Skocz do zawartości

The Last of Us Part II


Gość _Be_

Rekomendowane odpowiedzi

“I met with Ashley Johnson and I pitched her the idea for Left Behind,” says Druckmann. “And I told her I had something else I was working on and I pitched her that idea. So she’s there in the restaurant crying, and I’m thinking ‘I hope people don’t think I’m doing something horrible.’ But that’s the first time I remember having some strong idea.”

:banderas:

“Dogs are a way to evolve human enemies to give them a new sense to sniff you out – no pun intended,” Druckmann says. “They can rely on the sense of smell and as Ellie moves around she leaves behind this [scent] trail that fades over time, but if the dog picks up the trailer he can find you wherever you’re hiding in a way that a human on their own can’t. But there is something when you kill a dog that makes you feel worse than when you kill a human.”

We want to treat violence as realistically as we can in an action game,” Druckmann says. “One example is that every human enemy in the game features a unique name, such as Omar, or Joe. For Naughty Dog, implementing this was a nontrivial task. “[This was] a big effort that required not only new tech, but a lot of recording investment …. The way they communicate is much more sophisticated.. We do that in order to make you feel it’s not just like an NPC or braindead obstacle.”

If you take out an enemy, their friends may scream their comrade’s name in grief. Overcome by emotion, enemies may also become enraged and unpredictable in combat. It all blends together to create a brutal, yet believable experience.

“Your thoughts are provoked in really interesting ways in the way some of the best stories are done.” says Druckmann says. “That’s what we’re striving for.”

 

reszta

https://blog.us.playstation.com/2019/10/09/neil-druckmann-discusses-new-the-last-of-us-part-ii-details/

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
3 minuty temu, mozi napisał:

Gdzies mi minęło że jest delay do jesieni. Kotaku chyba. Mam nadzieje ze nie kurła. :[

No kotaku, ale Spring to wiosna nie jesień :lapka:

https://kotaku.com/sources-the-last-of-us-2-delayed-to-spring-1839322915

Cytat

 

Edytowane przez Figuś
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Gra oficjalnie przesunięta na 29.05.20.

 

Cytat

To our fans,

Let me cut to the chase and get the news out of the way. The Last of Us Part II has a new release date of May 29, 2020.

I know. It was just about a month ago when we had our big blowout for the game, letting media play over two hours of it along with debuting our new story trailer and revealing the release date. The positive response we saw from our community was overwhelming. You can feel the energy among the team members. After working on something for so many years, it’s invigorating to get a glimpse of validation for all the hard work.

However, it was during the last few weeks, as we were closing out sections of the game, that we realized we simply didn’t have enough time to bring the entire game up to a level of polish we would call Naughty Dog quality. At this point we were faced with two options: compromise parts of the game or get more time. We went with the latter, and this new release date allows us to finish everything to our level of satisfaction while also reducing stress on the team.

While we’re relieved that we won’t have to compromise our vision, we’re disappointed that we weren’t able to avoid this exact situation. We wish we could’ve foreseen the amount of polish we needed, but the size and scope of this game got the better of us. We hate disappointing our fans and for that we’re sorry.

We hope you understand that this additional time ensures that The Last of Us Part II lives up to our collective ambition as well as our commitment to the highest level of quality. We know the extra few months will add to what may already be an excruciating wait for all of us. We are grateful for your patience and continued support. Come next May, you will finally rejoin Ellie in The Last of Us Part II.

-Neil

 

Edytowane przez MBeniek
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Orzeszek napisał:

AHAHAHA tymczasem cyberpunk:

 giphy.gif

mogli zabić

 

Też przesuną xD. Może nawet z dwa razy. TLOU2 pewnie też, miesiąc przed premierą ogłoszą, że potrzebują jeszcze miecha :). No cóż poczekam, i jak ktoś wyżej wspomniał, zwykle do miecha po premierze wychodzą pierwsze duże patche, jeden zwykle day1, więc nie lepiej poczekać i dostać gotowy produkt bez bugów?

Edytowane przez zdrowywariat
Odnośnik do komentarza

No bo jak się mówi, że gra zostanie przesunięta, to nie. Takie czasy, że żadna poważna gra nie uniknie obsuwy. A jeśli uniknie, to 20 GB patcha day one, który i tak nic nie naprawia.

W dniu 25.09.2019 o 11:02, Kmiot napisał:

Niby jest data premiery, ale z tego co pamiętam na Uncharted 4 też była i była dwu, albo trzykrotnie przesuwana, a umówmy się, że TLoU to znacznie ambitniejszy projekt, więc będę mocno zaskoczony, jeśli rzeczywiście wyjdzie w lutym. Byłbym ostrożny w planowaniu urlopów, żeby się nagle nie okazało, że trzeba grać w Fornite, bo TLoU obsuwa. Osobiście mi to nie przeszkadza, może być nawet w czerwcu, jeśli uznają to za stosowne. ND ufam tobie.

W dniu 25.09.2019 o 11:28, Lukas_AT napisał:

Przecież Naughty Dog specjalnie wczesniej nie ujawnialo zadnej daty premiery, by znow jej kilka razy nie zmieniac. Juz kilka miesiecy temu chwalili sie, ze gra jest na ukonczeniu, a na 2020 wyleciala pewnie przez Death Stranding. Luty to termin pewny.

W dniu 25.09.2019 o 11:31, Qbon napisał:

Tylko w tym przypadku różnica jest taka, że oni specjalnie czekali do momentu jak już prace będą zmierzaly

ku końcowi żeby nie przekładać daty premiery, Druckmann mówił o tym wielokrotnie, że datę premiery ujawnia jak będą jej pewni, tak więc 21 luty jest w zasadzie pewny, nie wiadomo co by się musiało stać żeby gra nie wyszła w tym terminie. 

Odnośnik do komentarza
33 minuty temu, Kmiot napisał:

No bo jak się mówi, że gra zostanie przesunięta, to nie. Takie czasy, że żadna poważna gra nie uniknie obsuwy. A jeśli uniknie, to 20 GB patcha day one, który i tak nic nie naprawia.

Przypomniało mi się dzisiaj po tej informacji, że to pisałem xD No cóż, miałeś racje. Niemniej mieliśmy prawo przypuszczać po tych zapewnieniach ND o czekaniu z ogłoszeniem daty premiery aż będą jej pewni że faktycznie tak będzie no ale oni znowu musieli to zrobić. Teraz to ja już im nie ufam odnośnie żadnych dat, nie nastawiam się nawet na ten maj już.

Odnośnik do komentarza

Po tym jak Sony zmienilo strategie na dlugie nieujawnianie daty premiery swoich gier (nawet przyblizonej), by w teorii unikac opoznien, wydawalo sie pewne, ze specjalny odcinek State of Play z data premiery The Last of Us 2 to musi byc informacja ostateczna. A jednak, zrobili z siebie głupków. Jeszcze kazdy myslal, ze to Death Stranding wypchnąl Tlou 2 na 2020 rok. Cóż, to dowod na to, ze juz niczego nie mozna byc pewnym. Tak jak z reguly nie przeszkadza mi przekladanie daty premiery, tak tu jestem mega rozczarowany. 

Odnośnik do komentarza

Ja mam w sumie wywalone na to, będzie to będzie.

Liczę, że w lutym wbije się Techland z Dying Light 2, Cyberka nie przełożą i w Tlou na przełomie maja/czerwca strzeli się platynkę, grę odstawi na półeczkę, a PROsiaczka wystawi na pchlim w oczekiwaniu na premierę PS5 :lapka:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Lukas_AT napisał:

Po tym jak Sony zmienilo strategie na dlugie nieujawnianie daty premiery swoich gier (nawet przyblizonej), by w teorii unikac opoznien, wydawalo sie pewne, ze specjalny odcinek State of Play z data premiery The Last of Us 2 to musi byc informacja ostateczna. A jednak, zrobili z siebie głupków. Jeszcze kazdy myslal, ze to Death Stranding wypchnąl Tlou 2 na 2020 rok. Cóż, to dowod na to, ze juz niczego nie mozna byc pewnym. Tak jak z reguly nie przeszkadza mi przekladanie daty premiery, tak tu jestem mega rozczarowany. 

 

Takie cuda, jak ogłoszenie gry, gry, nie premiery, trzy miechy przed premierą, to tylko u czerwonych. Jak Retro wypali z dwoma tytułami na directcie w listopadzie to już grudniu będą w sklepach xD.

Edytowane przez zdrowywariat
Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, Hanza71 napisał:

Bieda panowie, premiera na okres wakacyjny gdzie gro ludzi zamias grac popija piwko I grilluje korzystajac z ladnej pogody. 

Akurat wypadku tej gry, sprzedaż i tak zapewne będzie rekordowa bez względu na termin. W pierwszym kwartale Sony ma min. FFVII i Nioh2, a to że miesiąc po ujawnieniu daty, stwierdzają ze potrzebują jeszcze trzech miesięcy, nie wiem co tam poszło nie tak, ale beczka z tego jest sroga.

Odnośnik do komentarza

Jak były przewidziane jakieś premiery na maj 2020, to pewnie się poprzesuwają na sierpień, wrzesień.

15 minut temu, YETI napisał:

wypadku tej gry, sprzedaż i tak zapewne będzie rekordowa bez względu na termin.

 

Też tak sądzę, dla nich i R* data wydania nie robi różnicy, jedynie potrzebują czasu na doszlifowanie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...