Skocz do zawartości

Gears 5


Rekomendowane odpowiedzi

No niestety błąd z niekończącym się zapisem to jest jakiś dramat. Ukończyłem dwa akty i jak dotąd miałem tego Bugs już 6 razy. Teraz jak tylko widzę, że ikonka od zapisu pokazuje się trochę dłużej to...no właśnie. Do menu nie da się wyjść. Bo trwa to w nieskończoność, więc zostaje tylko ponowne uruchomienie konsoli. Nie wiem jak mogli przeoczyć takiego buga, bo widzę że ma to praktycznie każdy. Na minus jeszcze sztuczna inteligencja naszych kompanów. Szczególnie teraz zobaczyłem na początku 3 aktu, gdzie jest ich trochę więcej. Stają nam na linii strzału, albo uniemożliwiają zrobienie rola celem uniknięcia grantu. 

 

 

Ale na plus reszta. Drugi akt to 10/10. Gała z połykiem dla fanów serii i uniwersum. A jak wjechał motyw muzyczny z drugiej części to się zesrałem i poczułem jakbym znów miał 14 lat gdy ją ogrywałem xD

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

@blakuś 

Spoiler

I miałem rację, docierałem do sterowni mostu i nie było sekwencji z broniącymi przeciwnikami a bez rakietnicy nie dało rady otworzyć mostu, myślałem że trzeba było strzelać w czerwone pojemniki na górze. Dopiero za czwartym razem gra zaskoczyła. 

 

W wielu miejscach typu windy, przejscia czy

Spoiler

Miejsce walki na koncu drugiego aktu tam gdzie ucieka Niles gra się wiesza, możesz chodzić po lokacji i nic się nie dzieje, dlatego myślałem że to jeden z kwiatków 

 

Edytowane przez Absolem
Odnośnik do komentarza

U mnie znajdźki znikają od drugiego rozdziału. Nigdy nie prEkroczyłem 20%. Znajdowanych ulepszeń nie widzi wogóle. Trofea nie wpadają od ukończoenia 1 aktu. Za ukończenie 1go aktu już nie dostałem. Restarty gry gdy np. nie podchodzi AI by pomóc ci otworzyć drzwi itp. No troche lipa. Aż mi sie grać odechciewa. Ale wkońcu testujemy gre, która wychodzi za 2 dni :)

Odnośnik do komentarza

No i skończylem. Chyba najlepsze singlowe gearsy

 

Ostatni akt bardzi krótki w porównaniu do drugiego i trzeciego, zakończenie niestety pozostawia duży niedosyt i gra kończy się bezwstydnyn cliffhangerem. Do tego stopnia że zdziwiłem się jak wjechały nagle napisy końcowe. Poziom Halo 2 jeśli wiecie co mam na myśli.

 

 

Edytowane przez ASX
Odnośnik do komentarza

Wczoraj z ekipą trochę się wkurzaliśmy. Najpierw nie łączyło z usługami, później rozłączało a na końcu sesja padła do reszty. Trochę udało się pograć i w koopie jest mega ale co człowiek się wkurzy przy okazji to jego. Na przyszły weekend mam nadzieję że się ustabilizuje i będzie można pograć jak człowiek w 2019.

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, zloto napisał:

No niestety błąd z niekończącym się zapisem to jest jakiś dramat. Ukończyłem dwa akty i jak dotąd miałem tego Bugs już 6 razy. Teraz jak tylko widzę, że ikonka od zapisu pokazuje się trochę dłużej to...no właśnie. Do menu nie da się wyjść. Bo trwa to w nieskończoność, więc zostaje tylko ponowne uruchomienie konsoli. Nie wiem jak mogli przeoczyć takiego buga, bo widzę że ma to praktycznie każdy.

Dziś właśnie mnie też pojawiły się te błędy. W pierwszym akcie nic takiego nie miało miejsca. Teraz bujam się na sankach robiąc misje poboczne i już dwa razy zwiecha, mega wkur/wiający bug.

Odnośnik do komentarza
Gość suteq

Kurna ten trzeci rozdział to jest jakiś trolling studenciaków z Coalition. Drugi miał wszystko co najlepsze w serii, a potem dowalają nijakie lokacje, brak scenariusza i zdecydowanie za dużo walki. W ogóle zauwazyliście, że twórcy w ogóle nie pomyśleli o czymś takim jak korytarz z Dead Space 2 gdzie idziesz i kompletnie nic się nie dzieje mimo, że cały czas odliczasz sekundy do ataku wrogów? No chciałbym takie coś zobaczyć w Gearsach, a co dostaję? Zamknięte drzwi, Jack idź otwórz, przeciwnicy się wysypują z każdego zakątka, zabij wszystkich = drzwi otwarte, idziemy dalej. I ten schemat się powtarza zdecydowanie za często. 

No i druga sprawa, tak naprawdę za robienie misji pobocznych nie dostaje się nic wartościowego. Owszem, są czasem ulepszenia do Jacka ale szczerze mówiąc to połowa z nich jest w mojej opinii dosyć bezużyteczna. 

Odnośnik do komentarza

Trzeci akt trzyma poziom pod względem gameplayu, ale niestety wątek osobistej podróży Kait gdzieś zaczał się rozmwywać i zamiast niego dostajemy klasyczne Gearsowe motywy z szukaniem jakiś wojskowych części. Szkoda, bo końcówka drugiego aktu to mistrzostwo i liczyłem że będą ciągnąć ten wątek dalej.

 

 

Odnośnik do komentarza

Dzisiaj wolne więc stwierdziłem, że pogram sobie w multi skoro muszę czekać jak kumpel wróci z pracy by dalej grać singla w co-opie. Po kilku meczach gdzie nic nie wchodziło tak jak powinno spojrzałem w końcu na ping - koło 150ms ... Sprawdziłem na szybko czwarte Gearsy by się upewnić, że to nie wina mojego łącza. No i oczywiście tam elegancko koło 20ms. 

 

Ciekawe o ile bardziej się te serwery zesrają jak dołączą posiadacze standardowej edycji. 

Odnośnik do komentarza

Fater już zaczął od piątku multi. Co za psychol. XD jedna gra mu styka az do premiery następnej części. Wariat w czwórce nabil ponad 50 dni online. Nie wiem ile razy setny level podbijal bo zapomniał xD

 

Ja tam ino singiel bo jakbym miał znow tak grac jak w jedynke i dwójkę to również musiałbym odpuścić resztę gier :/

 

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.