Skocz do zawartości

PlayStation 5 - komentarze i inne rozmowy


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, grabipl napisał:

No a teraz przypomnij sobie historie konsol sony, na 99% będzie kał z tymi kolorkami do konsoli. Oficjalne panele będą paskudne i "proste", radze nie sugerować się tymi fanowskimi conceptami

Wiadomo jak to się skończy. Jednak gdyby dali taką możliwość jeszcze by na tym zarobili. 

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Square napisał:

PSVR2 to tylko kwestia czasu. Stare bryle mają swoje ograniczenia, tak jak stare konsole.

Ale warto wspomnieć, że te stare będą również działać na ps5. Tak czy inaczej mam nadzieję, że przy nowym projekcie jednak dadzą lepszą rozdzielczość. To chyba jedyny zarzut jaki mam, z drugiej strony czego się spodziewać w tej cenie.

Odnośnik do komentarza

No niestety rozdzielczość kulała, ale po 5 min się o niej zapominało jak gra była dobra. Tak w ogóle ta technologia zrobiła na mnie mega wrażenie. Jednak ograłem to co chciałem i profilaktycznie sprzedałem jak ma jeszcze jakąś wartość, bo jednak wyższa rozdzielczość oraz mniejsza (może w ogóle? :dafuq:) ilość kabli spowodują, że będzie to już sprzęt/technologia prawie idealna.   

Odnośnik do komentarza
16 minut temu, balon napisał:

No niestety rozdzielczość kulała, ale po 5 min się o niej zapominało jak gra była dobra. Tak w ogóle ta technologia zrobiła na mnie mega wrażenie. Jednak ograłem to co chciałem i profilaktycznie sprzedałem jak ma jeszcze jakąś wartość, bo jednak wyższa rozdzielczość oraz mniejsza (może w ogóle? :dafuq:) ilość kabli spowodują, że będzie to już sprzęt/technologia prawie idealna.   

Ja też się miło zaskoczyłem tym vr. A najbardziej gdy odpaliłem zakładkę z grami, w życiu bym nie pomyślał, że tego tyle tam jest. Wiadomo jedne lepsze, drugie gorsze, ale jednak widać, że Sony zależy na tej rozrywce. Co do kabli to mi jakoś to nie przeszkadzało, ale wiadomo przy vr2 raczej już tego nie będzie, no i te różdżki raczej się zmienią na lepsze kontrolery ruchowe.

Odnośnik do komentarza

No, fajnie, ale spójrz pięć postów wyżej:dafuq: Czytajcie czasem inne posty w temacie, a nie wrzucacie coś na pałę. W niektórych tematach (możliwe, że w tym też, ludzie wrzucają na tej samej stronie, to samo info po 5 razy. Poza tym, to mam nadzieję, że kiedy będą działać, bo na pewno kolejnej nie kupię, kiedy mam G29.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...