Skocz do zawartości

Właśnie zacząłem...


Rekomendowane odpowiedzi

Gravity Rush Remastered
Zacząłem, zaliczyłem 4 chaptery i nie wiem, czy skończę...
Jakieś to takie byle jakie, szaro-bure, ubogie i mało interesujące.
Wiem, że to remaster kieszonkowej gierki, ale ciężko mi się w to gra... Żeby jeszcze fabularnie było to wciągające, ale też nie jest...
Jedyny plusik to scenki w formie komiksów - fajnie są zrealizowane, reszta to na razie wielkie MEH...

Odnośnik do komentarza

Wolny poczatek, mozolne rozkrecenie fabuły. No i z 2x dluzsza, wiec jesli Cie nudzila to chyba bez sensu. Aha i motywy skradankowe z insta failem oraz trial & error, brr.

 

Jedynke zrobilem w jeden weekend więc jeszcze sie nie zdążyłem w pełni znudzić tą formułą. Stad mialem zapał do dwojki, ktora jednak wchodzila powoli, na raty.

Edytowane przez _Red_
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
12 minut temu, SebaSan1981 napisał:

Cóż bym dał aby to wyszło na ps4..


Daj pan spokój, gierka zdecydowanie nie na dużą konsole. Jak masz lapka byle jakiego to instaluj z GP na PC i graj. 

13 minut temu, SebaSan1981 napisał:

Obecnie zaczynam przygodę z Wolf Among Us. Znajomy z pracy zachwalał jako najlepsze telltale na ps4, czas zatem się o tym przekonać

 

Ma racje.

Odnośnik do komentarza
12 godzin temu, Arkady napisał:

Redzik w jedynce są na płycie te cztery dodatki? Podstawę skończyłem na Vicie ale waham się czy nie kupić od ciebie tego pakietu ;)


Wszystkie DLC są w wersji Remastered na płycie - w świecie gry są rozsiane znaczniki z "misjami pobocznymi" i w ten sposób się je odpala.

Odnośnik do komentarza

Pograłem godzinkę w "Ruiner" i już wiem, że calaka wyciągnę. Przyjemny twin-stick shooter w klimatach cyberpunk. Celowanie prawą gałką będzie wymagało przyzwyczajenia, ale jest fajnie. Widziałem wywiad z jednym z twórców na YT i byłem zdziwiony, że to tak młody chłopak. Trochę popłynął z tym "story driven", bo fabuła po godzinie gry jest żenująco słaba. W przerywnikach filmowych brakuje VA, ale pewnie nasi rodacy woleli przeznaczyć budżet na coś innego.

Edytowane przez 20inchDT
Odnośnik do komentarza

Dla mnie ta gra jest najlepszym przykładem ile daje płynność w grze. W 1 na pro w 28 fpsach nie pograłem dłużej niż 15 minut, na PC przy 2ce grało mi się znacznie przyjemniej przez fakt płynności walki - 60 fpsow dla mnie calkowicie odmieniło rozgrywkę nawet w takim crapie.

 

Zacząłem The Turing Test, bo większość indyków z GP jak zwykle na forum przehypowana, na liscie nikt prawie nie gra w te wychwalane Void Bastards, The Messenger itp - za to The Turing Test bardzo pozytywne zaskoczenie. Świetna gra logiczna z ciekawa fabułą.

 

 

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...