Skocz do zawartości

Ghost of Tsushima


Daffy

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Najtmer napisał:

1. Spierdalaja po sukcesywnych standoffach, jak maja jeszcze przewage liczebna. Ja pi3rdole, wiecznie sie tutaj hiperbolizuje proste rzeczy. Wjezdzam w grupe wsiurow w moim Oni kombinezonie, to chcialbym ze rng raz na jakis czas powodowalo sploszenie kmiotow, rozumiesz kmiocie? Czy to jest dla ciehie rocket science? 

Dobrze, że ty nie hiperbolizujesz problemu xd

Czyżbyś się zdenerwował?

 

Jakbym miał się o takie pierdoły irytować w grach to już dawno bym pomyślał o zmianie zainteresowań. Widocznie strasznie się męczysz z tą (i innymi) grą. Próbowałeś może po prostu przestać w nią grać?

 

Godzinę temu, Najtmer napisał:

A jesli dla Ciebie japonskosc to tylko juggle, to niestety, ale co nie dam rady wytlunaczyc czego tu brakuje :(

Nie no, kurwa, spróbuj. Widać, że w ten tytuł włożono wiele uwagi, by oddać klimat tamtej Japonii, no ale dla najtmera nadal jest za mało japoński. Więc jestem ciekawy co rodowici Japończycy zrobiliby lepiej i dlaczego do tej pory nie udało im się tego zrobić. Bo ucieczka wieśniaków przed typem w straszliwej zbroi to chyba nie jest element wyłącznie japońskiej tradycji?

 

  

51 minut temu, Najtmer napisał:

Co ty cpasz? Wyklepalem wczesniej wiekszosc zarzutow tej grze, a przez ostatnia godzine po prostu musialem wytlumaczyc jak dziecku jeden z nich.

Bo zarzut jest bzdurny i wymyślony na własne potrzeby, jakbyś pierwszy raz w jakąkolwiek grę pełną umowności grał. Do reszty zarzutów nikt się nie czepia, więc nie trzeba drążyć. Wytknąłem tylko te, na temat których chciałbym poczytać więcej.

 

 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
W dniu 24.10.2020 o 01:24, Kafaresko napisał:

Gra ktoś w Legends?

jakie tam są nieogary, nie wiem czy połowa tych ludzi zaliczyła podstawkę.

Jak ktoś chętny to PSN Kafaresko

Opowieść robię ze znajomym ale w Fali faktycznie są takie ananasy, że nie wiadomo czy net im nawala czy poszli na dłuższe posiedzenie. Stoją z boku i przyglądają się jak Mongolasy zajmują posterunki. Z ziomkami gra się najlepiej.

Odnośnik do komentarza

Hmm, nie miałem aż takich problemów na Survivalu, przeważnie daje spoko ekipę, ale gram na Goldzie cały czas, pewnie na tych niższych więcej januszy. Klucz to Ronin, żeby leczył, bez niego trzeba naprawdę ogarniętą ekipę. Bardzo ważne jest też, żeby od razu ktoś leciał do kolejnego przejmowanego punktu, nie można siedzieć w 4 na jednym i latać kupą bo zaraz wszystko przejmą.

Ogólnie ten cały online był zupełnie niepotrzebny. Zobaczymy ten raid, ale pewnie też zabawa na raz. Niestety ale bardzo mała zawartość jest głównym powodem szybko wkradającej się monotonii i powtarzalności. Zdecydowanie lepiej by było, gdyby poświęcili ten czas na jakieś fajne dlc do singla.

Odnośnik do komentarza

Nowy tryb mi bardzo podpasował, czekam z niecierpliwością na raid.


Jednak potrzebny jest balans bo na ten moment nie ma żadnego sensu latać trybu survival.

Tryb story daje więcej nagród, więcej waluty (jak jestesmy w stanie zrobić misję poniżej 8-10 minut) i większą szansę na legendy.

Tryb survival -5 fal na każdy poziom trudności, 10+ nagród, więcej waluty, trochę tańszy reforge sprzętu i będzie spoko.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Platyna łatwa i przyjemna, jak to bywa ostatnio w grach Sony. Ciekawe misję poboczne, jak i wątek główny. Zakończenie bardzo fajne, szkoda że nie było takich patentów podczas całej gry, zwłaszcza że ten developer jest z tego znany. System walki doskonały, tak samo miodny i satysfakcjonujący od pierwszej do ostatniej godziny. Poza tym widoczki, obok Horizon chyba najładniejszy open world na PS4. Kilka moich screenów i oby do kolejnej, równie udanej gry SP.
76cfa4943fceba32d0c1d801e8b6afd7.jpg5800d4da0c5d1be24a07356f82e94b53.jpg85a7a7faa7844dc4b612d64b7fd4f12c.jpg46acffad40dbfce3ee2765bff56338a4.jpgaebdbf08ad60b4455f4fe305423a6890.jpg646e29c5f6a7dcc34e498a92b9613d79.jpgaba704e9b78cc1ccfbfe3b1e3383d358.jpgb0f62724b1bc77efe3953470c82715b6.jpg880e2f15f031b08b8a1e2d2b19f84413.jpg2a7296830d2e8b220b59d9c02cad8058.jpg7a2c27f731bb64cd88b80c86c74fd6fb.jpg

 

Edytowane przez YETI
  • Plusik 5
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 22.11.2020 o 18:04, tomek625 napisał:

Serio? Potrzebuje plik graficzny całej okładki jak masz np na stronie DVDcovers do profesjonalnego wydruku, a nie zdjecie samego pudełka.

 

Kolego Miły, ja tylko niosę pomoc. 5 sekund. Nie moja wina, że Bozia rączek nie dała.

 

https://images.app.goo.gl/fXFLBXqqbxmxFJf79

https://images.app.goo.gl/FBa1p2maqCwF66kF6

https://images.app.goo.gl/MhC2eGpqJPbGetqV7

https://images.app.goo.gl/SH44Z2YtsJFvDzwMA

https://images.app.goo.gl/cceGTZyB8B29naNa9

 

Nie ma za co.

 

(pozycja nr 2 i pozycja nr 5 są chyba najlepsze, na reszcie są znaki wodne)

Edytowane przez lysy0800
Odnośnik do komentarza

Zacząłem niedawno no i wrażenia pozytywne, ale pykałem jeszcze dosyć krótko i ledwo zostałem rzucony na otwarty świat. Co, poza bajeczną oprawą zwraca uwagę od początku? Nie taki prosty combat (gram na hardzie), szczególnie, że włącza mi się jeszcze pamięć mięśniowa z Sekiro xd. Ten unik pod "kółkiem" jakiś taki spóźniony się wydaje, no ale trzeba wyczuć system i trochę podexpić.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...