Skocz do zawartości

The Last of Us Part II


Gość _Be_

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli przełożenie premiery ma związek z tym całym marudzeniem niektórych, ze nie będzie multi na start to byłoby to mega słabe ale wydaje się raczej, że chodzi o doszlifowanie samego singla o ile gra wyjdzie w tym maju bo o ile mam 100% zaufanie do ND jeśli chodzi o jakość ich gier tak w kwestii podawania przez nich dat premier przestali być dla mnie wiarygodni. 

Odnośnik do komentarza

Nie mam problemu z samym przesunięciem premiery, ostatecznie 3 miesiące to nie jest dużo o ile to ostatnie opóźnienie. Mam pretensje o to, że nie odrobili lekcji o której tak często mówili, prawie półtora roku milczenia, w koncu data premiery, no bo tłumaczyli to w ten sposób, że podadzą datę jak będą jej pewni no i po miesiącu mamy opóźnienie. Dlatego jak dla mnie stracili kompletnie wiarygodność w tej kwestii. 

Odnośnik do komentarza
W dniu 28.10.2019 o 05:48, izon napisał:

Szkoda, gra była jak znalazł na luty, w maju przy słoneczku za oknem to już nie będzie ten klimat ;);)

 

Ja tez zrezygnowałem z kupna w lutym, ale nie dlatego, ze będą upały. Jaki jest sens kupowania TLOU2 w maju, skoro od premiery tej gry, za pół roku zobaczymy ps5. A nią pewnie ulepszona graficznie, z 60fps wersje TLOU2. Słaba decyzja

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, walek napisał:

 

Ja tez zrezygnowałem z kupna w lutym, ale nie dlatego, ze będą upały. Jaki jest sens kupowania TLOU2 w maju, skoro od premiery tej gry, za pół roku zobaczymy ps5. A nią pewnie ulepszona graficznie, z 60fps wersje TLOU2. Słaba decyzja

Sens jest taki, że nie każdy posiadacz ps4 pobiegnie od razu do sklepu po ps5. Śmiem nawet twierdzić, że większość na początku zostanie przy dotychczasowej konsoli. Wręcz lepiej odczekać parę miesięcy, tak jak to było z ps4. 

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
4 minuty temu, Faka napisał:

Kto ty (pipi)a jesteś swoją drogą? Mam wrażenie, że jakiś alter.

 

Poręczam, że kolega to unikat. Spadochroniarz z sąsiedniego forum.

2 minuty temu, YETI napisał:

PS5 odpali gry z PS4. 

 

Z bardzo dużym prawdopodobieństwem patcha do PS5 dla najważniejszych tytułów.

 

Z drugiej strony jeśli można sprzedać remaster... :notsure:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...