Skocz do zawartości

PlayStation 5 - komentarze i inne rozmowy


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, _daras_ napisał:

 

Ja mam PS4 Pro- HDMI- amplituner- HDMI- TV.

Turtle Beach za to z PS4 optykiem do stacji i ze stacji USB do PS4 (notabene fajna sprawa że PS4 automatycznie przełącza wyjście audio po wyłączeniu ampli i włączeniu słuchawek).

Czyli jeśli PS5 nie będzie miało optyka, to muszę stację TB połączyć z TV optykiem i USB z PS5? Nie ma jakiejś przejściówki?

 

PS5 po tv, eARC po hdmi do ampli, TB po optyku do tv, chyba tak najlepiej.

Ja mam amplituner z HDMI 2.1 więc chyba bezpośrednio to połącze
 

Odnośnik do komentarza
14 godzin temu, Fanek napisał:

 

PS5 po tv, eARC po hdmi do ampli, TB po optyku do tv, chyba tak najlepiej.

Ja mam amplituner z HDMI 2.1 więc chyba bezpośrednio to połącze
 

 

To ampli chyba niedawno kupowałeś jak masz wejście/wyjście 2.1 ;)

Tylko ja się zastanawiam czy faktycznie nie stracę na dźwięku: optyk + TV źródłem dźwięku jest TV a optyk + konsola źródłem dźwięku jest konsola...

A nawet jak eARC coś polepszy (jeśli tak się da połączyć) to i tak źródło to TV czyli teoretycznie najsłabszy dźwięk. No chyba że się mylę i nie ma żadnej różnicy.

Albo kupno nowych słuchawek pod PS5 (tylko nie tych Sony dedykowanych broń boże) ze stacją co pójdzie już wszystko przez HDMI - konsola. Tylko wtedy PS5 musiałoby by mieć dwa wyjścia HDMI...

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, _daras_ napisał:

 

To ampli chyba niedawno kupowałeś jak masz wejście/wyjście 2.1 ;)

Tylko ja się zastanawiam czy faktycznie nie stracę na dźwięku: optyk + TV źródłem dźwięku jest TV a optyk + konsola źródłem dźwięku jest konsola...

A nawet jak eARC coś polepszy (jeśli tak się da połączyć) to i tak źródło to TV czyli teoretycznie najsłabszy dźwięk. No chyba że się mylę i nie ma żadnej różnicy.

Albo kupno nowych słuchawek pod PS5 (tylko nie tych Sony dedykowanych broń boże) ze stacją co pójdzie już wszystko przez HDMI - konsola. Tylko wtedy PS5 musiałoby by mieć dwa wyjścia HDMI...

 

To Denon model na 2020, tydzień temu wszedł do sklepów :D  ma wejście i 3 wyjścia HDMI 2.1

Nie usłyszysz różnicy w dzwieku po optyku, z tym że optyk prześle dzwięk tylko do DTS/ DD 5.1 tak samo jak ARC. Po eARC dopiero gęste czyli DTS X/Atmos/ True HD

 

Odnośnik do komentarza

Ma być dodatkowy slot na dysk M2 NVME, ale Cerny mówił, żeby się wstrzymać z zakupem takich dysków bo wciąż testują różne opcje, poza tym te dyski obecnie są cholernie drogie póki co.

https://wccftech.com/playstation-5-has-a-regular-nvme-ssd-slot-for-expansion-but-it-will-require-sonys-validation/

 

USB 3.2 to będzie przeznaczony do zewnętrznego dysku.

Edytowane przez Patricko
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, WisnieR napisał:

Chłopie 3 osoby ci napisały, że nie ma to znaczenia. Widać, że nie masz pojęcia o temacie więc nie kwestionuj tylko zaufaj innym. Będzie ok! smile.gif
 

 

O stereo i sprzęcie audio możesz ze mną pogadać, ale na słuchawkach faktycznie się nie znam bo ich po prostu nie lubię (zdecydowanie preferuję kino domowe), ale jak chcę grać po 22 to jestem do nich po prostu zmuszony i tyle :nosacz3:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...