Skocz do zawartości

Właśnie zacząłem...


Rekomendowane odpowiedzi

Zacząłem sobie Horizon Zero Dawn.

 

Śpiewka starsza od Stara z magazynu Psx Extreme. Schemat zawsze ten sam - typowa ubigra, podczas pierwszej godziny mam ochotę popełnić sudoku od nadmiaru growego rAAAka, lecz kontynuuję bo tak niskie mam poszanowanie wobec swego życia, no ale gram bo chcę zobaczyć tę jedną miejscówkę, a i odblokować nową broń, a i zabiję jeszcze tylko tego robota, a i został milimetr do level upa, a to jeszcze odblokuję nową umiejętność, aż nagle uderza 02:40, ja wstaję do pracy o 5 rano, a grałbym z chęcią dalej.

Za dokładnie godzinę oraz czterdzieści minut będę siebie nienawidził jeszcze bardziej, wsypując do szklanki za dużą ilość kawy, zmuszając się do niebrania dnia wolnego i niegrania dalej w tego śmierdzącego kupsztala, tylko by zobaczyć tę jedną miejscówkę, a i odblokować nową broń, a i zabiję jeszcze...

  • Plusik 3
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
19 minut temu, Figaro napisał:

02:40, ja wstaję do pracy o 5 rano, a grałbym z chęcią dalej.

Za dokładnie godzinę oraz czterdzieści minut będę siebie nienawidził jeszcze bardziej, wsypując do szklanki za dużą ilość kawy, zmuszając się do niebrania dnia wolnego i niegrania dalej w tego śmierdzącego kupsztala, tylko by zobaczyć tę jedną miejscówkę, a i odblokować nową broń, a i zabiję jeszcze...

Prawdziwy gracz. :good:

Godny naśladowania. Łap serducho na lepszy humor z rana.

Odnośnik do komentarza

Borderlands 3 - lubię serię, ale na tą część miałem absolutnie zerowy hype. Pograłem chwilę, pewnie się wciągnę, bo lubię lootowanie, ale póki co zmęczył mnie tutorial. Jest tak noob-friendly, że mógłby posłużyć jak wzór do sparodiowania w następnym Blood Dragonie. No ale jest fajny humor i to się w serii nie zmienia. Good.

 

Mafia 3 - mała niespodzianka dla mnie. Gra nie jest tak kupowata jak ludzie pisali, przynajmniej nie na początku. Nie jest to też zawód, bo generalnie ta seria jakoś specjalnie nie miażdżyła łba, ale była bardzo przyjemna. Jedyne co wkurza, to długie loadingi i najgorsza para elementów w grach - korytarzowe prowadzenie w quasi-tutorialowym stylu z małą intuicyjnością, czyli twórcy wręcz wymuszają na tobie byś coś zrobił (jak nie, to zgon) by ci coś pokazać, ale słabo to pokazują. No ale ok, lepsze to niż tysiąć komunikatów na minutę. Podoba mi się klimat, soundtrack, ciekawe umiejscowienie i dobór bohatera i klasyka kina gangsterskiego. Gra ma dla mnie ten magnes, który sprawia że chcę do niej wracać...

Odnośnik do komentarza
W dniu 14.09.2019 o 11:05, Mendrek napisał:

bo generalnie ta seria jakoś specjalnie nie miażdżyła łba,

 

Jedynka była wspaniała. 

W dniu 14.09.2019 o 11:05, Mendrek napisał:

Gra ma dla mnie ten magnes, który sprawia że chcę do niej wracać...

 

No po pierwszych 4h ten magnes zniknie. 

Odnośnik do komentarza
21 minut temu, ragus napisał:

Ale dwójeczka ajjjjjj jakie to było dobre.

 

mm ku,rwa dwójeczka jakie to było dobre, na sacharkę a mafie 3 to je,bać 

8 minut temu, Wredny napisał:

Ale strzela się fajnie. 

 

Tylko co z tego jak po przejściu prologu i zrobieniu paru misji ogarniasz, że tak na dobrą sprawę robisz ciągle to samo w beznajdziejnym schemacie do tego w brzydkiej grafice

Odnośnik do komentarza

Ja kiedyś już linkowałem ten art kotaku ale jak ktoś przegapił to polecam poczytać 

 

https://kotaku.com/how-the-makers-of-mafia-iii-lost-their-way-1825242177

 

Jak wygladała wspólpraca ludzi, którzy pracowali wcześniej w 2K Czech nad tą grą gdzie nowe studio dostało silnik starej Mafii i niektóre rzeczy były opisane tylko w języku czeskim xD 

 

Ciekawe co dalej z tym Hangarem 13 i Mafią jako IP. Niby otworzyli nowe biuro w UK, jakies nowe IP tworzą ale kurdę ja bym chciał kolejną Mafię :frog:

Edytowane przez _Be_
Odnośnik do komentarza

Lata 70-te i muscle cary weszłyby jak złoto, tylko ktoś musiałby im przetłumaczyć, że jeśli masz wartościowego materiału na 8-10h, to trzeba zostawić tak jak jest, a dla przeliczających czas grania na pieniądze zrobić oddzielny tryb z losowo generowanym odbijaniem dzielnic, które nigdy się kończy i wtedy wszyscy będą zadowoleni.

Odnośnik do komentarza

Just Cause 4

 

Przez weekend dostępne dla posiadaczy Golda, więc sprawdziłem. W Dwójeczkę niegdyś trochę pograłem, dawała frajdę z eksploracji terenu. No minęło prawie 10 lat, a gra jest tak samo schematyczna i uproszczona. Motyw z liną i hakiem nawet bawi nadal, ale reszta jest tak prosta, że aż boli. Strzelanie jest lepsze w grach sprzed 20 lat, poruszanie się też, model jazdy pojazdami to blamaż, fabuła jakaś tam jest, ale płytka. Wizualnie jest średnio, a dźwiękowo bieda. No nie wiem, lipa trochę.

Odnośnik do komentarza

Zacząłem dziś grać w "Bad North". Bardzo minimalistyczna strategia z elementami roguelike. Do dyspozycji mamy 4 rodzaje jednostek (a tak naprawdę 3), które toczą walkę w stylu papier-kamień-nożyce. Wysypy są generowane losowo, a same plansze są podzielone na kwadratowe pola, czyli znana siatka z serii fire emblem. Niezły indyczek, ale widziałbym to na smartfonie, a nie na dużej konsoli. Jest w Gamepass.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...