Skocz do zawartości

Verbatim czy jajko - co było pierwsze...


Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, grzybiarz napisał:

Shiva jak się pochwalił, że kolega przejął sklepy Alma. Ja nie mam takich wpływowych kolegów :/

No ładnie Shiva podpuścił Rogera z tą Almą. Tylko czekał aż chwyci przynętę, makao i po makale. Szkoda tylko, że nie był taki chętny do ustosunkowania się do tych starych postów znalezionych w necie, gdzie się przyznaje do grania na piratach. Ostatni sprawiedliwy, gurwa jego mać.

Edytowane przez Butt
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek
2 godziny temu, ping napisał:

Czy @Orzeszek ucieka do Kanady przed P-O-T-Ę-Ż-N-Y-M Wujkiem Czezkym?

Nie. Raczej przed P-O-T-Ę-Ż-N-Y-M debetem na rachunku bankowym.

2 godziny temu, Karolek napisał:

Orzech jesteś już w lepszym świecie?

 

jeszcze dwa miechy orki, a czy lepszy to się jeszcze okaże xd

Odnośnik do komentarza

To mnie rozbawiles Shiva... w sumie ja moge byc pionkiem (tylko w czym?) w twoim mniemaniu, a dla calej reszty ty byles lamusem co tylko kozak byl za klawiatura, a jak przychodzilo co do czego to srales pod siebie :D  Juz bylo wyjasnione, ze kupke smierdzaca wiesz i tyle :)

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Butt napisał:

No ładnie Shiva podpuścił Rogera z tą Almą. Tylko czekał aż chwyci przynętę, makao i po makale. Szkoda tylko, że nie był taki chętny do ustosunkowania się do tych starych postów znalezionych w necie, gdzie się przyznaje do grania na piratach. Ostatni sprawiedliwy, gurwa jego mać.

 

Pisałem, że z redakcji dostawałem piraty i albo piszesz na temat, albo idź pan wiadomo gdzie. Nie wiem czy do twojej głowy ten prosty przekaz nie dotarł, czy udajesz głupka dla zasady. Nikogo z Almą nie podpuszczałem, poziom absurdu już facet przekroczyłeś, wypunktowałem jego bzdurę o Almie, bo Roger ma takie pojęcie o biznesie i tym co się w kraju dzieje, jak ja o dokarmianiu wróbli w Częstochowie. 

 

PS. Raptor, nie pamiętam nawet jak wyglądasz, na pionka jak widać mógłbyś sobie co najwyżej zasłużyć. Idź może napisz do do kogoś, kogo chociaż znasz i wiesz, o czym jest temat.

 

Czujecie klimat? Butch zarzuca mi kopiowanie treści, zaraz po tym jak ja im napisałem, że odchodzę. Co było absurdem na poziomie PE. Nie zamieścili normalnego HP, w którym to wyjaśniłem w jednym zdaniu, a mój post stąd natychmiast usunęli. Potem szybkie przeprosiny, bo wiedzieli że ich zaraz prawnie zjadę, kancelaria swoje zrobiła. Odpuściłem po żenujących przeprosinach, a ten pajac B miał cywilny, który przegrał, w dodatku nie odbierając pism, bo jak się ma dziarę na nodze to nie wiem - wszystko mi wolno.  Mega komedię mam po latach, zresztą po tych latach widzę, że dostarczamy nadal sporo rozrywki:).

Edytowane przez Mr. Shiva
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...