Skocz do zawartości

PlayStation 5 - komentarze i inne rozmowy


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

A ja porusze taka kwestie o ktorej chyba tu jeszcze nie bylo mowy - pojemnosc dysku, na sam system i rezerwacje troche odpadnie i zostanie pewnie jakies 800gb na gry, z 50gb trzeba trzymac wolnego minimum, wiec zostanie do normalnego wykorzystania jakies 750gb tak?

 

Jak teraz niektore gry jak Battlefront2, Rdr, Cod zajmuja po 100gb, a w nowej generacji textury wysokiej rozdzielczosci beda walczyc jeszcze wiecej, to powiedzmy nawet 6 gier i po dysku moze byc. 

A dysku na Usb sie nie podlaczy bo bedzie tylko zwalniac.. Jak to widzicie?

 

Ja tu widze realny problem, w tej chwili w PS4 Pro mam 2TB i ze 100gb wolnego.

 

//wyslane z tel.

Odnośnik do komentarza
W dniu 10.07.2020 o 23:21, Fanek napisał:

A ja porusze taka kwestie o ktorej chyba tu jeszcze nie bylo mowy - pojemnosc dysku, na sam system i rezerwacje troche odpadnie i zostanie pewnie jakies 800gb na gry, z 50gb trzeba trzymac wolnego minimum, wiec zostanie do normalnego wykorzystania jakies 750gb tak?

 

Jak teraz niektore gry jak Battlefront2, Rdr, Cod zajmuja po 100gb, a w nowej generacji textury wysokiej rozdzielczosci beda walczyc jeszcze wiecej, to powiedzmy nawet 6 gier i po dysku moze byc. 

A dysku na Usb sie nie podlaczy bo bedzie tylko zwalniac.. Jak to widzicie?

 

Ja tu widze realny problem, w tej chwili w PS4 Pro mam 2TB i ze 100gb wolnego.

 

//wyslane z tel.

Kupie wersję z napędem, i ominie mnie ten problem. Natomiast w wersji cyfrowej po zakupie trzeba będzie grę skończyć a potem skasować i zrobić miejsce na kolejną. Tak to widzę.

4 godziny temu, Ludwes napisał:

Jednak? 

 

Przecież Sony oficjalnie pokazało, że pudełka będą niebieskie, więc to jakieś zaskoczenie? 

SONY to królestwo niebieskie, więc dlaczego mieliby dawać pudełka w innym kolorze. :kaz:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Mają wywalone na pudełka które są w odwrocie. Już pod koniec poprzedniej generacji to było widać na 360 jak odchodzili trochę pudełka z plastiku. Od PS4 też z jakiegoś (pipi)litu są. Z punktu widzenia kolekcjonera ja sobie odpuszczam całkowicie pudelka z tej generacji a w następnej to nawet o tym nie myśle. I tak te gry nie są pełne na premierę tylko wymagają przynajmniej gigabajtowych łatek na premierę. Jedyny plus to oszczędność, przejść i sprzedać lub wymienić w sklepie z grami. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, u55r napisał:

Kupie wersję z napędem, i ominie mnie ten problem. Natomiast w wersji cyfrowej po zakupie trzeba będzie grę skończyć a potem skasować i zrobić miejsce na kolejną. Tak to widzę.

SONY to królestwo niebieskie, więc dlaczego mieliby dawać pudełka w innym kolorze. :kaz:

Przecież grę i tak trzeba zainstalować, cała zawartość płyty kopiowana jest na dysk i jeśli nie masz miejsca to nie pograsz. 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, lpcl napisał:

Spokojnie jakoś wiadra z colą dają radę podnieść.

Z monsterami prędzej :D

Była plota, że od poniedziałku preordery i co? Ciekawe czy Sony w ogóle zrobi jakiś ruch w okolicach 23 żeby zagłuszyć konkurencje.

 

Edytowane przez creatinfreak
Odnośnik do komentarza

Juz rzygam tymi plotami co chwile. Mogliby w koncu juz dac oficjalnie te 499 ktore i tak pewnie na 99% bedzie bo juz sie nie chce czytac tej januszeriady co chwila w komentarzach pod artykulami ze "pies sasiada zdechl czy to znaczy ze znamy cene ps5?" "sklep w nepalu przyjmuje juz preordery, czyzbysmy poznali cene ps5"?

Odnośnik do komentarza

Jakby te 50 ojro w jedną lub drugą stronę robiło jakąś różnicę. Obie firmy czają się jakby losy galaktyki się ważyły. Niedobrze się robi. 

A i te monstery to chyba nawet gorsza chemia od coli, no ale co kto lubi :)

Edytowane przez lpcl
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...