Skocz do zawartości

PlayStation 5 - komentarze i inne rozmowy


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

34 minuty temu, aux napisał:

Wstałem, zrobiłem se kawusię i zabrałem się za newsy i komentarze. Ech ile malkontentów chodzi po tej ziemi.

 

Sądząc po zmasowanej i histerycznej reakcji fanbojów Xboxa na różnych forach (w tym naszym), to konfa musiała zrobić swoje i szwy na pupach zaczęły im się jednak rozjeżdżać :kaz:

Sądząc po rekordzie obejrzanego online eventu w historii i to, że mające lata świetności za sobą forum PE wczoraj zaczęło się dławić, to marka PlayStation ma się świetnie i nie ma co się obawiać niewystarczających pre-orderów i zakupów na premierę.

Zresztą zobaczycie jak wielu kupi konsolę, bo GTA Online będą mieli darmowe ;f

 

Jestem zadowolony. Sony wysłuchało graczy. Dali grę za grą, bez pierdu pierdu. Siłą rzeczy pojawiło się dużo indyków, ale to już standard. W pewnym sensie w niektórych przypadkach są to powroty do formuł, o które prosili sami gracze. Kariera w Gran Turismo i szczegółowe kokpity? Check. Ratchet w starej formule z innowacyjną mechniką? Check (swoją drogą jeśli faktycznie w grze będzie wykorzystana błyskawiczna podróż między planetami przez te szczeliny w jakiejś sensownej mechanice, to łojaciepierdykam). Jakiś remake niedocenionej pierwotnie gry w postaci Demon's Souls? Check. Kanapowy coop w stylu LBP1 w postaci Sackboy A Big Adventure? Check. I tak dalej. Pośród tego Spiderman 2 i Horizon 2, które będą zapewne rozwinięciem sprawdzonych rzeczy w stylu "bigger&better". Kena? Pachnie trochę BG&E, taka lekko bajkowa, do tego te czarne, puchate, słodkie kulki będą robiły pewnie w merchandise furorę, o ile gra zostanie dobrze oceniona i tak samo się sprzeda. RE w wiosce mnie średnio jara, nie ujął mnie tak klimat RE4. Za to Ghostwire: Tokyo z przeniesieniem miasta 1:1 w open world, to może się udać. Jestem ciekaw jak sobie poradzi Destruction AllStars - no kurde, Destruction Derby z tpp combat arena, no ja tam mam podjarkę, nie musi być super grafika, ważne by była frajda w online.

 

Ta różnorodność i misz-masz dawnych udanych formuł z tymi sprawdzonymi w obecnej generacji, sprawia że PlayStation 5 może dostarczyć autentycznie kompleksowej zawartości, w myśl "dla każdego coś dobrego" ;)

  • Plusik 6
Odnośnik do komentarza

Ciekawy design, nowoczesna bryła. Jak stoi pionowo to taki nawilżacz powietrza. Leżąca poziomo to już taki odkurzacz autonomiczny. Teraz czekam na info jak działa i jaka będzie awaryjność pierwszych wersji.

 

Czekam aż wezmę pada w dłoń i sprawdzę jak leży i jak sprawują się nowe wibracje i triggery, bo to jest najważniejsze dla mnie.

Odnośnik do komentarza

Przyznam, że też bylem nieco rozczarowany chociaż jak tak dzisiaj na chłodno to analizuje, to całkiem sporo mi się podobało - Spidey, Ratchet, Horizon, Deathloop, Resident, Kena, Demon's Souls.

 

Wydaje mi się, że te wszystkie gry o truskawkach, kotach czy sackboyach trochę wpłynęły na odbiór całości. Na pewno znajdą swoją niszę, no ale nie tego oczekiwałem. Zamiast nich wolałbym ze 2 większe tytuły (gdzie nowy Batman?!), a resztę czasu przeznaczylbym np. na krótki  gameplay z DS czy Horizona.

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Mendrek napisał:

 

Sądząc po zmasowanej i histerycznej reakcji fanbojów Xboxa na różnych forach (w tym naszym), to konfa musiała zrobić swoje i szwy na pupach zaczęły im się jednak rozjeżdżać :kaz:

(...)

 

Mendrek, tyle lat na karku, a dalej bawisz się w fanboya PS i walisz takie głupie i niedojrzałe komentarze... czas dorosnąć.

 

Z perspektywy posiadacza XO wydarzenie Sony mi się podobało, sporo fajnych zapowiedzi, kilka mi zupełnie nie podeszło, ale jak napisałeś: "dla każdego coś dobrego".  Czy kupię w przyszłości PS5, nie wiem, czy wybiorę XOX, kij wie, a może przeskoczę na sprzęt Nintendo ze względu na kilka ciekawych produkcji? Oto jest pytanie. 

Biorąc pod uwagę ilość czasu posiadanego na granie mogę skupić się jedynie na jednej platformie, nic na 3ds nie łyknąłem, chociaż 2 sztuki w domu,  nawet PS4pro nie brałem jeszcze od brata, a Horizon i Uncharted 4 czeka, 

 

Ciężko być dorosłym graczem...

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
45 minut temu, MYSZa7 napisał:

To już bardziej złożony temat.

Co jest zlozonego w tym ze po z(pipi)a.nej generacji xone ludzie duzo bardziej czekaja na to co pokaze ps5?

Sam przegralem cala generacje na x360 to i ciekawily mnie niusy o xone. Bardziej niz o ps4. 

Nie kazdy sie jara gamepassem za 4zl.

A tego dalej piecze ze ludzie kupuja playstation xd

Edytowane przez kanabis
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
8 minut temu, kanabis napisał:

Co jest zlozonego w tym ze po z(pipi)a.nej generacji xone ludzie duzo bardziej czekaja na to co pokaze ps5?

Sam przegralem cala generacje na x360 to i ciekawily mnie niusy o xone. Bardziej niz o ps4. 

Nie kazdy sie jara gamepassem za 4zl.

A tego dalej piecze ze ludzie kupuja playstation xd

Ale Ciebie piecze ten Xbox. Ja piszę o ludziach, którzy mają tylko Playstation. Bez konsol Nintendo i Microsoftu. Kupują tylko konsole Sony, bo albo nie interesują ich produkcje na inne konsole, albo konsola dla nich to tylko Playstation czyli są po prostu betonami, albo czasami po prostu ich nie stać na inną. To mam na myśli mówiąc o złożoności. Mam nadzieję, że zrozumiałeś.

Edytowane przez MYSZa7
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...