Skocz do zawartości

PlayStation 5 - komentarze i inne rozmowy


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

Nowa ploteczka mówi o Horizon VR robionym przez świeżo zakupionych Firesprite Studios.

https://gamingbolt.com/horizon-vr-game-being-developed-by-firesprite-studios-rumour

 

Trudno powiedzieć czy będzie to pełnoprawna gra VR czy bardziej "VR experience" w stylu Batman Arkham VR. :scratch_one-s_head:

Odnośnik do komentarza

https://blog.playstation.com/2021/09/15/pulse-3d-wireless-headset-in-midnight-black-launches-next-month/

Mamy pada, będą słuchawki, tak więc teraz tylko czekać na oficjalne panele.

3 godziny temu, Rozi napisał:

Update jest live, klasyczny wygląd zakładki z trofeami <3

No w końcu wyłączanie konsoli będzie prostsze bo sobie przestawiłem na początek i trofea są wyświetlane podobnie jak na PS4. Zaczyna być bardziej przyjazny ten system.

Edytowane przez creatinfreak
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, creatinfreak napisał:

No w końcu wyłączanie konsoli będzie prostsze bo sobie przestawiłem na początek i trofea są wyświetlane podobnie jak na PS4. Zaczyna być bardziej przyjazny ten system.

Liczę, że następny update wprowadzi podręczne menu wyłączenia konsoli poprzez przytrzymanie przycisku PS.

Odnośnik do komentarza
27 minut temu, Square napisał:

No raczej nie, bo przytrzymanie PS wrzuca bezpośrednio do menu konsoli, a podręczne masz po naciśnięciu.

No to liczę na możliwość zmiany i przypisania opcji po przytrzymaniu przycisku PS.

 

Napisałem, że chodzi mi o menu podręczne wyłączenia konsoli, czyli takie jakie pojawia czy pojawiało się w innych konsolach po przytrzymaniu przycisku PS czy Xbox. Nazwijmy to jednak ekranem wyłączenia konsoli.

Odnośnik do komentarza
24 minuty temu, MYSZa7 napisał:

czyli takie jakie pojawia czy pojawiało się w innych konsolach po przytrzymaniu przycisku PS czy Xbox.

Nie wiem jak na Xboxach, ale na PS3 było jedynie coś takiego, bo PS4 już miało menu podręczne gdzie wyłączenie konsoli było tylko jedną z kilku opcji i to co mamy na PS5 jest rozwinięciem tego.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...