Skocz do zawartości

Sekiro: Shadows Die Twice


Frantik

Rekomendowane odpowiedzi

37 minut temu, froncz piotrewski napisał:

Mini boss na górze zamku - ashina elite jinsuke saze to jakiś żart. Ni chu.ja nie mogę go sparować a do tej pory nie miałem z żadnym bossem ani minibossem problemu. W dodatku wszyscy piszą, że typ jest łatwy. 

Ten jego zabójczy potrójny atak można sparować. Po prostu mashuj szybko przycisk bloku. Zabiłem go w 20 sekund.

Odnośnik do komentarza

wiem i widzę, że powinien być łatwy no ale nie jestem w stanie go sparować właśnie consistently. widzę kiedy robi ten atak i nawet obczajałem filmik, a parry wchodzi losowo. Nigdy nie miałem wielkiego problemu z parowaniem w tego typu grach i nawet w Sekiro jakoś mi to wychodzi, więc nie wiem ocb - czy to wina moich kartoflanych rąk, czy zje.banego pada. No nic, spróbuję może się uda w końcu. 

Odnośnik do komentarza
Gość aphromo
41 minut temu, ragus napisał:

miałem to samo, zwalam to na lag w tv bo bez przesady że na 20 podejść może ze 2 razy go sparowałem xD

A co ma powiedzieć Kyokushin? Przeleciał przez bossów jak masło. Skill i taktyka się liczy a nie lag:reggie:

 

Edytowane przez aphromo
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, froncz piotrewski napisał:

Mini boss na górze zamku - ashina elite jinsuke saze to jakiś żart. Ni chu.ja nie mogę go sparować a do tej pory nie miałem z żadnym bossem ani minibossem problemu. W dodatku wszyscy piszą, że typ jest łatwy. 

Uwierz ze to jest pikuś z tym co cię czeka hehe

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Objerzalem dzisiaj ostatni zakonczenie, to niby zle ale jak dla mnie najbardziej klimatyczne. Wszystkie trofea wbite oprocz jednego, do platyny brakuje juz tylko tego za wszystkie skille. Brakuje mi 47 punktow a wlasnie zobaczylem na necie ze na ostatni punkt trzeba 80k expa :reggie: Co te chinczyki szalone, tyle grindu to prawie jak w jakims WoWie, nie wiem czy to w ogole dokoncze.

Odnośnik do komentarza

Kurla no cos za latwo sie zrobilo. 

O’rinn i Puchacz kaput za 3-4 razem po wyczajeniu kombosikow. Ale ta walka robi, jezusiczku :banderas:

po rozdupceniu Pana Sowy duźo jeszcze zostało? Już widziałem, że w great serpent shrine jakiś Stefanek czeka żeby go wyjaśnić j później co? Do tego namiotu za michem w Mibu?

Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, Grabek napisał:

Kurla no cos za latwo sie zrobilo. 

O’rinn i Puchacz kaput za 3-4 razem po wyczajeniu kombosikow. Ale ta walka robi, jezusiczku :banderas:

 

  Pokaż ukrytą zawartość

po rozdupceniu Pana Sowy duźo jeszcze zostało? Już widziałem, że w great serpent shrine jakiś Stefanek czeka żeby go wyjaśnić j później co? Do tego namiotu za michem w Mibu?

 

 

Spoiler

W zasadzie tak, ale zanim zabijesz ostatniego bossa w tej lokacji w namiocie warto wykonać jeszcze dwa krótkie questy, które odblokują dodatkowego bossa + możliwość obejrzenia kilku zakończeń. Pierwszy quest inicjuje się poprzez podsłuchanie Kuro w komnacie po zabiciu Sowy, drugi - trzeba kilka razy wziąć ryż od Divine Child (tej, która dawała Ostrze Nieśmiertelności), a następnie wręczyć persymonę. ;)

 

W dniu 17.04.2019 o 20:40, Il Brutto napisał:

Objerzalem dzisiaj ostatni zakonczenie, to niby zle ale jak dla mnie najbardziej klimatyczne. Wszystkie trofea wbite oprocz jednego, do platyny brakuje juz tylko tego za wszystkie skille. Brakuje mi 47 punktow a wlasnie zobaczylem na necie ze na ostatni punkt trzeba 80k expa :reggie: Co te chinczyki szalone, tyle grindu to prawie jak w jakims WoWie, nie wiem czy to w ogole dokoncze.

 

Nie ma aż takiej tragedii chociaż rzeczywiście jest to nieco czasochłonne, ale też bez przesady. Skoro masz wszystkie trofea to z pewnością jesteś przynajmniej na NG+, więc polecam w zasadzie dwie najlepsze miejscówki do farmienia:

 

Spoiler

 

 

 

Z czego polecam tę pierwszą, ale nieco krótszą niż na filmie - tzn. ciche zabójstwo tego pierwszego, fioletowego typka i powrót do posążka. W ok. 15 - 20 sekund daje to 2.100 EXP, a więc w minutę 6.000 - 8.000, czyli przy dobrych wiatrach te 80.000 potrzebne na ostatni punkt wbija się w 10 - 15 minut, a każdy poprzedni punkt proporcjonalnie krócej. 5 godzin na NG+ i po sprawie, a na wyższych NG jeszcze szybciej ;-) 

Edytowane przez lothronik
  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza
12 godzin temu, Grabek napisał:

Kurla no cos za latwo sie zrobilo. 

O’rinn i Puchacz kaput za 3-4 razem po wyczajeniu kombosikow. Ale ta walka robi, jezusiczku :banderas:

 

  Ukryj zawartość

po rozdupceniu Pana Sowy duźo jeszcze zostało? Już widziałem, że w great serpent shrine jakiś Stefanek czeka żeby go wyjaśnić j później co? Do tego namiotu za michem w Mibu?

 

Sie tak nie podniecaj ziom, tez orinn i puchacz padli za max 3 podejsciem ale z ostatnim opcjonalnym i ostatnim glownym jeszcze uzyjesz slowa "kur.de" 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...