Skocz do zawartości

PlayStation 5 - komentarze i inne rozmowy


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

Już po 14, a sony jeszcze nie przełożyło konfy? 

giphy.gif

 

A co do samego show to nie nastawiałbym się na jakieś bomby typu nowy gow czy spider. Sony ma tyle do nadrobienia jeśli chodzi o informacje o następnej generacji, że pewnie skupią się na tytułach, które mają wyjść w launch window konsoli. Tym bardziej, że mają być jeszcze jakieś multiplatformy (cod :bad:), a godzinka to wcale nie jest tak długo. Jakieś większe, grube zapowiedzi na następne lata zostawią sobie raczej na sierpniową imprezę albo jeszcze późniejsze eventy.

 

1 godzinę temu, Bigby napisał:

Nowy Horizon, Demon's Souls, Ratchet i mnie mają.

To mi też zdecydowanie wystarczy :lapka:  Może do tego jeszcze nowy crash (to pewnie już jako multi-crossgen), o którym się też plotkuje od dłuższego czasu.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Mnie kompletnie nie jara HDZ2. Jedynke odpaliłem niedawno i raz ze mam przesyt open worldów, dwa caly koncept i postacie były takie nijakie. Ale to pewnie kwestia indywidualna, bo open world GoT mnie jara.

 

GT7 z chęcią przyjmę. Zwlaszcza ze nie gralem od 2. Byle byl single jakis porządny. Ciekawe czy czy przypadkiem nie będzie konkurencji na start z Forza8.

 

Ratchet moze byc. Crash tez. RE8 jara ale to multiplatforma.

 

Najbardziej za to ucieszy Silent Hill i Deamon Souls. Pytanie co na start będzie.

Bo pewnie wejdą trailery czegos innego ala FF16 ale to będzie gra na za 5 lat.

 

Przydałoby się kompletnie nowe ip będące czymś innym niż open world.

Edytowane przez Basior
.
Odnośnik do komentarza
7 minut temu, Basior napisał:

Przydałoby się kompletnie nowe ip będące czymś innym niż open world.

Silent Hill wg plotek.

Wiadomix Sonka bedzie pchac HZD2, moze te GT, zobaczymy. Moim zdaniem osoby skreslajace hzd2 juz teraz z powodu jedynki moga sie mylic.

Ja chce wreszcie zobaczyc jak te gadanie o nowej dekompresji, spusty nad rdna2 i ssd itp w praktyce sie sprawdzaja. Pokaz UE5 gdzie wykorzystali assety filmowe robi wrazenie, no ale korytarzyk i zerowa interaktywnosc.

Edytowane przez aph
Odnośnik do komentarza

HZD2 coraz bardziej pewny. 

(kompozytor muzyki do jedynki i dlc)

 

I nowy Crash raczej też.

 

16 minut temu, Hendrix napisał:

No właśnie czołowy leaker serii sugeruje brak CoDa na evencie Playstation

Takie info to miód dla moich uszu :usmiech:

Edytowane przez MBeniek
Odnośnik do komentarza
33 minuty temu, aph napisał:

Silent Hill wg plotek.

Wiadomix Sonka bedzie pchac HZD2, moze te GT, zobaczymy. Moim zdaniem osoby skreslajace hzd2 juz teraz z powodu jedynki moga sie mylic.

Ja chce wreszcie zobaczyc jak te gadanie o nowej dekompresji, spusty nad rdna2 i ssd itp w praktyce sie sprawdzaja. Pokaz UE5 gdzie wykorzystali assety filmowe robi wrazenie, no ale korytarzyk i zerowa interaktywnosc.

 

Silent Hill to nowe ip? 

Odnośnik do komentarza

prawdę mówiąc mnie najbardziej interesuje jakie tytuły będą tymi na launch, jakieś 2 muszą być bo inaczej byłoby ubogo wch, Demon's i GT7 byłyby idealne, ale wg leakerów GT7 nie ma daty premiery więc? 

 

w Horizon 2 na launch nie wierzę, bardziej 2021. ale w pokaz o 22 jak najbardziej wierzę ;P jeśli ktoś ma wybić zęby grafą to właśnie Guerrilla

najbardziej najarany jestem na Silent Hill remake (ponieważ 1 i 2 teraz to już antyki), RE8 i nową grę typa od Dead Space, 3x horror to by było coś

Crasha bardzo chętnie przyjmę nawet tego remastera z PS4, ponieważ zaróno jego jak i CTR odpuściłem przez te minutowe loadingi, jak to zobaczyłem od razu sprzedałem :] 

 

chciałbym też zobaczyć link do preorderu dzisiaj :> będę klikał jak opętany

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, aph napisał:

Dla rynku to będzie nowe IP.

 

Juz nie mogę się doczekać, az MS zapowie nowe IP, Fable i Perfekt Dark :banderas:

 

Ale Ty jesteś oderwany od rzeczywistości xD

 

Co do konferencji, czuje, że Sonka zaora, ale większość gier to będą tytuły widmo, które wyjdą kiedyś tam, ale ważne że hajpik będzie się zgadzał. Sony umie w marketing i trzeba im to oddać. Pudełka pewnie nie pokażą, bo to jakaś abominacja którą będzie trzeba chować pod dywanem. Tak będzie.

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, kanabis napisał:

Ja licze na zapowiedz spider man 2, horizon zero dawn 2, days gone 2, death stranding 2, nowego infamousa , driveclub 2, nowego god of wara, nowego ratcheta, knacka 3 , the order 1410 2, nowego batmana, nowego silent hilla.

 

Przyznaje , jesli nie otrzymam dzis tych zapowiedzi bede zawiedziony.

I bede bacznie obserwowal konkurencje i ku niej sie sklaniał

Przepraszam ze cytuje sam siebie ale wyszlo straszne nieporozumienie mianowicie do listy zapomnialem dodac bloodborne 2, resistance nowy i nowy motorstorm :fsg: 

 

Sony ufam tobie

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...