Skocz do zawartości

Właśnie zacząłem...


Rekomendowane odpowiedzi

Gość suteq
13 minut temu, easye napisał:

Dla mnie ta gra jest najlepszym przykładem ile daje płynność w grze. W 1 na pro w 28 fpsach nie pograłem dłużej niż 15 minut, na PC przy 2ce grało mi się znacznie przyjemniej przez fakt płynności walki - 60 fpsow dla mnie calkowicie odmieniło rozgrywkę nawet w takim crapie.

 

Crap lepszy bo w 60 fps. Co ci pecetowcy. :pawel: 

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, suteq napisał:

Crap lepszy bo w 60 fps. Co ci pecetowcy. :pawel: 

No dokładnie tak, może przez sam fakt, że z samej walki wyciągasz 2 razy więcej przyjemności niż konsolowym slideshow. Tak jak pisałem - idealny przykład jak bardzo płynność może wpływać na gameplay w giereczce. 

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza
12 minut temu, easye napisał:

że z samej walki wyciągasz 2 razy więcej przyjemności niż konsolowym slideshow.

 

:pawel:

 

jakiej jednostki przyjemności użyłeś? 60 klatek = 1 przyjemność czy 30 klatek = 1 przyjemność ergo 60 klatek = 2 j.p.?

  • WTF 1
Odnośnik do komentarza

O jezu, ale nie rob z tego CW. Takie jest moje zdanie i przez te ostatnie 2 lata, które spędziłem głównie grając na PC sporo już takich przykładów miałem, gdzie crapy na 6 nagle zyskiwały do oceny właśnie przez płynność, co dawało lepszy feeling podczas walki, czy strzelania, lepsze animacje, czego na konsoli zabrakło (inne przykłady to np. w Recore, czy Fallout itp.) - może przy nowych konsolach sam się przekonasz.

 

Zresztą nie wiem czego nie rozumiesz, sam piszesz, o Uncharted odplatając tryb multi, że już wolisz poczekać do PS5, a dziwisz się, ze jakiś Shadow Of War zyskuje w 60 fpsach, gdzie się głównie cały czas walczy hordami przeciwników...

Edytowane przez easye
  • Plusik 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Rozumiem motywację, ale tłumaczenie że crap robi się dobry w 60 klatkach to zbyt wiele. :pawel: EoT

 

on top: zacząłem (albo raczej przysiadłem na poważnie) do Magic Areny. Nowy dodatek zapowiada się bardzo, dodano system progresji, a ja właśnie szlifuję moją talię mono red na goblinach. :banderas: Niesamowita jest ta karcianka, próbowałem i HS i jakiś dziwnych wynalazków F2P, ale król jest tylko jeden. :fsg:

Edytowane przez Paolo de Vesir
Odnośnik do komentarza

Ale gdzie ja coś takiego napisałem? Przeczytaj moje posty może jeszcze ze 2 razy, bo wspominałem tylko, ze to idealny przykład jak nawet crap może zyskać przez płynność rozgrywki, nigdzie nie stwierdziłem ze przez to gra staję się nagle dobra -to nadal crap - z tym ze odcinanie kończyny i maltretowanie orków jest znacznie przyjemniejsze w 60 fpsach niz 28 i dzięki temu udało mi się spędzić z grą więcej czasu niż na konsoli.

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza
Gość _Be_

Jak to jest to samo co Mordor to 578513313764343828.png?v=1 nie ściągam tego syfu nawet. Pamietam jak gra dostała 10- od Zaxa w PE odpaliłem bo nic innego nie miałem do grania (pozdrawiam konsole PS4 po ograniu Bloodborne) i próbowałem znaleźć w tej grze coś co w jakikolwiek sposób mogłoby chociaż w ułamku usprawiedliwić taką ocene. No niestety, szare to, brzydkie i tak jak mówi asax wszystko co najgorsze w grze AAA upakowane w jeden tytuł (a były jeszcze lootboksy w grze singlowej :pawel: w tej dwójce ) Dla mnie jawny przykład, że oceny tej gry były kupione (w PE to chociaż mogli się jakoś ukryć dać jakieś 8+ ale nie 10 xD ) Czaicie to 10 xDDDD

Edytowane przez _Be_
Odnośnik do komentarza

Czy moce używane przez głównego bohatera są zgodne z lore świata stworzonego przez Tolkiena i ten nie przewraca sie w grobie? Pytam, bo już dłuzszy czas myslę właśnie zagraniem w Mordor, ale trzyma mnie od tego z daleka forumkowa opinia, że gra jest bezsensowna pod względem fabularnym i bohater używa jakiejś magii do której nie mógłby mieć dostępu. A nie chcę się angażować w kolejny sandbox bez pomyslunku, tyle że w świecie Tolkiena.

Edytowane przez Plugawy
Odnośnik do komentarza
Gość _Be_

Ty no nie wiem. Jesli pijesz do mnie to ani mi się Asasyn nie podobał, w Far Crya grałem ostatniego w Blood Dragon a Rage 2 to crap. The Division to jednak zupełnie inna liga, no i dziwne porównanie strzelanki TPP do Mordoru, ale skoro już przywołałeś to tak, gra wyglada lepiej, ma ciekawszą lokacje, ma lepszy gameplay (tj strzelanko) a do tego ma kooperacyjny i wciągający jak bagno system lootu. Mordor był po prostu tanią kopią Asasyna w świecie Tolkiena, który niby miał się wyróżniać systemem z dowódcami ale tutaj też raczej z wielkiej chmury mały deszcz.

Odnośnik do komentarza

Pół roku z Game Pass a ja w nic nie zagrałem jeszcze...
Dziś postanowiłem to zmienić i rozpoczęłem kampanię GoW4. To mój pierwszy kontakt z Grarsami i szczerze to spodziewałem się czegoś gorszego (celowo pominałem wcześniejsze części) a tu miła niespodzianka... Sama gierka na koxie wygląda całkiem przyjemnie, przyjemnie się strzela podziwiając efektowne scenerie - czego chcieć więcej

Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, 20inchDT napisał:

Śmieszne są te narzekania na tę grę. Te same osoby potem spędzają setki godzin w asasynkach, far cry, rage 2 czy division robiąc to samo, ale tam te elementy są spoko xD

XDDDD przecież ta gra nie ma podjazdu do nowych AC. Dwie zupełnie inne ligi. 

 

Godzinę temu, Kolos28 napisał:

Pół roku z Game Pass a ja w nic nie zagrałem jeszcze...
Dziś postanowiłem to zmienić i rozpoczęłem kampanię GoW4. To mój pierwszy kontakt z Grarsami i szczerze to spodziewałem się czegoś gorszego (celowo pominałem wcześniejsze części) a tu miła niespodzianka... Sama gierka na koxie wygląda całkiem przyjemnie, przyjemnie się strzela podziwiając efektowne scenerie - czego chcieć więcej emoji16.png

 Ja zaczęłen właśnie The Tourning Test i bawię się super. Polecam Ashen, Mutant, SWD2 i Super Hot. 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Ale jakie zaczepki? Po prostu zgadzam się z 20inchDt. Mogę napisać dokładnie to samo - co fajnego jest w Crackdown 3, przy którym Bluber się dobrze bawił? 

"wszystko co najgorsze w grach AAA upakowane w jeden tytuł"

578513313764343828.png?v=1 nie ściągam tego syfu nawet. Pamiętam jak gra dostała 6-  od jakiś recenzentów, bo akurat na Xboxie nic innego nie było.

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

dobre jak  asax wpie,rdala się w kazda dyskusje, i zawsze staje po  stronie trolla bartka, kundla tukana albo podnozka paolo :)

Niewazne że jakiś patafian zaczyna np. obrazac ludzi od kutasiarzy, nasz dzielny asx da plusa, i pozniej zali sie na shoucie ze komus sie nie podoba obrazanie na lewo i prawo o byle co :)

 

cały assx

Edytowane przez milan
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.