Skocz do zawartości

PlayStation 5 - komentarze i inne rozmowy


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

Nie dadzą więcej niż 499$*. Jak w Europie (czy tym bardziej w Azji) zdecydowanie wygrywają, tak w USA różnica na korzyść PS4 jest niewielka. A ameryka to jednak dalej najbardziej łakomy kąsek i sony nie odda go dając cenę większą o 100$ czy nawet 50$.

2020-08-28-19-42-08.jpg

*czyli u nas 499Euro

Edytowane przez MBeniek
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
15 godzin temu, beardo0 napisał:

 

Ja stałem w 30 os kolejce i rodzina przyjechała.

 

To wyszedłem :down:

 

Ale na następny dzień, w tym samym miejscu, nie było już kolejki i została jedna sztuka (ktoś zamówił i nie odebrał)

 

I to był mój początek przygody z Playstation :potter:

Ja stałem jako jeden z pierwszych pod olsztyńskim media markt. Pan z ochrony przed otwarciem sklepu podliczył osoby pierwsze w kolejce i powiedział dla kogo starczy PS4. Reszta mogła się rozejść nikt nie biegał w sklepie. Inna sprawa że moje PS4 od razu po jednym dniu zaczęło płyty wypluwać :kaz: 

Odnośnik do komentarza

Zdarza się :down:

 

Ja i tak później sprzedałem

 

Nie powiem jarałem się na początku, ale wszystko, w co grałem to Resogun, Contrast, Battlefield 4, Killzone Shadow Fall i Infamous Second Son

 

Więcej na Vicie grałem w tamtym czasie, bo bardziej mi pasowała

 

Nie potrzeba było tv i gry mi jakoś bardziej leżały oraz szczękę ciągle zbierałem z podłogi, że coś takiego jest możliwe na przenośnej konsolce

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, beardo0 napisał:

Zdarza się :down:

 

Ja i tak później sprzedałem

 

Nie powiem jarałem się na początku, ale wszystko, w co grałem to Resogun, Contrast, Battlefield 4, Killzone Shadow Fall i Infamous Second Son

 

Więcej na Vicie grałem w tamtym czasie, bo bardziej mi pasowała

 

Nie potrzeba było tv i gry mi jakoś bardziej leżały oraz szczękę ciągle zbierałem z podłogi, że coś takiego jest możliwe na przenośnej konsolce

Miałem podobnie tyle że ja wtedy wolałem grać na Wii u, pc i Vita bo na PS4 zero dobrych gier. No ale bloodborne wynagrodził mi z nawiązką tylko chyba po 2 latach od premiery konsoli :ragus:

Najgorsze były te multiplatformy stojące między generacjami chyba 3 lata nas męczyli zanim zobaczyliśmy coś tylko pod nową generację. Z tamtego okresu miło wspominam tylko Black flag, alien isolation, pierwszego "nowego" Wolfenstein i tyle. A i jeszcze w tamtym okresie grałem w dark souls 2 na ps3. Gierka nie wyszła na start na nowej generacji a tylko na starej a dawał więcej frajdy niż wszystko na PS4 i Xbox one razem wzięte:pawel:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...