Skocz do zawartości

PlayStation 5 - komentarze i inne rozmowy


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

No nie wiem, mnie się wydaje na odwrót, że właśnie podchodzą do tematu znacznie lepiej niż poprzednio. No zobaczymy jak będzie z grami na start, za dużo jeszcze niepewności.

Co do ceny, to ewidentnie obie firmy wyczekują drugiej, sony przy ps4 zrobiło solidne KO podając cenę o 100 mniejszą.

Odnośnik do komentarza

Jakby mnie interesowało granie online to, pewnie! Zainwestowałbym w Xboxa. Ale nie jara mnie ciągłe siedzenie przed telewizorem i darcie gęby do headsetu.

Chcę po prostu usiąść, przeżyć przygodę a potem kolejną, następną, i następną. A tutaj sony dostarcza brawurowo.

  • God of War
  • Horizon
  • Days Gone
  • The Last of US
  • Ghost of Tshushima
  • Uncharted,
  • BloodBorne,
  • Driveclub,
  • Gran Turismo <- (kocham tego upośledzonego debila jak poyeb dlatego w dnpie mam skostniałość tej serii) 
  • Infamous,
  • Until Dawn
  • Shadow of Colossus
  • Last Guardian

Sony wygra kolejną wojenkę 9 generacją swojej konsoli właśnie dlatego że dostarcza tego czego chcą. Gracze. Statystyka sprzedaży konsol na rok 2020 pokazuje że to Sony sprzedało ponad dwa razy więcej konsol niż M$ swojego Xbox'a. 

Chociaż z drugiej strony. Microsoft wykupił podobno dobre studia które klepią gry single player. Więc walka będzie wyrównana. Jedno jest pewne ! Za(pipi)iście będzie być graczem od 2021 roku.

 

Niech w nas tylko nie pierdylnie żadna kometa. 

 

 

 

  • Plusik 2
  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza
32 minuty temu, u55r napisał:

Jakby mnie interesowało granie online to, pewnie! Zainwestowałbym w Xboxa. Ale nie jara mnie ciągłe siedzenie przed telewizorem i darcie gęby do headsetu.

Może jesteś nieuspołeczniony, ze "drzesz gebe" do hs? Jak gram z ludzmi to normalnie rozmawiaja.

 

Uwielbiam te "passive aggressive" posty, a na koniec peace and love, zeby zalagodzic.

 

Edit: jak ci sie nie podobaja posty, ktore do ciebie kieruje, to mozesz je zminusowac, a nie lecisz od razu do starych postow w innych tematach, zeby nikt nie zobaczyl, ze minusujesz.

Edytowane przez 20inchDT
  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
28 minut temu, u55r napisał:

Jakby mnie interesowało granie online to, pewnie! Zainwestowałbym w Xboxa. Ale nie jara mnie ciągłe siedzenie przed telewizorem i darcie gęby do headsetu.

Chcę po prostu usiąść, przeżyć przygodę a potem kolejną, następną, i następną. A tutaj sony dostarcza brawurowo.

  • God of War
  • Horizon
  • Days Gone
  • The Last of US
  • Ghost of Tshushima
  • Uncharted,
  • BloodBorne,
  • Driveclub,
  • Gran Turismo <- (kocham tego upośledzonego debila jak poyeb dlatego w dnpie mam skostniałość tej serii) 
  • Infamous,
  • Until Dawn
  • Shadow of Colossus
  • Last Guardian

Sony wygra kolejną wojenkę 9 generacją swojej konsoli właśnie dlatego że dostarcza tego czego chcą. Gracze. Statystyka sprzedaży konsol na rok 2020 pokazuje że to Sony sprzedało ponad dwa razy więcej konsol niż M$ swojego Xbox'a. 

Chociaż z drugiej strony. Microsoft wykupił podobno dobre studia które klepią gry single player. Więc walka będzie wyrównana. Jedno jest pewne ! Za(pipi)iście będzie być graczem od 2021 roku.

 

Niech w nas tylko nie pierdylnie żadna kometa. 

 

 

 

Pewnie tak jest jak piszesz i sequele tych gierek wejdą jak marzenie. I pewnie takich singlowych gier ze świetnymi światami i grafiką będziemy się zagrywać jak marzenie.

Tylko nadal - na start konsoli (o ile nic się nie zmieni) mają imo za mało. Liczyłem jako gracz, który kupuje konsolę na premierę na wiecęj. I wygląda na to, że jest to krok wstecz w stosunku do PS3/4.

Ale mam nadzieję, że jednak coś z tego co zaprezentowali będzie na premierę. Albo coś niezapowiedzianego.

 

W ogole z tych co mówią, że jest rewelacyjnie, że tak pojadę ppe 6/6, kupicie na start dla Spidera?

Odnośnik do komentarza
31 minut temu, ASX napisał:

No to niezłe gry przygodowe dla jednego gracza


w dodatku nie są to te wstrętne gry usługi xddd

 

50 minut temu, u55r napisał:

Ale nie jara mnie ciągłe siedzenie przed telewizorem i darcie gęby do headsetu.


Mój faworyt na rodzina 2020 <3

 

Jak grasz w singlówki to rozumiem że siedzisz ZA telewizorem? Albo pod nim?

Odnośnik do komentarza

klocuch już wyjaśnił Sony 

 

 

co do Osuszacza 5 firmy Sony to nie ma co zaklinać rzeczywistości - startowy lineup będzie gorszy niż na PS4, jakiś standalone Spideya? Godfall? i Astro's Playroom to straszna bieda :/ cały 2021 zatkany tytułami co jest super bo nie będzie długiej suszy ale te gry na launch...naprawdę nie mam ochoty na powtórkę z PS4 z Assassinem i FIFĄ :[ :[  ale pewnie tak będzie 

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, SpacierShark123 napisał:

Doczytaj post do końca kupno XSX ma mocnego exa w postaci Halo do tego każdy posiadacz xone/xonex przenosi całą biblioteke gier więc jest to niczym wymiana podzespołu na pc. PS5 napewno nie odtworzy KAŻDEJ gry z ps4 co już było pisane przez sony , więc jak ktoś ma dużo gier na ps4 to nie odtworzy ich na ps5 .

Jednakże jakieś gry z ps4 odpalisz na ps5 więc masz w co grać na start. Wybór sprzętu przez pryzmat exa może być wyznacznikiem, jednakże sporo ludzi tak nie myśli. Do ciebie przemawia seria Halo i ok ja to rozumiem, ja grałem w to tylko na orginalnym xboxie i to nie były moje klimaty, ale może przez to, że gry fpp oczywiście gram, ale to nie mój wiodący gatunek. Wolę np Larę, god of war, Horizon czy moje zaskoczenie generacji czyli Days Gon. U nas przemawiają exy i wybór jest prosty, ale jest cała masa ludzi, którzy grają w coda, Fife itd itp. Oni wybiorą dany sprzęt pod kątem znajomych, ceny, lub impulsu, wchodzi patrzy o ładnie to wygląda, albo reklama była większa.  Wielu z nich nawet nie wie jakie są exy na ich sprzęt i tu potencjalnych nabywców nagoni marketing. Świadomych graczy jest mniejszy procent. To co nam wydaję się logiczne i proste nie odzwierciedla całej branży. Ja nie mam zamiaru przekonywać nikogo co jest lepsze bo niby co mi to da? Ważne abym ja bawił się dobrze i dostawał zawartość jaką oczekuję. Bo ja wiem czego chcę, a czego chcą inni? Nie wiem i nie chcę wiedzieć, gameing to indywidualne podejście, każdy wybiera to co uważa za słuszne. Jeden lubi to drugi tamto, na rynku jest 3 graczy, więc mamy w czym wybierać. Śmiałbym się gdyby Nintendo wszystkich zaskoczyło, przecież oni generację kończą 2 lata później,  wypuściliby konkretną konsolę, cóż to by był za trolling. Tak czy inaczej konkurencja musi być, inaczej monopol by nas zjadł.

Edytowane przez czarek250885
Korekta
Odnośnik do komentarza
27 minut temu, MBeniek napisał:

Doliczymy do tego te czasowe ex'y (typu Deathloop) i szykuje się bardzo mocny launch window. No ale niektórzy i tak wiedzą lepiej, że "najwcześniej" to te tytuły wyjdą w 2022. Co tam niby Hermen może wiedzieć. :reggie:

 Ja chyba słabo po angielsku. Mógłbyś napisać jakie to giereczki Hermen zapowiedział na start?

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, nero2082 napisał:

 

a ja mam wrażenie że wiesz :cool2: jeżeli nie rzucili na pokazie hasłem "holiday 2020" to nie jest to gra na start, proste

 

osobiście liczyłem na GT7 i Demonsy no ale tak kolorowo nie będzie

Póki nie otrzymamy oficjalnej listy gier startowych czy to na ps5 czy na Xboxa wszystko zostaje kwestią domysłów. Nie rozumiem czemu się licytujecie? Jeżeli ktoś wybiera coś innego niż wy, nie znaczy to, że robią coś złego. Po prostu mogą mieć inny gust i wymagania. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...