Skocz do zawartości

Halo Infinite


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

1 hour ago, szurubur said:

Ktoś ma jakieś fajne settingi pod pada? 

Samemu jakoś nie mam sił tego wszystkiego ustawiać a domyślne ustawienia są trochę takie meh. 

Też muszę jeszcze pokombinować, ale wstępnie dałem czułości rozglądania się na maksa, bo przy standardowych postać rusza się jak mucha w smole. Tylko jestem przyzwyczajony do czegoś takiego, w Gearsach czy BF również daję na maksa.

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Mustang napisał:

Też muszę jeszcze pokombinować, ale wstępnie dałem czułości rozglądania się na maksa, bo przy standardowych postać rusza się jak mucha w smole. Tylko jestem przyzwyczajony do czegoś takiego, w Gearsach czy BF również daję na maksa.

W becie pomagało zmniejszenie Dead Zone 

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, szurubur napisał:

Ktoś ma jakieś fajne settingi pod pada? 

Samemu jakoś nie mam sił tego wszystkiego ustawiać a domyślne ustawienia są trochę takie meh. 

 
polecam ustawić sensitivity na sporo wyższe i dead zone zmniejszyć. Te defaultowe ustawienia to jakiś dramat, najgorsze controlsy w całej serii, wcześniej nigdy nie musiałem tyle kombinować w Halo by dopasować odpowiednie dla mnie sterowanie.

 

Natomiast jak już to zrobiłem i przestawiłem na 120fps to o jezusie złoty :banderas: wczoraj było grane do 2 w nocy i wbita ranga Platinum 5, gra się super ale feeling jest sporo wolniejszy niż w Halo 5 i muszę zmienić swoje przyzwyczajenia. Map rzeczywiście mało, oby coś jeszcze dorzucili w grudniu.

 

Ogolnie największy pozytyw to fakt ze wczoraj nic się nie wyjebalo na plecy i można było grac bez zadnych problemow

Odnośnik do komentarza
44 minuty temu, MaZZeo napisał:

 
polecam ustawić sensitivity na sporo wyższe i dead zone zmniejszyć. Te defaultowe ustawienia to jakiś dramat, najgorsze controlsy w całej serii, wcześniej nigdy nie musiałem tyle kombinować w Halo by dopasować odpowiednie dla mnie sterowanie.

 

Natomiast jak już to zrobiłem i przestawiłem na 120fps to o jezusie złoty :banderas: wczoraj było grane do 2 w nocy i wbita ranga Platinum 5, gra się super ale feeling jest sporo wolniejszy niż w Halo 5 i muszę zmienić swoje przyzwyczajenia. Map rzeczywiście mało, oby coś jeszcze dorzucili w grudniu.

 

Ogolnie największy pozytyw to fakt ze wczoraj nic się nie wyjebalo na plecy i można było grac bez zadnych problemow

A gdzie przestawić na 120?

 

odpaliłem wczoraj dla beki a grałem z 3 godziny xd nawet forzy nie chciało mi się odpalać.

Odnośnik do komentarza

No pięknie się gra w to nowe Halo. 343i w przeciwieństwie do Bungie potrafi z postaci zrobić czołg, masę, ciężar postaci czuć jeszcze mocniej niż w H5. Wręcz zabawne jest jak dobrze to chodzi na PC na najniższych ustawieniach, bardzo dobra opytmalizacja. Cieszy powrót normalnego BR, zabawna jest ta pukawka commando zamiast(?) DMR. Muzyka, pozywtynie zaskakująca. Ten motyw gdy zaczyna się mecz ma coś z motywów ze spagetti westernów. Tradycyjnie niestety, kupa cennego czasu życiowego pójdzie dzięki multikowi w pizdu :)

Odnośnik do komentarza

@szurubur

 

Pozmieniaj sobie też przede wszystkim opcje graficzne, które poprawią mocno widoczność i przejrzystość:

 

Performance mode wiadomo - 120 klatek

FOV - 100-120(ja gram na 110)

Blur - 0

Screenshake - 0

Exposure - 0

Screen Effects - ja na razie dałem 20, ale pewnie lada moment na 0 zmienię

 

W dźwięku też powyciszaj sobie efekty, które przytłumiają kroki/strzelanie. Ustawienia deadzone'ow to kwestia indywidualna pada/stick drifta. Najlepiej jak najniżej.

 

 

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, sprite napisał:

@MaZZeo Axial Deadzone w obu też jak najniżej dawałeś?

 

9 minut temu, szurubur napisał:

Wrzucisz screen swoich ustawien? :)


 Na drugim sticku ustawiłem Axial deadzone i Center deadzone na 1.0, max input póki co zostawiłem ale pewnie dzisiaj tez będę testowal

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

A kogo wgl warto śledzić na yt z Halo? 

Fajnym tipem na szybsze poruszanie się jest wzlizg. Dodatkowo jeśli biegniemy sprintem, wyskoczymy i damy wślizg to jest on dłuższy, może i nawet szybszy. 

@Lord Protectorgościu ogólnie ma pojęcie. Uczyłem się od niego "latania" w Titanfallu 2.

Edytowane przez Szymek
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...