Skocz do zawartości

Gears 5


Rekomendowane odpowiedzi

Dobra gra ale nic więcej. Za bardzo chcieli dla mnie god od war kopiować. W każdym razie dobry początek bardzo dobry akt 2 taki sobie nudny 3 i wspaniała końcówka. Ten ostatni akt to aż żałowałem że już koniec. Kto chętny na hordę w weekend?

 

 

Technicznie no tak sobie acziki mi nie złapało, na tydzień grę olałem bo miałem kilka razy problem z sejwem że wisiało zapisywanie. Teraz po tygodniu przerwy w 3 dni skończyłem i bez błędów. Graficzka i 60fps robi a dźwięki jak zwykle soczyste. 

 

 

Dla mnie gorsze od Control i fire emblem z gierek co ostatnio ogrywałem takie 7/10. Ocena singla bo multi dopiero teraz zacznę. 

Odnośnik do komentarza

Jaka chvjnia z tej gry...

Akt 3, wszystkie misje zrobiłem, ale nie po myśli autorów, czyli nie po kolei. Teraz gra zdurniała i każe mi ponownie wykonać misję, którą już robiłem (ośrodek szkolenia astronautów). Po wejściu do ośrodka zwiecha, a jak już checkpoint wczytałem, nie mogę Jacka zmusić do otwarcia panelu. Za każdym pierniczonym razem.

Poza tym ogólnie kupa śmiechu na sali, kompani to debile, wrogowie to samo, skrypty nie załapują...

M$ jedynego na dekadę exa wydaje i nie potrafi dopilnować jego jakości, współczuję tym, co kupili na premierę, może są tacy.

Jutro spróbuję powalczyć jeszcze z tym tworem, bo ogólnie gra się przyjemnie.

Odnośnik do komentarza
16 godzin temu, Andreal napisał:

Jaka chvjnia z tej gry...

Akt 3, wszystkie misje zrobiłem, ale nie po myśli autorów, czyli nie po kolei. Teraz gra zdurniała i każe mi ponownie wykonać misję, którą już robiłem (ośrodek szkolenia astronautów). Po wejściu do ośrodka zwiecha, a jak już checkpoint wczytałem, nie mogę Jacka zmusić do otwarcia panelu. Za każdym pierniczonym razem.

Poza tym ogólnie kupa śmiechu na sali, kompani to debile, wrogowie to samo, skrypty nie załapują...

M$ jedynego na dekadę exa wydaje i nie potrafi dopilnować jego jakości, współczuję tym, co kupili na premierę, może są tacy.

Jutro spróbuję powalczyć jeszcze z tym tworem, bo ogólnie gra się przyjemnie.

Przecież trzeba go puścić przez tunel wentylacyjny a nie przez szybę. 

Odnośnik do komentarza

Toć napisałem, że muszę powtórzyć misję i w tej nieszczęsnej powtórce Jack mi się zacina, o szybie nawet nie wspomniałem. Sztuczna inteligencja wam szwankuje, czy problemy z czytaniem macie?

 

Zresztą na forach Gears 5 jest sporo o problemach z kolejnością wykonywania misji w 3 akcie. 

 

No dobra, wyjściem z tej sytuacji najwyraźniej jest zaczęcie na nowym zapisie od ostatniego odblokowanego rozdziału, czyli ośrodka rakietowego. Co najmniej 2h w plecy, ale powinno szybko pójść. Wszystkie wcześniej zdobyte komponenty są dostępne, brakuje mi jedynie jednej umiejętności Jacka, którą dostaje się po wykonaniu misji z przekaźnikami. Nie wiem jeszcze jednak, czy w ogóle zaliczyło mi misję poboczne...

Edytowane przez Andreal
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Teraz, chris85 napisał:

Puszczasz drona przez okno zamiast otworem wentylacyjnym 

Naprawdę masz kłopot ze zrozumieniem czytanego tekstu, czy po prostu z otworu wentylacyjnego wylazłeś?

 

@suteq

Po myśli twórców, czyli zachowując założoną odgórnie chronologię wykonywania misji.

Według twórców powinieneś najpierw złożyć rakietę, później znaleźć nadajniki.

Ja zrobiłem odwrotnie. Po tej akcji na mapie nie pojawiła się żadna ikona następnej misji, odegrany ponownie został tekst Paduka kierujący mnie ponownie w miejsce, które wcześniej zaliczyłem. 

Jest wiele gier, gdzie niechronologiczne wykonywanie zadań nie jest problemem, tutaj pseudo open world przerosło Coalition.

Odnośnik do komentarza

Raz przeciwnicy mi się nie zespawnowali, reload checkpointu pomógł. No i jeden rozdzial w akcie drugim nie zaliczył mi się, muszę go powtórzyć do aczika. Tyle błędów napotkałem w całej kampanii (najlepszej w serii imo, swoją drogą).

 

Results may vary

Odnośnik do komentarza

Chłopaki, ja wszystko rozumiem, ale skrypty gry nie odpaliły się prawidłowo, przez co zablokowało mi możliwość progresu.

 

Nic to, Akt 3 zacząłem praktycznie od początku, nawet misje poboczne muszę klepać od nowa. Tym razem nie wychylam się i robię wszystko jak należy.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...