatybilne z wtłoczonym światopoglądem.

 

@SebaSan1981 Nie znalazłem po temu jeszcze czasu i chęci. Poza tym już ten komentarz nosi znamiona modyfikacji danych w Twoim mózgu bo twierdziłem trochę co innego niż napisałeś (acz sens nadal jeszcze zachowany), a było to zaledwie kilka miesięcy temu - więc powinieneś mieć spore wątpliwości co do swoich treści wyplutych przez klawiaturę dawno temu. Ale ja pamiętam, i się z tej deklaracji wywiążę, nie bój żaby.

 

@ASX Emotikony to już za mało? Teraz wyraża się emocje głupimi minami?

 

@20inchDT Opisałem Ci co przedstawiał.

Edytowane przez Berion
  • Plusik 5
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...