Skocz do zawartości

Gears 5


Rekomendowane odpowiedzi

9 godzin temu, nobody napisał:

Jest jakiś level "horrorowy" w stylu miasteczka Krylli lub lab z dwójki?

 

Coś w tym stylu jest. Dodatkowo jest kilka nowości nie widzianych wcześniej w serii ale nie chce spoilerować. Fabuła jest w sumie typowa dla serii ale według mnie lepsza niż w czwórce więc trzyma poziom. No i wiele wątków sprzed lat zostało wyjaśnionych (chyba do przewidzenia było po pierwszym trailerze)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
19 minut temu, ASX napisał:

Moim zdaniem wypada lepiej pod niemal każdym względem

 

 

 

14 minut temu, blakuś napisał:

 

Coś w tym stylu jest. Dodatkowo jest kilka nowości nie widzianych wcześniej w serii ale nie chce spoilerować. Fabuła jest w sumie typowa dla serii ale według mnie lepsza niż w czwórce więc trzyma poziom. No i wiele wątków sprzed lat zostało wyjaśnionych (chyba do przewidzenia było po pierwszym trailerze)

 

Brzmi bardzo dobrze. Ogram pewnie pod koniec miesiąca jak skończę to co pozaczynałem. Oby jeszcze Halo tak odratowali ;p 

Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, ASX napisał:

Mieliśmy to samo, co kilkadziesiąt minut drugiego gracza wyrzucało do menu, strasznie irytująca.

 

Trzeba chyba poczekać aż serwery się trochę ustabilizują

Fak, a ja myślałem że coś z siecią ma kumpel, bo też co jakieś 30 minut nam wywalało grę. On zostawał w grze a ja w menu głównym. Może coś połatają wkrótce bo słabo trochę

Odnośnik do komentarza
25 minut temu, yab napisał:

Fak, a ja myślałem że coś z siecią ma kumpel, bo też co jakieś 30 minut nam wywalało grę. On zostawał w grze a ja w menu głównym. Może coś połatają wkrótce bo słabo trochę

Grałem też dzisiaj i na szczescie obylo się bez wywalania drugiego gracza. 

 

Może już to ogarnęli albo w godzinach porannych było mniej ludzi, nie wiem, ale grało się bez problemu

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

No i gracie z włączonym cross Play, czy nie? Mało jest graczy pecetowych chyba póki co, po 2, 3 osoby na mecz maks, pojedynki wyrównane, 2 razy grałem z jakimiś noobami bo miałem MVP meczu, a skilla nie mam zadnego, ciekawe ile osób klnelo że to pewnie przez myszke i klawiature, której nie uzywam. 

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, easye napisał:

No i gracie z włączonym cross Play, czy nie? Mało jest graczy pecetowych chyba póki co, po 2, 3 osoby na mecz maks, pojedynki wyrównane, 2 razy grałem z jakimiś noobami bo miałem MVP meczu, a skilla nie mam zadnego, ciekawe ile osób klnelo że to pewnie przez myszke i klawiature, której nie uzywam. 

 

nie wiem mordo, wciskam A, dobiera w minutę mecz i lecimy nie śpimy 5 na 5 :banderas: 

Odnośnik do komentarza
28 minut temu, Absolem napisał:

<stłumiony okrzyk zdziwienia>

 

Zwracam honor, po drewnianym początku gra nabiera rumieńców, zdecydowanie najlepsza cześć od czasów jedynki. 

No miałem tak samo. Wczoraj już miała wylecieć w dysku. Kumpel mi napisał żebym grał dalej bo potem się ładnie rozkręca. Już kilku osobom to napisałem ale jeszcze raz: gra wygląda obłędnie. Chyba największą robotę robi oświetlenie. :fsg:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...