Skocz do zawartości

PlayStation 5 - komentarze i inne rozmowy


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, kanabis napisał:

Ja licze na zapowiedz spider man 2, horizon zero dawn 2, days gone 2, death stranding 2, nowego infamousa , driveclub 2, nowego god of wara, nowego ratcheta, knacka 3 , the order 1410 2, nowego batmana, nowego silent hilla.

 

Przyznaje , jesli nie otrzymam dzis tych zapowiedzi bede zawiedziony.

I bede bacznie obserwowal konkurencje i ku niej sie sklaniał

 

 

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, creatinfreak napisał:

Było na pokazie ms.

 

@kanabis to już rozglądaj się za preorderami Xboxa bo takiej listy nie uświadczysz.

No i bardzo dobrze bede gral sobie w gry z gamepassa za 4zl i pykal w halo 7 i gearsy 9. Czy tam ktore to juz czesci. 

1 minutę temu, Bigby napisał:

 

 

Beka beka ale wszystkie te tytuly procz sh i batmana zonaczymy na ps5. Kwestia czasu. A na xboxie jak narazie nic procz hellblade mnie nie kupuje wiec ...

 

Kiedy wogole ms puscil jakies nowe ip? 

Ale w takie nowe ninja gaiden to bym pyknal. Albo remake trylogii. Tylko oczywiscie ng 3 razors edge nie ten kał czyli zwykłe

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, kanabis napisał:

Ma byc jeszcze pokaz tancerek i sztuczne ognie. Ale jak cos, nie wiesz tego ode mnie

 

Jeśli mnie oszukujesz policzymy się po 23.


Sony odpuściło E3 i szykuje potężne działa Panowie, nie liczą się dziś teraflopy, wiedzą że MS ma troche mocniejszy sprzęt na papierze i tutaj gry wygrają, bo przecież to się tylko liczy na koniec dnia.
GT 7 to raczej już pewniak, z grafiką jak zdjęcia z menu w GT Sport, takie coś zobaczymy, zobaczycie!

Horizon zero dawn 2 pewniak + GG robi jeszcze jedną gre ale tego na razie nie pokażą.

Będzie wiele niespodzianek, Blue Point miało wypuścić remake na PS4 widać się nie wyrobili i będzie to cross-genn razem na start PS5, zobaczycie.
Insomnica też robi dwa tytuły, myśle że Spiderman dziś także jest realny.

 

To będzie piękne, zobaczycie

 

eecc42c92afa81900f655d4328d790c1.gif

 

PS. kanabiskis przyjacielu musze Cie zmartwić, ale Bend nie robi drugiego Days Gone, w tej chwili mają nowy projekt. DG2 to na razie powijaki ich mniejszego teamu. A takiego The Order nowego o (pipi) ale by zagrał <3

Edytowane przez Fanek
Odnośnik do komentarza

Ja bym polecał wstrzymać konie, bo może być mega zawód. Ludzie już sobie robią listy sequelu każdego możliwego tytułu 1st party Sony i czekają na nowe IP. Wszystko z datami premiery i najlepiej gameplayem. :pawel:

 

Beda 3 gierki 1st party na start, festiwal CGI na 20któryśtam i multiplatformy od 3rd party. Pęknie balonik aż miło.

Odnośnik do komentarza

To ja powiem tak, na 100 % będzie coś od Holendrów i mam nadzieję zobaczyć HZD 2 w ruchu. Z resztą przy premierze ps4 też dali tytuł startowy i wierzę, że będzie tak ponownie. Z resztą kto jak nie oni mają pokazać moc grafiki nowego sprzętu? Po cichu liczę na nowego Ratchet-a i Knack-a. No i tyle z moich oczekiwań, na gow 2 za wcześnie jak i spidermana 2, jednakże mogą pokazać jakieś CGI z zapowiedzi. Tak czy inaczej liczę że będzie więcej gameplayu niż trailerów. Bo ładny film nigdy nie odda rzeczywistości gry. 

Odnośnik do komentarza

Ja tam na nic się nie nastawiam. Nie kojarzę by Sony na premierę ps3 czy ps4 oferowało jakies ekskluzywne hity. Oni się rozkrecaja zawsze z czasem. Nawet jak wleci jakas zapowiedź Horizon 2 czy nowego Spidermana to i tak pewnie minimum z 1.5 roku czekania na premierę. Co pokażą to pokażą.

 

Ale nie powiem ten remake Silent Hill to mógłby okazać się prawdą  :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...