Skocz do zawartości

PlayStation 5 - komentarze i inne rozmowy


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

Skończcie już wreszcie płakać o tą cenę i lepiej śpijcie w nocy, ok? Wszyscy wiedzą, że czekacie jak na zbawienie, bo nie wiecie czy 5 tysi odłożone to nie za mało i jak dowiecie się dziś, a nie za miesiąc, to zrobi różnicę, ale rzygać już się od tego chce. Podadzą kiedy podadzą albo nie podadzą i nie będzie ceny, a te kąsole to tylko ściema i nie istnieją, tak jak korona.

  • WTF 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, WisnieR napisał:

A, ok to już się nie interesuje ceną, bo tak napisałeś. Dobranoc.
 

 Kłania się czytanie zr zrozumieniem :facepalm:

Czy ja napisałem, o tym żeby się nie interesować? Co chwilę, ktoś płacze, że nie podali ceny, i że się na tym przejadą, zbankrutują i co tam, a potem i tak kupi z wywieszonym jęzorem. No, ale jak tak lubicie co dwa dni o to męczyć, to napiszcie lepiej do m$ony i niech wam w końcu powiedzą, bo jak to tak :dunno:

Edytowane przez Luqat
Odnośnik do komentarza

Nikt nie wyskoczy z ceną z kosmosu. 699$ to IMO potężne ryzyko. Gdyby Sony ogłosiło taką cenę dziś to MS z łatwością wrzuci 499$ za XSX nawet jak by to 100 mięli na początku dopłacać. Dla casuali cena to kluczowa kwestia a tych jest najwięcej. Skoro tak dlugo nikt nie ogłasza ceny to stawiam, że potencjalnie może być drogo, jak pójdzie za tym moc to spoko. Na razie jednak nikt tej mocy w zadnym trailerze/gameplayu nie pokazał.

Odnośnik do komentarza
43 minuty temu, WisnieR napisał:

To jest najważniejszy temat, bo jak wyskoczą z ceną z kosmosu to lepiej sobie PC już teraz złożyć i cieszyć się graniem,

 

Oj, to zależy. Mam pewne doświadczenie z PC podłączonym pod TV i o ile jakość grafiki robi tak jest wiele trudności w samej obsłudze systemu czy nakładki Xbox/Steam. Nawet jeśli Sony zapowie, że ich gry będą też wychodziły na blachę to zdziwisz się jak niewielu konsolowców się przerzuci na taki układ. No chyba, że ktoś woli grać przy biurku to wtedy OK. :dunno: 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza

Ty masz wiele trudności z obsługą PC pod tv bo jesteś zwykły chłopak z Podlasia, reszta forumowiczów sobie radzi, przecież na steam w trybie big picture to jest sama przyjemność operować padem, zgadzam się, że na takim launcherze np epica jest gorzej, ale chyba kilka ruchów myszką możesz zrobić nie?

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
21 minut temu, Bielik napisał:

Ty masz wiele trudności z obsługą PC pod tv bo jesteś zwykły chłopak z Podlasia, reszta forumowiczów sobie radzi, przecież na steam w trybie big picture to jest sama przyjemność operować padem, zgadzam się, że na takim launcherze np epica jest gorzej, ale chyba kilka ruchów myszką możesz zrobić nie?

 

Najbardziej lubię jak mam uruchomioną grę na Steamie i po naciśnięciu guide button wywala mnie na pulpit gdzie otwiera się nakładka Xboxa. :obama: Lubię też jak trzeba mieć myszkę i klawiaturę bezprzewodową albo w takcie gry ktoś mi wysyła wiadomość na Xbox Live która nawet nie pojawia się w powiadomieniach.

 

No niby można, ale po co jak jest konsola?

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, ASX napisał:

nie masz gamebara?

 

no właśnie do gamebara mnie wywala (przy korzystaniu ze Steama)

 

6 minut temu, szejdj napisał:

Jezu wezyr już chyba 10 raz czytam o tym że nie potrafisz podłączyć komputera do telewizora

 

ale co Ty się rzucasz chłopie? Jeśli odpalam jakąś grę z XGP i tylko w nią gram to wszystko działa poprawnie, ale jak już trzeba zrobić coś więcej to muszę wstawać do myszki i klawiatury. Nawet (pipi)ona zmiana gry z innego launchera. Konsolę obsługuję padem i wszystko na niej działa bezproblemowo, a PC-ta padem nie obsłużysz i tyle. Przy biurku to nie męczy bo tam najczęsniej gram m+k, ale jak siedzę te 3m od TVka z padem w dłoni to jest mi to niewygodne. 

Edytowane przez Paolo de Vesir
Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, szejdj napisał:

Chłopie są myszki bezprzewodowe, klawiatury bezprzewodowe, są klawiatury z touchpadem bezprzewodowe, są aplikacje do telefonów które imitują myszkę w komputerze, są aplikacje na telefon które mirrorują ekran z windowsa na telefon, mamy XXI wiek. 

 

Klawiatura z touch-padem to jest akurat niegłupi pomysł, ale to wciąż dodatkowy kawał sprzętu, a bezprzewodowa mysz i klawiatura i do tego pad na 55" to :pawel: . Generalnie w XXI w. to się powinno rzeczy upraszczać, a nie szukać dróg na około. Dla mnie PC najlepiej sprawuje się jako uzupełnienie Xboxa, bo nie zastąpił mi go w ogóle.

 

i wciąż trzymam się tego co mówię: udostępnienie gier z PS5 na PC w skali ogółu będzie marginalne, konsumenci wciąż wybiorą konsole

Edytowane przez Paolo de Vesir
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, WisnieR napisał:

To jest najważniejszy temat, bo jak wyskoczą z ceną z kosmosu to lepiej sobie PC już teraz złożyć i cieszyć się graniem, niż czekać na te magiczną następna generację, co to za wiele do zaoferowania nie ma oprócz własnej niskiej ceny w stosunku do PC.

No no, na bank zlozysz za 2800zł kompa dorównującego nowej generacji XD

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Paolo de Vesir napisał:

 

Klawiatura z touch-padem to jest akurat niegłupi pomysł, ale to wciąż dodatkowy kawał sprzętu, a bezprzewodowa mysz i klawiatura i do tego pad na 55" to :pawel: . Generalnie w XXI w. to się powinno rzeczy upraszczać, a nie szukać dróg na około. Dla mnie PC najlepiej sprawuje się jako uzupełnienie Xboxa, bo nie zastąpił mi go w ogóle.

No bo podłączanie PC do TV to durny pomysł.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...