Skocz do zawartości

Sekiro: Shadows Die Twice


Frantik

Rekomendowane odpowiedzi

17 minut temu, mozi napisał:

Kurła czytam że tutaj już NG++++ a ja dopiero pijaka dojechałem XD Wy urlopy bierzecie na granie czy jak? Przecież to jest imposibru poświecać tyle czasu. Nawet w podstawówce czasem trzeba było się uczyć. I'm to old 4 this shit.  

 

Godej mi więcej. Strasznie zniedzielniałem skilowo. Ja ebie. To wszystko przez granie w te wszystkie raki. Nie mialem tyle problemu z gierka od czasów Ninja Gaiden. 

Odnośnik do komentarza
38 minut temu, mozi napisał:

Kurła czytam że tutaj już NG++++ a ja dopiero pijaka dojechałem XD Wy urlopy bierzecie na granie czy jak? Przecież to jest imposibru poświecać tyle czasu. Nawet w podstawówce czasem trzeba było się uczyć. I'm to old 4 this shit.  

 

Po pierwszym przejsciu to na upartego mozna spokojnie przeleciec NG plusy w kilka godzin jak juz sie wie co gdzie i jak.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, kanabis napisał:

Ciekawe czy Blantaman przeszedl czy jednak doszedl tylko do ostatniego bossa :ohboy:

Został na ostatnim bossie i na razie odpuścił. Gierkę nadal mam i wrócę może kiedyś ... Na razie gram w co innego i się dobrze bawię a nie w(pipi)iam:)

 

W niedzielę i wczoraj jeszcze kilka razy zjechałem do przedostatniej fazy i z raz do ostatniej. Progresu nie było to w sumie żal mi już czasu na grę a i irytacja tylko została

Odnośnik do komentarza

Czyli soulsborn jednak lepsze sa. Tez mnie znuzenie ogarnelo Sekiro, za duzo bossow i ich form. U mnie stanelo na fountain palace na divine dragonie. Nie specjalnie chce mi sie go ubijac, moze za pare dni. Tak sobie mysle, ze zapowiedz Bloodborna 2 na next geny by mnie mocno nakrecila, baa chetnie Dark Souls 4 przygarne,nawet jesli tworzyla by go ekipa od DS2.

Odnośnik do komentarza

Akurat ten twoj jest latwy bo trzeba tylko skakac z drzewka na drzewko :D no i ma chyba jedna faze. 

Ogolnie walki na max dwie fazy sa spoko i mi sie podobaja ale te na 3 fazy albo wiecej to juz meczarnia, po prostu nuzy mnie taki dlugi pojedynek. Wyjatkiem jest Genchiro , fajny i spoko wywazony pojedynek. Ale ten ostatni jak zobaczylem ile jest kropeczek to :yao: No ale chu.j przejde nie wypada nie dokonczyc sprawy

Odnośnik do komentarza

Wiem wiem,ze trzeba skakac i mu pioruny wracac,po prostu przy pierwszej probie mnie ubil i juz nie chcialo mi sie jeszcze raz podchodzic do niego. Za duzo tych walk z bossami i sub bossami jak dla mnie, w soulsach i bb bylo w mojej opini ideolo. Byla eksploracja i byli bossowie do tego ta aura tajemniczosci mnie wciagala, tutaj tego nie czuje.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Uwielbiam te gre - wlasnie robie sobie ng++++, dodatkowo z zalozonym kuro's charm zeby bylo jeszcze trudniej i napier.dalam az milo - zaraz dojde do sowy i zero problemlow tak skill urósł  hehe. Nawet nie chce mi sie grindiwac dla tego ostatniego pucharka tylko bede przechodzil gre tyle razy az wpadnie wystarczajaca ilosc expa.

A w ng+++++ dowale jeszcze charm + demon bell.

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...