Skocz do zawartości

Rodzicielstwo


krupek

Rekomendowane odpowiedzi

3 hours ago, balon said:

No tylko ja tego chciałem i to dla mnie nie problem. 
Nie wiem ile tam alimentów kładziesz, ale patrząc po tym że nie chcesz znać dziecka to pewno minimum. Więc jakieś (500 zł rocznie x 12) x 24 lata (zakładając ze się będzie studiować i nie zarabiać „na czysto) = 144 tysia za nieudolne zamoczenie pędzla . GOOD JOB!

 

No niestety Balon, ale realia w tym polskim kurwidolku wygladaja tak ze masa alimenciarzy wogole nie placi na dzieci, albo dymaja na tym ze sa oficjalnie bezrobotni, a biora pod stolem, albo sie wynosza za granice i bardzo czesto nie ma z nimi kontaktu. Dlatego kudosy dla Areki ze sie nie miga i placi, przy

dzieciaku kazdy grosz sie liczy, sam wiesz.

 

Generalnie to olbrzymi procent samotnych matek w PL nie dostaje nic, tylko te 500 od Państwa

 

Ja tam zawsze chcialem miec dzieci, i powiem wam ze zaluje ze tak pozno (39 lat mialem), i pewnie bym walczyl o rownowazna opieke, gdzie alimentow nie ma i po prostu dzieciak siedzi polowe tygodnia w domu ojca i polowe w domu matki. Tyle ze matki czesto swiete nie sa i kase z alimentow przewalaja na tipsy a dzieciak nie dostaje tego co powinien, i kontroli nad tym nie masz, chyba ze podniesiesz ten zarzut pod Sądem.

 

Btw Areka, jak nie chcesz placic to sie mozesz zrzec praw rodzicielskich i tyle

Edytowane przez Alpha Trion
edit
Odnośnik do komentarza

Chyba lepiej ,że się gość nie interesuje dzieciakiem jak go nie chce i nie kocha. Dzieciaki czują takie rzeczy a dwa lepsze to niż jakby został z tą kobitą i go razem wychowywali w toksycznym związku. Babka pewnie znajdzie sobie nowego fagasa który może dzieciaka będzie traktował jak swoje. 

Odnośnik do komentarza
W dniu 22.08.2021 o 20:36, areka napisał:

Jak wy panowie dajecie radę to ja nie wiem. Ja po trzech miesiącach się wypisałem z tego. Sranie, darcie japy, rzyganie, brzydkie to do tego. Masakra. Jednocześnie podziwiam was i współczuję. Szybko po fajki wyszedłem. Największy błąd mojego życia. Oczywiście place na to gówno. Coś strasznego. Nigdy więcej. Wolność jest jednak lepsza niż takie więzienie. 

 

Możesz się z nią zejść jak dzieciak skończy 18tkę. Odchowany, elegancko, może na rybki razem rodzinnie wyskoczycie. 

Odnośnik do komentarza
20 godzin temu, krupek napisał:

Jakiś czas temu popularnym procederem wśród alimenciarzy było dogadanie się z pracodawcą na umowę o pracę na najniższą krajową, a reszta wypłaty pod biurkiem, żeby ukryć dochody.

 

 

Przeciez to wciąż powszechny proceder i od groma ludzi zarabia w ten sposób. A alimenciarze to w tym maleńki odsetek, bo chodzi wyłącznie o podatki pracodawcy. 

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

U mnie alimenciarz siedzi za granica. Wszystkie pisma się odbijają... Ost się odezwał i coś przelał. No ale... do szczęścia nikomu dzban nie jest potrzebny. 

U nas termin luty/marzec- nie mają pewności. Dziś na badaniach wyszło, że dziewucha. Wszyscy dookoła gadali chłopak i tak gdzieś z tyłu głowy było. No ale nic, byle zdrowe :obama:

  • Plusik 3
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

No ja z córką (4lata w pełni zdrowa i dobrze rozwijająca się) właśnie zaczęliśmy terapię na integrację sensoryczną. Bolą ją skarpety, majtki i ciaśniejsze ubrania. Medycyna idzie do przodu i można wyjść z takich dolegliwości poprzez terapię. Kiedyś byś dostał wpierdol i dalej łaził z dyskomfortem fizyczno-psychicznym.

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Alpha Trion napisał:

Niedlugo awansujesz na starszego shitmana, zwlaszcza jak zacznie wcinac stale pokarmy. Pro tip: nie baw sie w chusteczki tylko od razu dupsko pod kran i myjesz

 

moj 13 skonczyl 9 miesiecy, jaki fajne sie robia te kaszojady jak wyrastaja z etapu małej glisty

Wiem z czym to się je, mam 4 letnią córkę :wub:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...