Skocz do zawartości

Ghost of Tsushima


Daffy

Rekomendowane odpowiedzi

Randomowi wieśniacy ratowani z rąk bandytów lub mongołów czasami wskazują nowe obozy do oczyszczenia. Po wykonaniu niektórych zadań z np wątku głównego albo dla jakieś postaci np Yuny, wojowniczego mnicha, senseia lub Masako w jakieś osadzie któryś z mieszkańców może dać namiary na mini questa lub kolejny obóz.

Odnośnik do komentarza

Tak jak podejrzewałem, platyna okazała się formalnością. Jeżeli wsiąkasz w tą grę, to pucharek jest Twoim obowiązkiem. Zajęło mi to równe 62h.

 

Wspaniała gra, bawiłem się kapitalnie i ani przez chwilę nie poczułem znużenia. Duch trafia na moją ścisłą listę Topek i teraz pozostaje ze smutkiem spoglądać na jakieś szczątki informacji odnośnie kontynuacji :frog:

 

P.S Uważam, że dla samego latania po Cuszimie było warto zakupić bydlęciątko.

Edytowane przez ginn
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Pograłem kilka h. Jezuuuu jak to wygląda i chodzi w tych 60ks, do tego top hdr w gierkach. Jakby mnie ktoś zahibernował na 8 generację i teraz obudził i powiedział, że to tytuł startowy robiony na ps5 to bym spokojnie łyknął.

 

Sama rozgrywka też wow. Od zawsze wolę korytarzyki od open wordlów, ale tutaj jest to naprawdę fajnie podane. Nie wiem jak to SP zrobił, ale jest to korytarzyk w dużym świecie (te najazdy kamery, zoomy itp.), misje też bardzo fajnie podane i naniesione na mapę. 
Jestem w miarę świeżo po ograniu nowego  Assassina, który jest dla mnie najlepszym w całej serii i naprawdę fajnie się bawiłem, ale jak przypomnę sobie teraz te teksty, że GOT to Assassin w Japonii czy Ubi klon to niezły WTF lub funboystwo.

 

 

 

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, balon napisał:

Pograłem kilka h. Jezuuuu jak to wygląda i chodzi w tych 60ks, do tego top hdr w gierkach. Jakby mnie ktoś zahibernował na 8 generację i teraz obudził i powiedział, że to tytuł startowy robiony na ps5 to bym spokojnie łyknął.

 

Sama rozgrywka też wow. Od zawsze wolę korytarzyki od open wordlów, ale tutaj jest to naprawdę fajnie podane. Nie wiem jak to SP zrobił, ale jest to korytarzyk w dużym świecie (te najazdy kamery, zoomy itp.), misje też bardzo fajnie podane i naniesione na mapę. 
Jestem w miarę świeżo po ograniu nowego  Assassina, który jest dla mnie najlepszym w całej serii i naprawdę fajnie się bawiłem, ale jak przypomnę sobie teraz te teksty, że GOT to Assassin w Japonii czy Ubi klon to niezły WTF lub funboystwo.

 

 

 

No a porównaj animacje czy choćby walkę xD Jak sobie przypomnę te mashowanie kwadratu w Assasinie i brak animacji przeciwnikow na ciosy - no :dynia:

Odnośnik do komentarza
55 minut temu, easye napisał:

No a porównaj animacje czy choćby walkę xD Jak sobie przypomnę te mashowanie kwadratu w Assasinie i brak animacji przeciwnikow na ciosy - no :dynia:

Nie, no tu nie na co porównywać...

1 godzinę temu, mozi napisał:

Niestety po paru h dla mnie czar prysł i zrobiło się assasinowo. Kończyłem już z obowiązku raczej. Wejście jednak jest mocne. 

a u mnie całkiem na odwrót. Ta 1-2h samouczków i wprowadzające deko mnie wymęczyły. Jednak jak poznałem mechaniki i wyczułem się w ten świat to poszłooooo. 

Odnośnik do komentarza

No za szybkość szybkiej podróży i częstotliwość występowania jej punktów startowych ocena GoT o pół oczka w górę ode mnie, korzystałem z niej notorycznie (to tak jeszcze odpowiadając na pojawiające się tu zdziwienie, że tak "szybko" wbiłem platynę) i jakbym miał się męczyć z loadingami, to pewnie bym zlał masterowanie gry, bo zwyczajnie nie chciałoby mi się dziesiątki razy wpatrywać w ekran ładowania, skacząc z jednego końca mapy na drugi.

Odnośnik do komentarza

Pytanie do tych co ukończyli i ich odczuć.

 

Spoiler

Które z zakończeń wydaje Wam się bardziej spójne z drogą Jina? Bo ja powiem szczerze, że ciężko mi zdecydować - chyba żadne z zakończeń nie jest w 100% satysfakcjonujące (w pozytywnym sensie) dla mnie. Jednego czego jestem w 100% pewien to tego, że zabicie Shimury było bardziej spektakularne i wywołało większe emocje (choć tutaj się wtrącę i przyznam, że najbardziej zasmuciła mnie śmierć wiernego konia).

 

Odnośnik do komentarza

Jak dla mnie

Spoiler

zabicie wuja jest najbardziej "sensowne" z punktu widzenia całej opowieści i tego, co znaczy dla bohaterów honor. Oszczędzając go co prawda zaspokoilibyśmy egoistyczną potrzebę Jina/gracza, ale skazali Shimurę na infamię i kto wie, czy w końcu sam by sobie nie odebrał życia.

 

No a tak czysto emocjonalnie to zwyczajnie mocniejsze i lepsze zakończenie.

Odnośnik do komentarza
Spoiler

||ja go oszczędziłem. Skoro Jim zerwał z kodeksem samurajów to nie widziałem potrzeby aby wracać na ta ścieżkę ||

 

W dniu 31.01.2021 o 11:51, ginn napisał:

Pytanie do tych co ukończyli i ich odczuć.

 

  Ukryj zawartość

Które z zakończeń wydaje Wam się bardziej spójne z drogą Jina? Bo ja powiem szczerze, że ciężko mi zdecydować - chyba żadne z zakończeń nie jest w 100% satysfakcjonujące (w pozytywnym sensie) dla mnie. Jednego czego jestem w 100% pewien to tego, że zabicie Shimury było bardziej spektakularne i wywołało większe emocje (choć tutaj się wtrącę i przyznam, że najbardziej zasmuciła mnie śmierć wiernego konia).

 

Spoiler

Ja w ogóle nie rozumiem ocb z tym koniem. Zero wiezi tylko zwykly środek transportu przywolywany na strzałkę. Nie ma w ogóle porównania z koniem z kolosów czy tytanem z titanfall 2

 

Edytowane przez PanKamil
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...