Skocz do zawartości

Gears 5


Rekomendowane odpowiedzi

No konkretna jazda bez trzymanki.

 

 

Powiem wam że mam spory niedosyt po tej kampanii, mimo że skończyłem już kampanie to wczoraj znowu włączyliśmy coopa i powtarzałem sobie kilka lokacji. Nie wiem czy to dobrze, czy źle, chyba dobrze.

Edytowane przez ASX
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, kermit napisał:

jak ktos placze ze go bija blacharze na myszkach to wiecie ze na xboxie te girsy maja wsparcie m+k?

 

A da sie jakos wylaczyc matchmaking z takimi lamusami (nie mowie o blacharzach, tylko typach co myszki maja podpiete)? Bo jak nie to nie wiem czy w ogole jest sens odpalac to multi bez kupna nowej myszki. xd

Odnośnik do komentarza

No i też właśnie skończyłem kampanie solo na hardzie. Cała gierka przekocur, a IV ACT to już majty zdjęte :banderas: 4k60 robiło mega robotę i aż chciało się sadzić soczyste heady przeciwnikom. Zero nudy praktycznie.

 

Co to bugów to w 3 akcie miałem ich od groma. Co jakiś czas glitch z savem albo śmierć i kręcąca się ikonka w nieskończoność. 2-3h stracone na powtórki jak nic. Na końcu też nie dostałem achika za przejście wszystkich chapterów(pokazuje 86% completion status :yao:). Bardzo dużo ludzi się skarży na forum gearsów o to. No chuynia trochę.

Edytowane przez sprite
Odnośnik do komentarza

To ja mam szczęście jakieś bo miałem tylko dwa razy nieodpalający się skrypt w drugim rozdziale i musiałem wczytać checkpoint, a tak to zero jakichkolwiek błędów. Zobaczymy czy na koniec gry powskakują osiągnięcia ale na razie chyba wszystko w tej kwestii jest dobrze. 

Odnośnik do komentarza

Dokładnie.

 



Del bądź co bądź to jakiś random natomiast JD to syn bohatera, którym graliśmy od 2006 roku. Z oryginalną ekipą ma się tyle wspomnień przez te lata, że nie da się tutaj wybrać inaczej. 

 

Właśnie lecą napisy końcowe i generalnie to mam bardzo duże zarzuty do scenariusza, który daje bardzo dużo nadziei w drugim rozdziale na ciekawy wątek aby potem wszystko zaprzepaścić jakimiś pierdami, a poza pojawieniem się głównej przeciwniczki w 4 akcie tak naprawdę nic z głównego wątku po drugim akcie nie ma. Jestem tym strasznie rozczarowany + bardzo ucięte i otwarte zakończenie. Wiadomo było, że kolejna część powstanie ale jednak oczekiwałem, że tutaj się troszkę więcej wyjaśni. 

 

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, suteq napisał:

Dokładnie.

 

 

  Ukryj zawartość

 

 


Del bądź co bądź to jakiś random natomiast JD to syn bohatera, którym graliśmy od 2006 roku. Z oryginalną ekipą ma się tyle wspomnień przez te lata, że nie da się tutaj wybrać inaczej. 

 

Właśnie lecą napisy końcowe i generalnie to mam bardzo duże zarzuty do scenariusza, który daje bardzo dużo nadziei w drugim rozdziale na ciekawy wątek aby potem wszystko zaprzepaścić jakimiś pierdami, a poza pojawieniem się głównej przeciwniczki w 4 akcie tak naprawdę nic z głównego wątku po drugim akcie nie ma. Jestem tym strasznie rozczarowany + bardzo ucięte i otwarte zakończenie. Wiadomo było, że kolejna część powstanie ale jednak oczekiwałem, że tutaj się troszkę więcej wyjaśni. 
 

 

 

 

5tka stara sie opowiedziec personala historie i jednoczesnie zbudowac kolejny konflikt na masowa skale, niestety jako ze gra jest dosc krotka to oba watki sa przyspieszone i zaden nie ma okazji rozwinac skrzydel. Prawda jest taka ze w 5tce nie stalo sie tak naprawde nic czego 4ka by juz nie zaczela, a sam koniec gry, ostatnie minuty to doslownie deja vu, no moze poza...

 

TENTACLE QUEEN, jak z jakiegos animca xDDDDDDDDDD

 

 

Odnośnik do komentarza

Ostatnie Gearsy w jakie grałem więcej to dwójka, ale nawet nie skończyłem przyznam szczerze, ale tutaj cisnę jak głupi do północy, a rano czerwone oczy w pracy :kaz: A dopiero zaczynam 2 akt. Mam nadzieję patch poprawi bugi z checkpointami, bo miałem w samym pierwszym akcie ze 3-4 razy, gdzie musiałem ładować checkpoint. Ale na razie 9/10 letko.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ja tak samo jak blakuś i z podobnych powodów.

 

Co do fabuły to zgadzam się z Bansaiem, fabuła cierpi bo stara się opowiadać 2 historie jednocześnie, moim zdaniem znacznie lepiej wypada ten personalny wątek Kait, który nagle urywa się w akcie trzecim i tak naprawdę nigdy nie powraca.

 

Co do innych postaci to Del wciąż pozostaje bezbarwnym dobrym murzynem bez tła i historii. A wątek JD jest dziwnie pourywany, a jego przemiana jest całkowicie nieprzekonująca. No ogólnie bo zeybistym drugim akcie, czuje się jednak rozczarowany fabułą i zakończeniem.

 

BTW cała gra stanowi piękny ukłon w kierunku starych gearsów

Akt 1 - Gearsy 3

Akt 2 - Gearsy 2

Akt 3 - Gears Judgement

Akt 4 - Gearsy 1

 

Odnośnik do komentarza

Ja tam uratowałem Dela. Ziomuś był z nami przez całą grę, pomagał Kait, więc kompletnie z dupy byłoby wybranie przez nią JD, który nagle sobie wrócił w 3 Akcie. Kiedy się pojawili z Fahzem to liczyłem na jakiś wewnętrzny konflikt w grupie, a tu chłopaki przepraszają i są gotowi do wszelkiej pomocy... Słabo ten wątek wypadł. Marcusa szkoda, ale mamy ciekawy punkt wyjścia dla tej postaci pod Gearsy 6. Pytanie jak to dalej pociągną. Uznanie którejś opcji za kanoniczną sprawiłoby, że dawanie wyboru było bez sensu.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, ASX napisał:

odnośnie spoilera:

Może ta decyzja to zapowiedź tego, że następne Gearsy przyjmą jeszcze bardziej otwartą strukture z wyborami i rozgałęzieniami historii?

 

Ja obstawiam ze bedzie kanoniczny wybor, i oczywiscie bedzie to...

 

 

martwy JD, bo jednak z perspektywy Kait nie widze innej opcji biorac pod uwage wydarzenia w 5tce i wsparcie jakie jej udzielil Derp, yyy, Del...

 

i bedziemy mieli ciekawego wroga w 6tce.

 

btw. pisze sie ktos dzisiaj na jakies granie? Multi/horda?

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...