Skocz do zawartości

PlayStation 5 - komentarze i inne rozmowy


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

5 minutes ago, u55r said:

660GB super szybkiego dysku to nie problem.

 

Mam 500GB SSD w ps4pro i styka spokojnie. To jakieś 15 zainstalowanych gier.

Odnośnik do komentarza
18 minut temu, Figaro napisał:

 

Masz 600 GB wolnego na gry, które pewnie z assetami 4k będą zajmować od 100g.

 

Co więc według Ciebie byłoby tragedią w tej kwestii?

Wcześniejsze newsy mówiły o 620 chyba. No to skoro jest więcej to nie ma tragedii. Z resztą ja już swój przykład nie raz tłumaczyłem, jak to nie miałem żadnych problemów na wcześniejszych konsolach z pojemnością dysku. Tutaj też nie przewiduje kłopotów.

 

Co do pojemności gier to chyba nic nie wiemy i szczerze wątpię aby każdy duży tytuł nagle miał zajmować sporo więcej niż na PS4. Wersja Deluxe Spider-Mana ma chyba zajmować ok 100GB(?) na co się składa MM i oryginał, który na PS4 zajmuje ok 70GB.

Odnośnik do komentarza

Mu pewnie chodzi o natywne 1440p.

Aktualnie ps4pro nie wspiera. 

Xbox one niedawno dał taką opcję. 

 

Mam nadzieję, że ps5 też da, ale info nie widziałem. 

 

Jakby ktoś się zastanawiał, to przydaje się posiadaczom monitorów 1440p. Natywna rozdziałka wygląda lepiej od skalowania. 

Edytowane przez C1REX
Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Figaro napisał:

 

Masz 600 GB wolnego na gry, które pewnie z assetami 4k będą zajmować od 100g.

 

Co więc według Ciebie byłoby tragedią w tej kwestii?

Można też na przykład, hmmm, usunąć i pobrać ponownie?

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, C1REX napisał:

Mu pewnie chodzi o natywne 1440p.

Aktualnie ps4pro nie wspiera. 

Xbox one niedawno dał taką opcję. 

 

Mam nadzieję, że ps5 też da, ale info nie widziałem. 

 

Jakby ktoś się zastanawiał, to przydaje się posiadaczom monitorów 1440p. Natywna rozdziałka wygląda lepiej od skalowania. 

Dokładnie, chce kupić nowy monitor pod PS5, nie ma jeszcze monitorów z HDMI 2.1 więc muszę kupić coś tymczasowo.

Najlepsza opcja to 1440@60 lub nawet 1440@120, te monitory są dużo tańsze niż 4k, a przy 27'' pewnie nie będzie widać różnicy między 2k a 4k.

Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, Ludwes napisał:

Idąc ta logika to mogłoby być nawet i te 250 gb, bo która gra tyle zajmuje? No żadna, a przecież zawsze można usunąć i zainstalować ponownie. 

 

Dokładnie xD 

 

660GB to jest tylko trochę więcej od premierowej PS4 na której jak miało się kilka gier w cyfrze do swobodnego odpalania typu PES, DriveClub czy The Last of Us do multiplayera to już każda kolejna większa gra to byłą często żonglerka rzeczami na dysku a teraz mamy molochy jak Destiny czy Warzone zajmujące od 100 do 250 GB no trochę lipa. Ja aktualnie przy XOX mam 1 TB i 500 GB SSD zewnętrzny na którym ogrywam aktualnie grane gierki ale często i tak musze coś wywalić. Rozwiązaniem będzie podłączenie dysku NVME, ale powiedzcie jest już jakiś certyfikowany przez Sony?

 

18 godzin temu, Ukukuki napisał:

A są jakieś gierki w natywnym 4k/120fps?

 

Są.

 

16 godzin temu, Fanek napisał:

 

Wybite Ultra High Speed na kablu nie oznacza, że jest certyfikowany.
Nie ma jeszcze certyfikowanych kabli 2.1 wystawione przez HDMI.ORG

są najwyżej takie z certyfikatami myszki miki

 

Oddychaj spokojnie xD

Edytowane przez bluber
Odnośnik do komentarza
3 minutes ago, bluber said:

 

Dokładnie xD 

 

660GB to jest tylko trochę więcej od premierowej PS4 na której jak miało się kilka gier w cyfrze do swobodnego odpalania typu PES, DriveClub czy The Last of Us do multiplayera to już każda kolejna większa gra to byłą często żonglerka rzeczami na dysku

 

Driveclub 15gb

PES 20gb

TLoU 50gb

 

co ty tam miałeś problemy jeszcze zainstalować w 2014?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...