Skocz do zawartości

MediEvil (Remastered Edition)


MEVEK

Rekomendowane odpowiedzi

12 godzin temu, MEVEK napisał:

Jakbym byl milionerem to zmusiłbym Sony do tego. Wystarczyłoby puścić gadkę, ze oddam powiedzmy 5 milionow dolarow na cele charytatywne (np. na rozwój dzieci, sprzęt dla noworodków przedwcześnie urodzonych, edukacje), jezeli sony zdecyduje sie na taki ruch. Jeżeli dobrze by to zaplanował to mogłoby sie udać ;)

 

Dobra, koniec juz z marzeniami. Wracam do sprzątania domu.

 

Rozumiem, że chodzi Ci o presję wywołaną potencjalnie dobrym PR gdybyś miał do wyrzucenia do kanału 20mln zł. Tylko widzisz, nie sądzę aby komukolwiek opłacała się taka kampania prócz tym obdarowanym dzieciom. :) Każda firma istnieje by zarabiać pieniądze, oferujesz 5 baniek dolarów na cel niezwiązany z rozwojem Sony, oczekując jednocześnie, że Sony straci mniej więcej tyle samo na zlecenie przygotowania jej nowego MediEvila (straci dlatego, że w założeniu gra się nie zwróci, a w założeniu dlatego że takie jest zawsze założenie w dużych firmach: podejmowanie ryzyka tylko wtedy gdy nie pogrzebie finansów jak ziomkowie Dana po bitwie z Zarokiem). To się nie klei bo tak nie działa świat.

 

Wbrew reszcie, uważam że to co napisałeś jest całkowicie zrozumiałe, tak samo naiwne i opisujące działanie kompletnie nielogiczne (nie przyszło Ci do głowy by taką kasę wyłożyć na stół w "Sony HQ"? :P).

 

Edytowane przez Berion
  • Smutny 2
Odnośnik do komentarza

Ja tam dosyć późno ograłem obie części ale udało się. PSP do takich rzeczy jest świetnym narzędziem, teraz pewnie prędzej bym podpiął pada do telefonu i tak grał.

Swoją drogą taka fala zainteresowania na ps clssic była jak ktoś chce może na wyciągnięcie ręki w oryginał zagrać.

Odnośnik do komentarza

Prosto z mojego serduszka.

 

Spoiler

Kocham ta gierke i nic nie jest w stanie tego zmienic - nawet niedopracowany remake na ktory wciaz czekam, zeby dostac w swoje labska. Co z tego, ze jest slabszy niz inne podobne temu projekty. Przeciez to nie ode mnie zalezy to raz. Dwa, Milosc nie wybiera. Trzeba brac i cieszyc sie chwila, bo ta wiecznie trwac nie bedzie :wub:

 

Edytowane przez MEVEK
  • Lubię! 1
  • Haha 1
  • WTF 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...