Skocz do zawartości

Ghost of Tsushima


Daffy

Rekomendowane odpowiedzi

11 minut temu, Hendrix napisał:

Update jest za 9.99$, rozszerzenie za 19.99$ - pakiet 29.99

Tylko, że nie ma chyba możliwości samego upgradu, musisz mieć DC na PS4 aby za 10 baksów zrobić wersje PS5.

 

11 minut temu, MYSZa7 napisał:

śmiesznie wygląda ten zwrot „targeting 60 fps”, mogli dać sztywniutkie 60 fpsów z niższą rozdziałką

Ten sam zapis był przy Ratchecie i performance mode.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Trochę rozczarowanko, bo jednak liczyłem na coś w stylu First Light - inny bohater, nieco inne skillsy itp. + pełne wykorzystane PS5 (choć podciągnięty LOD). 

 

No nic trzeba czekać na więcej info o dodatku, ile tam faktycznie mięska i nowości będzie.  Jak wyjdzie z 3-4 dodatkowych godzin to raczej sobie odpuszczę na premierę, a dla samego faktu upgrejdu chyba nie ma co, bo zmiany nie wydaję się duże, a wersja z PS4 odpalona na PS5 też wygląda i rusza się kapitalnie.

 

Mam nadzieję też, że jak kupię kiedyś ten Directors Cut na PS5 od razu, to jednocześnie będzie też tam wersja PS4, prawda? Kupuję czasem coś na spółkę z bratem w digitalu (on ma PS4, ja PS5) więc przydałoby się. :)

Odnośnik do komentarza
Teraz, Cedric napisał:

Mam nadzieję też, że jak kupię kiedyś ten Directors Cut na PS5 od razu, to jednocześnie będzie też tam wersja PS4, prawda? Kupuję czasem coś na spółkę z bratem w digitalu (on ma PS4, ja PS5) więc przydałoby się. :)

Taa, na chwilę obecną kupując wersję cyfrową PS5, ma się też dostęp do wersji PS4. Nie wiem czy każdy tytuł, ale jest tak.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Ciekawe jak bedzie wygladala sytuacja z D.Stranding ? Ja sie wstrzymu(pipi)z upgradem.

Sugerując się tylko tym, ze oba tytuły maja w nazwie Directors Cut to pewnie za upgrade DS ver. PS4 do PS5 tez zaśpiewają 9,99$ / = 19,99 Euro bo chyba teraz mniej więcej taki mamy przelicznik

Oby to nie był koniec free upgarde do PS5 i nowy trend w Sony, a tych upgrade z PS4 jeszcze trochę za 9,99$ / 19,99€ mogą zrobić Wiem nikt nie każe kupować / wszystko zależy od contentu. Ale MS takiej potrzeby nie ma co by wyceniać upgrade’y na te kwoty, z drugiej strony nie maja swoich exow tyle
Odnośnik do komentarza
9.99$ to 9.99 euro, wychodzi na to samo bo w stanach jeszcze jest podatek doliczany

A widzisz czyli ta różnica w cenach US/EU wynika z tego ze te pierwsze to tzw. ”netto” zapomniałem o ich podatku każdy inny w innym stanie

W EU dla gier wydawanych przez sony to 79,99€, w US 69,99$ + podatek

Podsumowując pakiet: dodatek + upgrade do edycji PS5 GOT powinien u nas kosztować 29,99€
Odnośnik do komentarza

Skończyłem wczoraj przygody Jina, robiąc przy okazji platynę. Świetny tytuł, jak w sumie wszystkie exy od Sony. Fajna fabuła, przyjemny system walki (chociaż więcej kombosów mogłoby być), grafika to szczyt PS4 i kapitalne udźwiękowienie tworzą piękne dzieło. 60 klateczek na PS5 dawało mocno radę.

Miejscami trochę narzekałem na zapchaną mapkę questami i zbyt dużą ilość wiosek do ratowania, ale całościowo wszystko wypada świetnie. Przełączenie na japońskie audio to była bardzo dobra decyzja, a brak synchro mimiki w ogóle nie drażniło. Sama postać Jina po początkowej niechęci przypadła mi do gustu i czułem jego ból i poświęcenie.

Dwa razy było mi smutno podczas grania i nawet jakieś uronione łzy miały miejsce

Spoiler

po drugim akcie jak mój kopytny towarzysz [*] Kage zginął ratując mnie z niewoli, i na końcówce jak wybrałem zabicie wuja.

No czułem emocje Jina w tych scenach.

 

Teraz trzeba zobaczyć co ten tryb Legend ma do zaoferowania. Wczoraj zrobiłem tylko samouczek, tak więc jakby ktoś chciał pograć to dawać znać.

  • Plusik 3
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 4.07.2021 o 12:43, Square napisał:
  Ukryj zawartość

Teraz trzeba zobaczyć co ten tryb Legend ma do zaoferowania. Wczoraj zrobiłem tylko samouczek, tak więc jakby ktoś chciał pograć to dawać znać.


Jak obadasz tryb i zdecydujesz, że chcesz wbić te pucharki to odezwij się. 
Ja to kiedyś porzuciłem ponieważ nie miałem drużyny a 100% by ładnie wyglądało. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...