Skocz do zawartości

Gears 5


Rekomendowane odpowiedzi

Napisze krótko: akt 2 jest jeszcze lepszy niż pierwszy.

 

Mam nadzieje że gra utrzyma takie tempo

19 godzin temu, nobody napisał:

Jest jakiś level "horrorowy" w stylu miasteczka Krylli lub lab z dwójki?

Jest :) fani dwójki będą zachwyceni, nawiązania do trylogii/fanservice jest potężny

 

wady?

8773_7468_622.jpeg

Edytowane przez ASX
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Wydaje mi się, że one są jednorazowe - znajdziesz, użyjesz i więcej nie zobaczysz. 

 

Skończyłem drugi rozdział i jak na razie to chyba najlepsze Gearsy po dwójce. No naprawdę się postarali w tym Coalition żeby zmyć to szambo po średniej czwórce.

 

Tylko jak już wylądowałem w trzecim rozdziale to miałem wrażenie, że ktoś wyłączył mi grafikę. Widoki z tego pokoju na początku przypominają mi świetności Unreal Engine 3. xD

Odnośnik do komentarza

Z trofeami nie mam chyba, ale czy też ktoś ma
problemy z zapisem gry? Najpierw pod koniec 1 aktu, a dziś na samym początku drugiego. Pokazuje się ikonka zapisu stanu gry i kręci się tak w kółko, bez końca. Po zakończeniu gry i odpaleniu od nowa cofa do zapisu o jakiś rozdział wstecz i musze przechodzić jeszcze raz...

Odnośnik do komentarza
19 minut temu, Koleś88 napisał:

Z trofeami nie mam chyba, ale czy też ktoś ma
problemy z zapisem gry? Najpierw pod koniec 1 aktu, a dziś na samym początku drugiego. Pokazuje się ikonka zapisu stanu gry i kręci się tak w kółko, bez końca. Po zakończeniu gry i odpaleniu od nowa cofa do zapisu o jakiś rozdział wstecz i musze przechodzić jeszcze raz...

miałem, problem leży po stronie połączenia z serwerami, nie wiem po uj wymuszają na kampanii łączenie z serwerami nawet jak ktoś gra sam.

 

Kilka osób pytało się o ustawienia pada bo standardowo jest dosyć powolne jak zawsze w grach to:

 

czułość rozglądanie się  30

czułość  celowania          25

czułość celownika opt    22

przyspieszenie celow     10

wew martwa strefa         10

zew  martwa strefa           2

 

warto też:

 

kamera pośmiertna   wył

liczba obrażeń           wyl

paski zdrowia            wyl

 

drgania kamery w pve                            wył

międzyplatformowa gra rankingowa   wył

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Koleś88 napisał:

Z trofeami nie mam chyba, ale czy też ktoś ma
problemy z zapisem gry? Najpierw pod koniec 1 aktu, a dziś na samym początku drugiego. Pokazuje się ikonka zapisu stanu gry i kręci się tak w kółko, bez końca. Po zakończeniu gry i odpaleniu od nowa cofa do zapisu o jakiś rozdział wstecz i musze przechodzić jeszcze raz...

Mam ten sam problem, od czasu do czasu gra gra zaczyna bez konca zapisywac mi checkpoint  i musze wychodzić do menu, poza tym zdarza się że potrafi mnie cofnąć o checkpoint lub 2 do tyłu. To dla mnie najwieksza wada zdecydowanie.

 

Poza tym dzisiaj rano skończyłem akt 3 :obama: za chwile przysiadam do finału z krótką przerwą na obiad

Odnośnik do komentarza

Dramatycznie słabe jest tu "utykanie" kompanów w randomowych lokacjach, po jaki chvj dali czterech skoro tego nie ogarniają. Trzeba co jakiś czas wczytywać savea żeby ruszyła jakąś sekwencja albo podswietlił sie guzik do przełączania czegoś,  21 wiek a tu takie babole, gra za darmo bo w pasie ale wstyd. 

 

Spoiler

Nie no (pipi)a to jest jakaś drama, trzeci akt, otwieranie mostu dla przejeżdżającego pociągu, docieram na miejsce do konsolety, przygłupy są ze mna ale przycisk się nie wczytał... I tak jest co chwilę. 

 

Edytowane przez Absolem
Odnośnik do komentarza
36 minut temu, Absolem napisał:

Dramatycznie słabe jest tu "utykanie" kompanów w randomowych lokacjach, po jaki chvj dali czterech skoro tego nie ogarniają. Trzeba co jakiś czas wczytywać savea żeby ruszyła jakąś sekwencja albo podswietlił sie guzik do przełączania czegoś,  21 wiek a tu takie babole, gra za darmo bo w pasie ale wstyd. 

 

  Ukryj zawartość

Nie no (pipi)a to jest jakaś drama, trzeci akt, otwieranie mostu dla przejeżdżającego pociągu, docieram na miejsce do konsolety, przygłupy są ze mna ale przycisk się nie wczytał... I tak jest co chwilę. 

 


LOL, przecież w tym momencie co mówisz

masz uszkodzić te szyny co trzymają most by zjechał na dół, nie ma tam żadnego przycisku xD

  • Plusik 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...