Skocz do zawartości

PlayStation 5 - komentarze i inne rozmowy


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

i każda wersja ma tą samą cene

 

https://www.mediamarkt.hu/hu/search.html?query=Demon's+Souls+Remake&searchProfile=onlineshop&channel=mmhuhu

 

różne kody - to ich wewnętrzne tagowanie produktów w ich sklepach.

 

Gra początkowo miała wyjść na PS4, ale obstawiam że to pomyłka. Jeden sklep na całą Europe, z tymi samymi cenami na ps4 i ps5

Odnośnik do komentarza

Jeszcze wypowiedz Sony:

 

Following the PS5 event, a representative for Sony confirmed that the text indicating Demon's Souls would be coming to PC and other consoles in addition to PS5 was "included in error." As of now, the game is only slated for a PS5 launch.

 

Demon's Souls is being remade by Bluepoint Games exclusively for the PS5. By not releasing on the PS4, Bluepoint Games can focus and take full advantage of the PS5's advanced tech. This allows for features like ray-tracing, at least to some extent. Players will also be able to choose between a mode targeting better graphics and a mode focusing on a higher framerate.

 

Earlier this evening Sony showed a trailer for the Demon’s Souls Remake and it ended with the text “Not available on other consoles for a limited time. Also available on PC”, so it is a timed exclusive and on also PC, right?

Well as it turns out, no.

Sony has told Kotaku that the trailer was a mistake and attributed the incorrect information to “human error”, confirming that Demon’s Souls will be exclusive to the PlayStation 5.

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Elitesse napisał:

 

"To opcja która zapewnia każdemu użytkownikowi najlepszą wersję gry. Czyli, najprościej ujmując, tytuły w ramach Smart Delivery kupować będziemy tylko raz. I niezależnie na którym sprzęcie będziemy je chcieli odpalić, zawsze otrzymamy najlepszy wariant danej produkcji. Śmiało więc można kupować gry multiplatformowe na Xbox One, bo kiedy te będą wspierane przez Smart Delivery i pojawią się na nadchodzącym Xbox Series X, bez żadnych dodatkowych opłat będziemy je mogli pobrać na nowym sprzęcie i cieszyć się zoptymalizowaną do nowych standardów wersją gry. Wszystko będzie działać automatycznie, gracze nie będą musieli nic wybierać, a sprzęt sam będzie wiedział która z wersji gry jest najlepiej zoptymalizowana do ich konsoli. Co również istotne: Smart Delivery na Xboxach nie będzie tyczyło się wyłącznie cyfrowych wersji gry. Gry Smart Delivery na płytach również mogą być dostępne — wszystko zależy od twórców i wydawców, a także tego, czy zdecydują się na jej implementację."

 

https://antyweb.pl/xbox-smart-delivery-co-to-takiego-lista-gier/

https://www.ppe.pl/news/147012/xbox-series-x-smart-delivery-na-czym-polega-technologia-xbox-polska.html

 

Najnowsze Watch Dogs 3 ma dostać darmowy update do wersji na nowego xboxa. Posiadacze PS5 będą musieli zapłacić za patch, który ulepszy wersję do next-gena jeżeli zakupią podstawową wersję gry na PS4. Póki co nie znamy ceny tego typu patchy czy jakosci ich wykonania i tego czy warto wybrać wersję na next gena jednak póki co słabo to wygląda...

 

Przeciez odpowednik Smart Delivery bedzie tez na PS5... A info o Watch Dogs zostalo juz obalone przez Ubisoft.

Odnośnik do komentarza
37 minut temu, Fanek napisał:

i każda wersja ma tą samą cene

 

https://www.mediamarkt.hu/hu/search.html?query=Demon's+Souls+Remake&searchProfile=onlineshop&channel=mmhuhu

 

różne kody - to ich wewnętrzne tagowanie produktów w ich sklepach.

 

Gra początkowo miała wyjść na PS4, ale obstawiam że to pomyłka. Jeden sklep na całą Europe, z tymi samymi cenami na ps4 i ps5

Troszkę burza w necie się zrobiła :P Czy nie usunęliby tej pomyłki już ? Xd

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Figuś napisał:

Bzdura z tym watch dogs, wysrywy gruchy z ppe już zostały wyjaśnione

 

Nie widziałem tego, a w takiej sytuacji wypadało by wrzucić sprostowanie na PPE... Czyli niemiecki oddział UBI twierdzi, że nie będzie darmowego update, natomiast polski, że będzie... Ciekawe.

 

3 godziny temu, areka napisał:

Teraz rozumiem. I się nie dziwię. Skoro ms ma opierać swoją politykę na starych grach, to nic dziwnego, że robią taki ruch. 

 

Czyli jednak nie każą płacić drugi raz za to samo? ;) Skąd masz info, że będą opierać swoją politykę na starych grach?

 

47 minut temu, Lukas_AT napisał:

 

Przeciez odpowednik Smart Delivery bedzie tez na PS5... A info o Watch Dogs zostalo juz obalone przez Ubisoft.

 

Chyba nie bardzo skoro za patch poprawiający grafikę w Spidermanie z 2018 r. będę musiał dodatkowo zapłacić albo kupić grę jeszcze raz... Chciałem zagrać w kilka tytułów kolejny raz na nowej generacji z ulepszoną grafiką, szybszymi czasami ładowania etc. w oczekiwaniu na next-genowe tytuły. Jednak jam mam za to dodatkowo zapłacić to nie widzę sensu kupowania konsoli Sony wcześniej niż za dwa albo trzy lata.

Odnośnik do komentarza
26 minut temu, Elitesse napisał:

 

Nie widziałem tego, a w takiej sytuacji wypadało by wrzucić sprostowanie na PPE... Czyli niemiecki oddział UBI twierdzi, że nie będzie darmowego update, natomiast polski, że będzie... Ciekawe.

 

 

Czyli jednak nie każą płacić drugi raz za to samo? ;) Skąd masz info, że będą opierać swoją politykę na starych grach?

 

 

Chyba nie bardzo skoro za patch poprawiający grafikę w Spidermanie z 2018 r. będę musiał dodatkowo zapłacić albo kupić grę jeszcze raz... Chciałem zagrać w kilka tytułów kolejny raz na nowej generacji z ulepszoną grafiką, szybszymi czasami ładowania etc. w oczekiwaniu na next-genowe tytuły. Jednak jam mam za to dodatkowo zapłacić to nie widzę sensu kupowania konsoli Sony wcześniej niż za dwa albo trzy lata.

 

Spider-Man to jeden tytuł, a Ty piszesz w niesprecyzowanej liczbie mnogiej. Nowe gry zaoferują darmowy upgrade, chyba że wydawca zdecyduje inaczej (patrz Control na obu konsolach). Wsteczna ma takze ulepszac gry z PS4.

Edytowane przez Lukas_AT
Odnośnik do komentarza
25 minut temu, Lukas_AT napisał:

 

Spider-Man to jeden tytuł, a Ty piszesz w niesprecyzowanej liczbie mnogiej. Nowe gry zaoferują darmowy upgrade, chyba że wydawca zdecyduje inaczej (patrz Control na obu konsolach). Wsteczna ma takze ulepszac gry z PS4.

 

Piszę w liczbie mnogiej bo jest kilka pozycji, w które chciałem zagrać.  Część jest ze stajni Sony więc w przypadku zastosowania takiej polityki do tych produkcji zaczekam z przesiadką na next-gena od Sony. Jeżeli będzie to jednorazowy przypadek tylko ze Spider Manem to jeszcze ujdzie. Jeżeli jednak wydawcy będą znów chcieli zarobić na tym samym to słabo to widzę. Jak do tej pory M$ nie strzelał sobie w stopę tego typu pomysłami.

Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, ASX napisał:

Jakie plusy ma płatny remaster?

Wykorzystanie architektury konsoli, poprawki wykraczające poza wsparcie systemowe- ktoś nad tym posiedzi. 

2 godziny temu, Elitesse napisał:

Chyba nie bardzo skoro za patch poprawiający grafikę w Spidermanie z 2018 r. będę musiał dodatkowo zapłacić albo kupić grę jeszcze raz... 

Jeśli uważasz że bajerki w stylu RT są tego warte.

Odnośnik do komentarza
33 minuty temu, aph napisał:

Wykorzystanie architektury konsoli, poprawki wykraczające poza wsparcie systemowe- ktoś nad tym posiedzi.

 

Wypisz, wymaluj patch, tak jak to robi MS. Myślę, że dodanie patcha jest dużo mniej pracochłonne niż budowa remastera od podstaw, a efekt jest zbliżony. Nie dziwię się, że Sony trzepie remastery, bo ludzie je kupują i kasa się zgadza.

Ps 5 na pewno nie kupię na premierę, bo mam na kupce wstydu ok 30 gier i ogram je na ps4 pro, bez dopłacania.

 

Pierwszy pewnie wpadnie nowy xsx, nadrobię serię halo i gearsy (skończyłem na xbox360) + co będzie ciekawego.

 

Ps5 pewnie kupię, ale musi wyjść kilka mocnych ex-ów jak gow2, nowy  horizon, nowe Uncharted, Bloodborne 2

Odnośnik do komentarza
16 minut temu, Faka napisał:

Polski to raczej chyba nie dotyczy ten konkurs. No ale 1k konsol to jednak coś.

Nie dotyczy. ;)

 

10 minut temu, giger_andrus napisał:


Wydaje mi się, że Ghost of Tsushima ma już potwierdzony darmowy boost na PS5.

Ma.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
52 minutes ago, mario10 said:

Nie ogrywałem Tlou2 i GOT bo czekałem cierpliwie na PS5 żeby ograć z łatką, ale jak nie będzie i to się potwierdzi to trzeba będzie ograć jeszcze na PS4.

PS5 uruchomi obie. I to czy z booster mode czy bez w przypadku obu gier pomijając aspekt fabuły to graficznie nie będzie miało znaczenia bo są piekne 10/10. I nie wiem szczerze jak jeszcze można je ulepszyć. Musze to zobaczyc na własne oczy. :Coolface:

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, aph napisał:

Jeśli uważasz że bajerki w stylu RT są tego warte.

 

Zależy jak to będzie wyglądać w praktyce i ile będzie kosztować. Jak będą takie patche wyceniać na śmieszne pieniądze i oferować w promocjach to może się skuszę. Choć wolałbym nie dawać sygnału wydawcom, że tak można dorobić jak na DLC ze zbroją dla konia ;)

 

@nero2082

Nie każdy ma czas na przeglądanie stron gierkowych, selekcjonowanie informacji i ich weryfikowanie ;) news na ppe o braku bezpłatnej aktualizacji do Watch Dogs 3 był dla mnie impulsem do złożenia preordra na konsolę konkurencji... Jak się okaże, że konsola jest słaba to oskarżę PPE o sianie fake news i niekorzystne rozporządzenie własnym mieniem ;) 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...