Skocz do zawartości

PlayStation 5 - komentarze i inne rozmowy


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

39 minut temu, Moldar napisał:

Dziwi mnie, że pokazują teasery dwóch gier od insomniac co wyjdą za 2-4 lata, a nie pokazali niczego od innych deweloperów.

 

Pokazali to ze względu na plakietkę "Marvela" co daje +100 do hajpu obecnie, nawet jezeli nic konkretnego nie było. Widać to po opiniach gdzie ludzie pieją z zachwytu bo spiderman i wolverine. 

Odnośnik do komentarza

Przespałem się z tym co widziałem i rzeczywiście była to bardzo dobra konferencja - minusy? Oczywiście CGI i daty premiery (doległe albo ich brak). Taka zapowiedź lepszych czasów na "kiedyś".

 

Z pokazanych gier nic nie powodowało u mnie opadu szczeny, bo wiedziałem czego się spodziewać. Plusy? Najjaśniejszym punktem konferencji są zdecydowanie jednak gry z japońskim sznytem - to jest coś czego brakuje mi na Xboxie - Project EVE, Forspoken, Ghostwire Tokyo. Gorwa, nawet krótki teaser Kid A Mnesia Exibition intrygował bardziej niż RainbowSix czy Tiny Tina's Wonderland. Inna szkoła reżyserii i budowania hype'u.

 

Solidne 4 w skali szkolnej, zestaw przekonujący do przyszłego zakupu PS5.

Odnośnik do komentarza
12 minut temu, Ma_niek napisał:

Ciekawe czy jeecze jakaś konfa Sony będzie w tym roku. Przecież nadal nie wiadomo co robi połowa ich ekip. 

"Sony Might Be Bringing Back PlayStation Experience With New PSX Trademark" https://www.thegamer.com/playstation-experience-trademark/amp/

 Psx zawsze było w grudniu, jeżeli dobrze pamiętam. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, u55r napisał:

 

Tez tak zrobię bo nie widzę sensu posiadania konsoli bez gier. Mam ps4pro więc ogram spokojnie GT7 na kierownicy nie sprawiającej problemów z konsolą. Szkoda żeby PS5 której nie można spokojnie kupic stała i się kurzyła będąc bezwartościowym kawałkiem plastiku gdy jej starszy model, czyli PS4 potrafi dokładnie to samo, czyli uruchamia gry bez pierdolenia się we wstecznosc. Gier stricte pisanych tylko dla PS5 nie zobaczymy przez co najmniej 5 lat. Tworzenie gier wykorzystujących moc PS5 jest bardzo drogie i bardzo czasochłonne więc nie ma co się spodziewać nagłych premier

F.U.C.K :notbad:


Jej starszy model nie potrafi tego samego wiec nie wiem co tym tam bierzesz. Nie chcesz, nie kupuj ale pisanie jakiś dziwnych teorii pod własny punkt widzenia to tak średnio bym powiedział. 

Odnośnik do komentarza

Ja tam poniekąd rozumiem u55ra - przesiadka na SSD w przypadku PS5 to jest wydatek rzędu 3 tysięcy złotych. Nie wiem ile zarabiacie, ale dla mnie to jest w chuj siana. O ile u MSu można sprawdzić XSS za 1/3 tej ceny i mieć gamepassa tak w przypadku Sony masz bite 3K przy obecnej dostępności i gry za 3.5 bomby. :reggie: 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Gry za 350 zł to chyba tylko w najdroższym sklepie z wysyłką.

Wszystkie gry na premierę dotąd kupowałem za 299-319 zł, Ratchet po tygodniu wleciał za 230 zł.  Demon Souls po miesiącu za 190 zł był. O Returnalu nie piszę, bo jakbym poczekał tydzień miałbym go za 200 zł.

Nie mówię że kłamiesz, ale naprawdę można grać w nowe gry i  wydać tyle co kiedyś w ciągu paru dni po premierze.

Nie wiem po co opowiadać takie rzeczy. 

 

Można też bawić się w sprzedaż i później kupować ponownie do domowej biblioteczki jak stanieją, niektórzy dzielą też konta. Inna sprawa że wiele z tych gier od Sony są po prostu warte więcej niż typowe gry od innych firm.

Edytowane przez Rtooj
Odnośnik do komentarza
Teraz, Rtooj napisał:

Kupować PS5 za 3k to też trzeba być upartym, nie wina Sony że niektórzy idą na łatwiznę i dają zarobić konikom.

 

Mówię o cenach w elektromarketach. :reggie: Zestawy schodzą (za wersję z napędem) od 2.8k w górę.

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Rtooj napisał:

A to nie miałem pojęcia że sieciówki oficjalnie robią tak ludzi w konia. Ohydne. Sony powinno to ukrócić, to jak kupować w żabce napój z nabitą na etykiecie ceną 1,99 za 3,49.


Sprzedają za tyle zestawy z grami i/lub akcesoriami. Golasa nie dostaniesz, bo szybko zajmą sie tym scalperzy.

Odnośnik do komentarza

Jestem zadowolony ale czuje jednak niedosyt o jeszcze jedno jakieś AAA od 1party. Ten koreański slashem to nie ta skala aby zbierać szczękę z podłogi. Zapychacze jak rainbowa six, czy po raz setny deathloop to już starczy. Gry które mnie zainteresowaly/nakrecily

 

-kotor

-spiderman 2

-wolverin(no tutaj poczekamy ale sam fakt, że raka gra powstanie juz jest mega pozytywny

-gow

 

Było też parę gier co znamy i na pewno będą fajne jak forspoken czy gt7 ale tu i tak widzieliśmy juz sporo wcześniej. Dla mnie też strażnicy galaktyki na plus. Alan Wake też do ogrania.

 

Niech już ten deathloop wyjdzie bo rzygac mi się chcą już ta gra.

Edytowane przez PanKamil
Odnośnik do komentarza

Jestem zadowolony z pokazu. Z biegiem czasu jestem mnie wymagający. 

Przygody Kratosa i Boya ogram, ciekaw jestem jak zaprezentowane będą te pozostałe krainy i czy Mjolnir będzie dodatkową bronią po pokonaniu Thora, pamiętam jak w God of War 3 po zabiciu każdego boga Kratos brał sobie jego broń. 

Aż 3 tytuły z universum Marvela. Jeżeli chodzi o Spider-mana to ciekaw jestem jak rozwiążą sprawę mapy, czy dadzą coś zupełnie nowego, czy powiększą to co było, czy trzeci raz dostaniemy to samo. Ciekawe czy gra będzie podzielona na misje, w których sterujemy Piterem i na te z Miles czy będziemy mieli jakiś wybór.

Na Wolverina też czekam, aż mi się przypomniało X2: Wolverine's Revenge ogrywane 15 lat temu na PC.  No i ostatni tytuł, Guardians of the Galaxy, dla mnie to jakieś gówno.

Trochę się najarałem na KOTORa, ogrywałem go jakoś długo długo po premierze i system rozgrywki mnie trochę odrzucał, ale ma być Remake więc jestem dobrych myśli.

Wspomnę jeszcze o Uncharted, po cichu liczyłem na jakiś port Golden Abbys, no ale dupa.

 

Odnośnik do komentarza

Sony kolejny raz nie dało mi powodu, żebym chociaż pomyślał o zakupie PS5 przez następne 2 lata. GOW2, który wygląda identycznie jak jedynka i tylko by mnie wynudził, jałowe zajawki Spider Mana, który pewnie też będzie totalnie odtwórczy, reszta to w większości już dawno zapowiedziane gry, multiplatformy, albo info, że kiedyś tam coś będzie. Ale na ppe widzę, że jak zwykle zbroja osrana, bo Sony "dowiozło" XD

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...