Skocz do zawartości

Właśnie zacząłem...


Rekomendowane odpowiedzi

@Wiolku, żona obcykana bardzo (sieciowe strzelanki to jej konik i jest w nich naprawdę mocna, więc skill jest). Poziom trudności? Jest ciężko, ale uczciwie. A najlepsze w tym wszystkim jest to, że pomimo częstych zgonów, za każdym razem wracamy silniejsi (zdobyta waluta oraz doświadczenie pozwalające na levelowanie postaci zostaje z nami nawet po zgodnie). Wyzwanie jest całkiem duże, ale nie ma opcji by pojawiła się frustracja czy szybkie zniechęcenie. Zamiast tego wskakuje czynnik "dawaj jeszcze raz, dopakujemy bohaterów i tym razem bankowo nam się uda". Uwielbiam takie gry (choć są niebezpieczne uzależniające).

 

Jeśli rozważasz zakup tej gry to... przestań. Po prostu nie gdybaj tylko kup (tym bardziej, że jest teraz w promocji na PS Store). Ja kupiłem cyfrę, ale wkrętka jest do tego stopnia, że złożyłem już zamówienie na wersję w pudełku (notabene ślicznym). Children of Morta to jedna z najlepszych gier w jakie grałem od... sam nie pamiętam. Przywodzi na myśl arcydzieła takie jak Dead Cells, Darkest Dungeon, Hollow Knight. Oczywiście znacząco się od nich różni, ale pachnie i smakuje tak samo (czyli wybornie) PO-LE-CAM!

 

PS. Narracja i muzyka... ajjjj :obama: 

 

Generalnie cała gra jest pięknie udźwiękowiona. Wskoczyłem w nią bezpośrednio z The Surge 2 i to jest przepaść, autentycznie. Każde machnięcie szabelką przecinająca powietrze, każdy blok, unik czy dowolna inna czynność. "Duże" gry mógłby się tutaj wiele nauczyć.

  • Plusik 1
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

RESIDENT EVIL 4

 

No, w końcu nadszedł czas na ogranie rzekomego mejsasza gamingu xd wiele miałem podejść do tego tytułu, ale zawsze wymiękałem przez spjerdolone sterowanie.

Tym razem się zaparłem i jadę z tematem, jest okejka. Szkoda, że wtedy Capcom nie umiał w porty na PC, bo to co odyebali, to jakiś niesmaczny żart xd

Odnośnik do komentarza
43 minuty temu, maciucha napisał:

kurła nie grałem w choćby jedną część re :shieeet:

ja tak samo xd niedawno skończyłem REmake, teraz czwóreczka :lapka: 

 

@Ukukuki

no grać się da, ale randomowe dropy animacji, których nie da się poprawić trochę męczą bułę ; / interfejs z QTE też rzygowaty, no tragiczny port generalnie, a jak było jeszcze gorzej, to wolę nawet nie myśleć xd ale skoro nazwali to ultimate hd edition, to pewnie coś poprawiali.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
31 minut temu, Wiolku napisał:

Kamil, gra już na liście do kupienia, żeby pograć z jeszcze jedną parą we czwóreczkę :bunny:


Bierz od razu dwójkę. Jest dużo fajniejsza, więcej poziomów, więcej dodatków (każdy wprowadza nowa mechanikę). Sama gra działa tez lepiej.

 

Jak coś to chętnie zagram.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Sleeping Dogs: Definitive Edition

Kiedyś przeszedłem na X360. Gra mi się świetnie, bo system walki kopiuje z Batmanów od Rocksteady, ale robi to jednak mniej elegancko. Tak czy siak oklepywanie azjatyskich ryjków daje radę. Model jazdy do dupy, ale jak się zamknie oczy to można jechać. Plan jest taki, aby wbić platynę. Zobaczymy. 

 

MotoGP 18

Na grę się czaiłem od dawna, aż jakiś czas temu kupiłem za grosze. Ruszyłem z karierą. Ze sportem mam tyle wspólnego, co pustynia z oceanem, ale swego czasu interesowałem się F1 i nawet w kilka gier zagrałem, więc sobie pomyślałem, że specjalnej różnicy nie ma. 

 

:obama: To się pomyliłem. Zacząłem od najniższej klasy i jeździło się fajnie. Wskoczyłem klasę wyżej tj. do MotoGP3 i teraz tam jestem. W pewnym momencie poczułem jednak znużenie, aż raz spróbowałem prawdziwego MotoGP i wsiąkłem na nowo. Ukończę sezon, wskoczę do MotoGP2, rozjadę towarzystwo i przesiądę się na prawdziwe bestie. :bunny:

Odnośnik do komentarza

Mass Effect 2. Oj jak się ciesze że jeszcze mi na tamtej generacji został taki szpil do ogrania. Sporo rzeczy usprawniono lub zmieniono na przystępniejsze, choć elementy rpg (rozwój postaci, bronie) poszły pod nóż, ale to nie przeszkadza. Motyw z kompletowaniem drużyny podszedł bardzo i na razie gra mi się wybornie.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Grim Dawn (PC) - niedawno uporałem się z Diablo 3 (było "takie se" z małym plusem za kooperację) i naszła mnie chęć na sprawdzenie czegoś jeszcze w tym klimacie. Grim Dawn okazał się strzałem w dziesiątkę, przynajmniej póki co (jakieś 2h gry za mną). Oprawa i mroczna stylistyka podoba mi się zdecydowanie bardziej niż festiwalowe barwy z D3, podobnie zresztą jak... cała reszta tak naprawdę. Wiadomo, że ciężko jest oceniać już teraz, no ale skoro "właśnie zacząłem"...

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Farming Simulator 19 [PS4]

Przegrałem już kilkadziesiąt godzin, ale nigdy tak naprawdę się nie zaangażowałem w karierę na 100% i wczoraj się to zmieniło. Gra ma już tyle fajny modów na PS4, że wreszcie można zagrać upragniony scenariusz. Do tego mod Seasons całkowicie zmienia założenia gry, więc będzie wyzwanie. 

 

Zacząłem od zbudowania własnego gospodarstwa na mapie Wola Zabierzowska. Niestety element ten na konsolach kuleje niemiłosiernie i trzeba było pójść na sporo ustępstw. Na PC kreator działa o wiele lepiej a poza tym są mody, które ułatwiają budowanie. Na PS4 ten proces jest męczący i żmudny, ale po 4 godzinach udało mi się postawić farmę, która w mniej więcej 90% odpowiada moim wstępnym założeniom. 

 

Sporym minusem są również wolne miejsce na maszyny. Mamy do wykorzystania 1299 miejsc, ale po sprzedaniu wszystkiego na naszym koncie i tak widnieje około 500 miejsc zajętych, więc do dyspozycji mamy tylko około 800 miejsc. Po wybudowaniu farmy ta liczba zmalała do około 600, a niektóre maszyny ważą naprawdę dużo. 

 

Tak czy siak zamierzam wycisnąć z tej gry ostatnie soki, więc zapowiada się kilka pracowitych tygodni przede mną. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...