Skocz do zawartości

Ghost of Tsushima


Daffy

Rekomendowane odpowiedzi

Ale to jest dobre,właśnie przeszedłem główny wątek.

Nigdy bym nie pomyślał, że gra o japońskich klimatach mnie wciągnie.

Już nie mówiąc o grafice która rozwala system to combat to chyba najlepsza sprawa, zaprezentowali go w świetny i zrozumiały sposób,zaczełem grać na pro a skończyłem na ps5.

60 klatek na piątce to bajka,strach się bać co te wariaty stworzą z mocy ps5.

 

Odnośnik do komentarza

Yep grafika i idący w tym wszystkim klimat to poezja. Cuszima to najlepsza gra imo pod względem robienia screenów, sam tryb photo mode to małe dzieło sztuki i fajnie, że sony wrzuca ten tryb do swoich gier.

Sama gra jest jednak do bólu poprawna i nie zaskakuje niczym po pierwszej wyspie, przez co przy trzeciej już się po prostu męczyłem. A lisy to bym najchętniej wybił do zera. Samego singla oceniam na 4+/6 czy jak kto woli 7/10.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Moldar napisał:

Yep grafika i idący w tym wszystkim klimat to poezja. Cuszima to najlepsza gra imo pod względem robienia screenów, sam tryb photo mode to małe dzieło sztuki i fajnie, że sony wrzuca ten tryb do swoich gier.

Sama gra jest jednak do bólu poprawna i nie zaskakuje niczym po pierwszej wyspie, przez co przy trzeciej już się po prostu męczyłem. A lisy to bym najchętniej wybił do zera. Samego singla oceniam na 4+/6 czy jak kto woli 7/10.

 

Czyli nie ma co liczyć, że im dalej to gra się bardziej rozkręci i przestanie nużyć? Jak pisałem wcześniej wróciłem do gry jednak upadła mi ochota na ten otwarty świat. Za duże to i za dużo do robienia. Już sporo miejsc wyczyściłem na drugiej wyspie (tej większej), a tu piszesz że jest jeszcze jakaś trzecia... Nie mogę się już jakoś w to dalej wkręcić.

Odnośnik do komentarza

Mi tam wcale nie wydało się, że jest za dużo znaczników. Na pewno mniej niż w jakimś far cry. Przyjemnie mi się biegało z liskami i podążało za złotymi ptakami. Liski czasem dają się pogłaskać. Zmęczenie odczułem dopiero po drugiej mapie, ale trzecia okazała się malutka więc dobrze to przemyśleli.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Biorę na premierę, brakuje mi takich gier. Własnie gram w Valhalle i cały czas nie mogę się pozbyć wrażenia że gram w jakąś budżetową kopie Tsushimy, wszystko jest jakieś takie sztuczne i bez klimatu, jakby ciosane z kartofla, walka bez mocy i impetu, postacie nieciekawe i wyglądają jak kloce, a mapka jak z generatora*. Za to w GoT co chwilę wchodziłeś na pejzaż jak z obrazu, widać że tam na każdym fragmentem mapy siedzieli artyści myśląc nad kadrami z jakich lokacje będzie oglądać gracz, aż chciało się przebywać w tamtym świecie. Ogólnie Sucker Punch pokazali Ubisoftowi jak powinno się robić takie gry, pomimo że sporo elementów od nich zaczerpnęli, ale wszystko jest zrobione o klasę lepiej. 

 

*jestem w pierwszej lokacji, może po meksyku się rozkręci.

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza

A ja własnie ogrywam GoT. Kupiłem z pół roku temu ale nie było czasu na sandboxa. I powiem że mam lekko mieszanie uczucia. Z przewagą pozytywów w postaci niezłej walki, dość wciągającej historii i pięknych widoków. Z drugiej stony jednak jest strasznie odtwórczo. Poszczególne misje powtarzalne, przeciwnicy powtarzalni. Jestem w ostatniej misji pierwszego aktu dopiero więc pewnie wiele przede mną. Lepiej się już bawiłem w DG.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...