Skocz do zawartości

Właśnie zacząłem...


Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, blantman napisał:

Gwarancją jakości to jest i teraz po gorszym okresie. A wtedy też nie wszystko co ubi to było złoto

Nie zgodzę się. Myślałem, że po Origins coś się zmieni w moim postrzeganiu tej firmy, ale niestety nie. Zbyt bezpieczne, zbyt podobne do siebie - tak można opisać ich gry. Siege jest wyjątkiem.

 

A kiedyś? Seria Splinter Cell, Beyond Good & Evil, seria Prince of Persia, Brothers in Arms, XIII, King Kong, ehhhhhhhhh. O wiele lepsza firma, każda gra miała coś unikalnego.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, ASX napisał:

prędzej Ubi przerobi to na coś w stylu mulitplayerowej gry usługi w stylu Siege :pechowiec:

 

Był pomysł już żeby zrobić z tego co-op wyrzynkę, którą mocno bazowała na Inglorious Bastards Tarantino, ale zaginęło w akcji. 

 

 

Mieszane odczucia miałem wobec tego bo o ile rozrywkowy koncept zabijania nazistów wydawał się bardzo dobry, tak zrobienie z tej serii jakiegoś slapstickowego shootera to :reggie: Już Hell's Highway był mało taktyczny (ale nadal świetna gra to była) tak tutaj chcieli chyba zrobić zbyt na siłę i wymieszać markę z jakimś "jajcarskim" podejściem jakie póżniej prezentowali w Borderlandsach. 

Odnośnik do komentarza

Ok ale King konga bym wybitną grą nie nazywał. Dla mnie to był przeciętny średniak lepszy od innych kinówek  ale nadal nie za dobra gra:)

 

Sprinter cell tu też ubi różnie się wiodło.  Jedynka miała efekt wow ale dwójka to był pakiet misji do jedynki. Dopiero trójka to była nowa jakość i dla mnie najlepsza część. 

 

 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dead Cells - miodzik, ostatnim razem tak dobrze się bawiłem przy Rogue Legacy. Acz tutaj rozwój postaci ma mniejszy wpływ, raczej skill i szczęście w dropach. Tak mi się wydaje. Fajne, intuicyjne, rozbudowane.

 

The Messenger - bez kija w dupie gra o ninja w 2d, humor i responsywność w ruchach postaci czyni tę grę mega satysfakcjonującą. Póki co dość prosta, ale pewnie poziom wzrośnie, na to liczę ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...