Skocz do zawartości

Ghost of Tsushima


Daffy

Rekomendowane odpowiedzi

Tlou2 to jest dzielo spotykane raz na dobrych kilka lat, gra niemal idealna (jak wiekszosc ND). Jasne, jeden blad popelnili bo konczenie pewnej historii w taki sposob i tak szybko to glupota ale cala reszta to zloto. Ghost jest oczywiscie fantastyczny i SP zrobil swietna robote no ale gdzie... Gdyby nie szambo ktore wylewala w internecie pewna grupka fanatykow to nawet nie byloby dyskusji co w tym roku bylo najlepsze.

A mam porownanie na swiezo bo dzisiaj dobilem platyne w GoT, a z tydzien temu w TLOU i nawet przy drugim przejsciu ta gra robi niesamowita robote. 

Odnośnik do komentarza

Zasłużenie. Znakomita gra.:good2: Graficznie jest tak, jak opisał Skill Up - może nie jest to technicznie pierwsza liga, ale krajobrazy zapierają dech w piersiach. Piękna gra.

13sYsjn.jpg
Nb5VwNM.jpg
DYv5Sub.jpg
DAv8CVZ.jpg
OzLMbtI.jpg
2V4KYQX.jpg
HCcPVDi.jpg
k06Vdbu.jpg
YPuzu76.jpg

Ten ostatni, to "strój", niech nikt nie myśli, że jakiś spoil fabularny z okaleczonym bohaterem.


Po dziesiątkach godzin w Nioszkach sądziłem, że system walki średnio się sprawdzi, ale dał mi ogrom frajdy i uważam, że godnie go zrealizowano - czuć moc ciosów, a i oręż zatapia się w ciele wroga z przyjemnością. :starwars: Przedstawiona historia z całą pewnością nie jest niczym niezwykłym, ale spisuje się dobrze, no i to zakończenie....
:banderas:

Zresztą Ryo kilka tygodni temu znakomicie opisał Cuszimę. Nic dodać, nic ująć. :lapka: Pozostaje tylko czekać na kontynuację. Biorę dej łan, a GoT jest w moim top 4 bieżącego roku. :kaz:

  • Plusik 3
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Na liczniku prawie 30h i jakoś tak ostatnie 10 godzin już lekko się nudzę. Nie, żebym się jakoś mocno zmuszał, bo gra relaksuje i ma inne zalety, ale poza głównym wątkiem i nielicznymi patentami w misjach pobocznych, to mam wrażenie, że od wielu godzin robię ciągle to samo, nic nowego mnie nie spotyka. Zacząłem więc cisnąć mocniej fabułę, bo odczuwam syndrom Falloutów i innych wielkich, zarypanych znaczkami światów. Patrząc na to, ile rzeczy nie mam jeszcze odhaczonych, to nie wyobrażam sobie, ile czasu trzeba poświęcić na platynkę. Cóż, ja odpuszczę.

Odnośnik do komentarza

dopiero zacząłem w to grać ale jakis skończony pierdolec musial zaprojektować kamere w tej grze podczas walki, bo kurwa nic nie widac, gra nie podaza za bohatetemi dostaje jakis cios z pizdy z boku 

 

a i to skrytobojstwo. Jak nie wcisniesz kwadrata w tempo to kutwa nie zabijesz przeciwnika tylko Jin machnie mieczem, tak niedorobionego systemu skrytobojstw to nie bylo w assasynie.

Ogolnie gra jest przepiekna ale to przecież kopiuj wklej assasyn Panowie xd

  • Plusik 1
  • WTF 1
Odnośnik do komentarza

Oba zarzuty trafne. Kamera daje mocno popalić, szczególnie w obozach, między jakimiś namiotami i innymi obiektami. A co do stealth killi,. to oczywiste, że trzeba kliknąć w odpowiednim momencie, sęk w tym, że ten moment jest mocno płynny i łatwo przegapić okienko jakimś drobnym ruchem w złą stronę. Mi to akurat jakoś mocno nie przeszkadzało, ale coś jest na rzeczy

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, LiŚciu napisał:

Zacząłem dzisiaj Ghosta. Ja jebie, jak to wygląda:banderas: Plus ta płynność. Czuje że to będzie śliczna przygoda. 

Gra jest przepiekna, miejscowki powalaja i fabula tez calkiem calkiem sie prezentuje, szkoda tylko ze kamera taka srakowata i czyni walke prawie niegrywalna, debilizm w chuj. 

Odnośnik do komentarza

Okay wkrecilem sie dosc mocno w ta gierke, nauczyłem sie parowania tych wszystkich ataków, wypelniam sobie powoli poboczne zadania i kapie sie w tych stawach, ulepszylem miecz, n ogolnie troche pogrindowalem. Gram na trudnym i gierka jest trochę za latwa, właściwie przechodzę gre no damage bo po soulsach i Niohu2 to wiadomo. Bedzie trochę trudniej? przeciwnicy beda bardziej dopakowani?

Odnośnik do komentarza
18 godzin temu, standby napisał:

Bedzie trochę trudniej? przeciwnicy beda bardziej dopakowani?

Beda momenty ze bedzie duzo oficerow. Gra trudniejsza nie bedzie.Ogolnie to tak ma byc...masz siac postarch posrod mongolow i chlastac ich na raz ;) czuc ze kosa jest ostra wiec bezsensu byloby  ciachac dluzej tych przeciwnikow. To gra akcji a nie soulsy

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...