Skocz do zawartości

PlayStation 5 - komentarze i inne rozmowy


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

Gość lpcl
Godzinę temu, czarek250885 napisał:

Nie każda rodzina żyje tak by ledwo zamknąć miesiąc. Ja sam mam dwójkę dzieci i mogę sobie pozwolić na kupno sprzętu na premierę. W zależności od poziomu życia każda grupa, która będzie chciała zakupić nową konsolę dobierze to sobie względem poziomu swoich zarobków. I zgadzam się, że Ci z mniejszym budżetem mogą wybrać ten słabszy model xboxa z gamepass-em. Reszta raczej kupi to co bliżej jego sercu, pod kątem gier, usług, lub przyzwyczajeń. 

Przeceniasz liczbę tych świadomych klientów. To, że osoby z forum takie są to nie znaczy, że jest to większość. Raczej zdecydowana mniejszość. A nawet wielu z tego forum nie kupi day one bo np. backlog, bo drogo i czekają na promo, bo żona w(pipi)iona itd. No chyba, że rzucą 100 konsol na pl to wtedy będzie mortal kombat w tych sklepach. 

Odnośnik do komentarza
21 minut temu, lpcl napisał:

Przeceniasz liczbę tych świadomych klientów. To, że osoby z forum takie są to nie znaczy, że jest to większość. Raczej zdecydowana mniejszość. A nawet wielu z tego forum nie kupi day one bo np. backlog, bo drogo i czekają na promo, bo żona w(pipi)iona itd. No chyba, że rzucą 100 konsol na pl to wtedy będzie mortal kombat w tych sklepach. 

Wiesz ja też tak myślałem, aż zrozumiałem, że przy każdej premierze jak nie zrobisz preordera to w sklepie zobaczysz puste regały. Tak jest co premierę i raczej to się nie zmieni. Pamiętam jak było przy ps4 pojechałem o 13 do MM z myślą, że sobie kupię w sklepie, a tu zonk ludzie tam czekali na otwarcie i jak tylko otworzyli wykupili to co było na sklepie z resztą jak w innych sieciowkach. W tej grupie są oczywiście osoby, które kupią sprzęt by od razu wystawić to drożej i zarobić. Myślę że przy premierze PS5 będzie tak samo. Niby nasz taki biedny kraj, a sprzęt znika pierwszego dnia. 

Odnośnik do komentarza

Kwestia tego ile w ogóle wyprodukują, ale rzucą na nasz rynek.

O ile rzucą, bo jak okaże się, że za mało im wyszło, to będą woleli może ściąć u Nas, a nie na zachodzie, bo tam więcej gierek opchną itp.

Jeszcze Sony jak Sony, ale MS - tu może być różnie.

I pewnie pewnie patrząc po polityce Sony - elektromarkety pewnie głównie dostaną.

Odnośnik do komentarza
Gość lpcl

No i ciśnienie było spore wtedy. A teraz są wersję pro tych konsol, a po grach jak ac vallhalla już widać, że na premierę dupy to nie urwie na next genach. I to też może ostudzić zapał do szybkiego wydania gotówki. Np. ja kupię ps5 dopiero za jakiś rok. 

Edytowane przez lpcl
Odnośnik do komentarza
28 minut temu, Czoperrr napisał:

 

Jeśli tytuł przygotowałoby Sony, byłoby to coś wspaniałego. Z drugiej strony widząc dorobek Sony Japan Studio obawiam się o dostarczenie gry na czas - patrz The Last Guardian.

Nie wiem ile osób pracuję w Japan Studio, ale z tego co pamiętam przygotowują na premierę Astro Bota, więc jak mają jeszcze robić SH to w późniejszym czasie, lub są podzieleni na dwa zespoły? 

 

Godzinę temu, creatinfreak napisał:

Ja tam chce nową generację chociażby dla samego ssd. Krew mnie zalewa jak mam odpaloną grę i chce coś innego jeszcze zrobić, bądź zmienić grę. 

Z tym się zgadzam, patrzenie się w kręcące kółeczko zjada nam sporo czasu w ciągu roku, lepiej ten czas spędzić na dobrej grze. 

Odnośnik do komentarza
33 minuty temu, czarek250885 napisał:

Z tym się zgadzam, patrzenie się w kręcące kółeczko zjada nam sporo czasu w ciągu roku, lepiej ten czas spędzić na dobrej grze. 

W trakcie loadingów w wiedźminie 3 mógłbym z połowę jak nie całą Sage Sapkowskiego przeczytać :p

Edytowane przez creatinfreak
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Czoperrr napisał:

 

Jeśli tytuł przygotowałoby Sony, byłoby to coś wspaniałego. Z drugiej strony widząc dorobek Sony Japan Studio obawiam się o dostarczenie gry na czas - patrz The Last Guardian.

W projekt zaangażowania się ludzie odpowiedzialny min. za SH2. 

Odnośnik do komentarza
12 minut temu, YETI napisał:

W projekt zaangażowania się ludzie odpowiedzialny min. za SH2. 

Jeśli to prawda to nie martwię się o jakość wykonania, dwójka była genialna. Jednakże nie wiem czemu to trójkę przeszedłem 4 razy, no i ten ziolony miecz świetlny robił robotę jeśli wiecie o czym piszę. 

Edytowane przez czarek250885
Odnośnik do komentarza
7 minut temu, u55r napisał:

Jakiś czas temu wyczytałem że cena gier na PS5 i Xboxa SX ma wzrosnąć do 70/75$ co w przeliczeniu daje 275 / 295pln. Jeśli tak będzie to nie będę jedynym, który zrezygnuje z zakupów premierowych w przypadku gier AAA. Na konsolkę sypnę szczodrze groszem ale potem cebulka mode ON :cebula:

Gościu, ale 70 baksow to będzie u nas 70 ojro, więc ponad 3 banie. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...