Skocz do zawartości

MediEvil (Remastered Edition)


MEVEK

Rekomendowane odpowiedzi

7 godzin temu, Wredny napisał:


Będę sumienny i kupię w dniu premiery (oczywiście wrzucając zdjęcie na forumku), pod jednym warunkiem - obiecaj mi, że przestaniesz stawiać te randomowe przecinki.

Całkowicie je olej, po prostu nie używaj interpunkcji, bo już lepiej te Twoje posty wyglądałyby bez tego niż, z, takim, przecinkiem, postawionym, ch#j, wie, gdzie, i w, ogóle, po co.

Mi się wydaję, że te przecinki to jest moment łapania powietrza przy bardzo szybko konstruowanej wypowiedzi z powodu podniecenia nowym Medievilem;)

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, MEVEK napisał:

Nie. Tylko w 2 "spolszczona" gralem. Skad moge pobrac ? Jeszcze przed premiera sobie odswieze.

https://ikskoks.pl/download/medievil-spolszczenie-napisy-dubbing/

 

spolszczenie pewnie wymaga trochę kombinacji, np. musisz pobrać obraz PAL czy NTSC. Ale działa na PlayStation Classic :)

Edytowane przez grzybiarz
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Sprawdziłem demko i mimo, że mam duży sentyment do MediEvil, bo ponad 20 lat temu ogrywałem też demo tej gry, tylko na Demo One w czerwonej kopercie, to jednak zbyt wiele dobrego o wersji na PS4 powiedzieć nie można.

Fajna, niskobudżetowa oprawa i klimatyczna muza, ale po stronie minusów fatalna kamera, sterowanie i walka, czyli w sumie tak jak w oryginale.

Pewnie i tak kupię(niska cena), bo z maskotkowych gier, które nie dostały rimejka chciałbym jeszcze MediEvil 2 i Crash Bash, ale w najlepszym razie wyjdzie z tego najmocniejsze 7 na szynach w historii.

Jak ktoś nie jest fanem poczciwego Dana, to nie wróżę mu rewelacji...

Edytowane przez SlimShady
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Też ograłem demo i to sterowanie wraz z kamerą odbierają przyjemność z grania:/ nawet skreśliłem gierkę ze swoich notatek "do kupienia".

Już była piękna, wielka gra, którą zabiło sterowanie i kamera, przez co zmuszałem się do przejścia, gdzie często ginąłem nie ze swojej winy. Drugi raz nie będę się tak zmuszał.

Odnośnik do komentarza
12 minut temu, grzybiarz napisał:

Też ograłem demo i to sterowanie wraz z kamerą odbierają przyjemność z grania:/ nawet skreśliłem gierkę ze swoich notatek "do kupienia".

Już była piękna, wielka gra, którą zabiło sterowanie i kamera, przez co zmuszałem się do przejścia, gdzie często ginąłem nie ze swojej winy. Drugi raz nie będę się tak zmuszał.

Tak z ciekawości, jaka to gra?

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, grzybiarz napisał:

Też ograłem demo i to sterowanie wraz z kamerą odbierają przyjemność z grania:/ nawet skreśliłem gierkę ze swoich notatek "do kupienia".

Już była piękna, wielka gra, którą zabiło sterowanie i kamera, przez co zmuszałem się do przejścia, gdzie często ginąłem nie ze swojej winy. Drugi raz nie będę się tak zmuszał.

Nikt ci nie każe kupować day one. Możesz najpierw poczytać opinie forumowiczów i nabyć w drugim tygodniu :reggie:

Poza tym jest jeszcze kamera zza prawego barka pod L2.  Jest świetna do rzucania nożami czy walki wręcz z tarcza u boku.  Według mnie daje rade. Minusem jest brak biegu z tej perspektywy. 

Odnośnik do komentarza
11 godzin temu, Dr.Czekolada napisał:

Kupić żeby zrobili dwójkę. A potem w końcu wydadzą kompilacje i ci co nie kupili podziękują betatesterom :ohstop:

 

Albo trójkę w półotwartym świecie świecie, gdzie zwiedzalibyśmy całe Gallowmere, a babajaga wysyłająca nas do mrowiska byłaby questem pobocznym. Ahh marzenia. :isee:

 

Spoiler

latest?cb=20140418225716

 

Edytowane przez Lukas_AT
Odnośnik do komentarza

MediEvil 3  od Naughy Dog :banderas: 

 

Jakbym byl milionerem to zmusiłbym Sony do tego. Wystarczyłoby puścić gadkę, ze oddam powiedzmy 5 milionow dolarow na cele charytatywne (np. na rozwój dzieci, sprzęt dla noworodków przedwcześnie urodzonych, edukacje), jezeli sony zdecyduje sie na taki ruch. Jeżeli dobrze by to zaplanował to mogłoby sie udać ;)

 

Dobra, koniec juz z marzeniami. Wracam do sprzątania domu.

Edytowane przez MEVEK
  • WTF 2
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Za bardzo skupiacie sie na gierkach dla dzieci, żeby zobaczyć pełny obraz i życie do okola, ktore Was otacza. Nikt nie mówi, żeby isc na wojnę s Sony. 

Mowie tutaj o wydaniu pokaźnej sumy pieniędzy na szczytne cele, zamiast wyrzucania pieniędzy, powiedzmy na rakietę w kosmos, żeby zabrać ze sobą kilku kumpli w kosmos. 

Nie oczekuje, ze zrozumiecie.

Edytowane przez MEVEK
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...