Skocz do zawartości

PlayStation 5 - komentarze i inne rozmowy


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Mejm napisał:

Wylacznosc na xboxa - nie dla psa kielbasa niebieskie pokraki, heil microsoft

Wylacznosc na playstation - antykonsumenckie praktyki, money hatting, $ony ty ku.rwo

 

Nie zmieniajcie sie zieloni.

Zabawnie jak się mejm tiggeruje a sam nie wspiera Sony siedząc cały czas na PS3. Większość bociarni tutaj szybciej kupi ps5 niż ty PS4. Ja już nawet od czasów PS3 miałem dwie nowe konsole $ony na chacie :pawel: wróć w sumie 3 jak policzymy vite. 

 

  • WTF 1
Odnośnik do komentarza

A co ma wspieranie sony do mojego posta? Nic, ale musiales miec jakis punkt zaczepienia zeby napisac kolejny post o tym ile to ty nie posiadasz i ile nie miales. To twoje postrzeganie swiata przez materialistyczny pryzmat jest niesamowite.

 

I zapomniales napisac ile kupiles ksiazek i obejrzales seriali na netflixsie.

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza

Najlepsze jest i tak to że ten post Mejma to czysta projekcja wyniesiona chyba prosto ze słownika Yetiego z CW.

Więc nie będę się nawet odnosił do tak rynsztokowych porównań, szkoda na to mojego czasu.

 

Widzę też komentarze że niepotrzebnie tak surowo do tego podchodzę bo przecież chodzi tylko o Spidermana w Avengersach. Otóż chyba nie oglądaliscie filmiku który wrzucił Yeti (szczerze mówiąc wcale wam się nie dziwię bo też rzadko je oglądam) mowa tam o tym, że pajonk to tylko początek i Sony wykupiło sobie czasowa wyłączność na duże mutliplatformowe marki. 

Duża rzecz i można to porównać chyba tylko z polityką Epica który też podkupował wcześniej mutliplatfromy na wyłączność do swojego sklepiku. 

 

 

Edytowane przez ASX
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, blantman napisał:

Zabawnie jak się mejm tiggeruje a sam nie wspiera Sony siedząc cały czas na PS3. Większość bociarni tutaj szybciej kupi ps5 niż ty PS4. Ja już nawet od czasów PS3 miałem dwie nowe konsole $ony na chacie :pawel: wróć w sumie 3 jak policzymy vite. 

 

Tylko jakie to ma znaczenie do tego co on napisał? Mógł równie grać na pegazusie z rynku i sformułować te stwierdzenia obserwując jedynie forum. Posiadanie konsoli nie jest potrzebne do opinii na temat obozów graczy konsolowych, inaczej byłoby przy ocenianiu sprzętu, tu już wypada go mieć. I śmieszne jest to, że trzeba niby wspierać firmę by móc się wypowiadać w temacie. To rozumiem, że jeśli ktoś by to napisał posiadając jedynie pc będzie pomijany? A co z ludźmi którzy siedzą w retro? Powiecie im, że nie możecie nic pisać, nie wspieracie marki grzesznicy? Wydaje mi się, że niektórzy wchodzą tu tylko wylać swoje żale, co by się nie działo zawsze ta firma, która nie jest w ich mniemaniu tą ok, będzie przez nich jechana. I ja nic nie mam do tego że ktoś lubi coś, mnie bardziej przeraża, że niektórzy próbują stanąć na głowie by pokazać, że to ich jest najlepsze i wszyscy mają myśleć tak samo. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
27 minut temu, ASX napisał:

Widzę też komentarze że niepotrzebnie tak surowo do tego podchodzę bo przecież chodzi tylko o Spidermana w Avengersach. Otóż chyba nie oglądaliscie filmiku który wrzucił Yeti (szczerze mówiąc wcale wam się nie dziwię bo też rzadko je oglądam) mowa tam o tym, że pajonk to tylko początek i Sony wykupiło sobie czasowa wyłączność na duże mutliplatformowe marki. 

 

To jest dla ciebie nowość? Za czasów PS2 mogłeś pomarzyć o serii Tekken, MGS, RE4 itp na Xboxie. Lub opóźnienia głośnych tytułów względem premiery PS2. Tak samo Nintendo ładnie gniotło konkurencję i studia chcące wydawać swoje gry na konkurencyjne platformy za czasów 8 bitów. Albo jak Atari traktowało swoich swoich pracowników xd Liderowi zawsze wolno więcej oraz ma większe możliwości więc będzie z tego korzystał. Za czasów 360 Mass Effect ukazał się dopiero po kilku latach na PS3. Takich przykładów jest mnóstwo. Każdy chce żeby jego sprzęt był w jakiś sposób atrakcyjny dla klienta. 

 

MS też w tej generacji wykupywał masę czasowych eksów w tym Tomb Raider gdzie na początku nie wiadomo było czy to tylko czasowo. Tak samo na pokazie też pokazali kilka potencjalnych czasowych exów zmierzających na ich nową konsolę.  Zachowujesz się jakby to była nowa praktyka a jest znana od początków tego hobby do tego ciągle praktykowana z oczywistych względów. 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
25 minut temu, Ukukuki napisał:

MS też w tej generacji wykupywał masę czasowych eksów w tym Tomb Raider gdzie na początku nie wiadomo było czy to tylko czasowo. Tak samo na pokazie też pokazali kilka potencjalnych czasowych exów zmierzających na ich nową konsolę.  

To też mi się nie podobalo zwlasza Tomb Raider który przyniósł więcej szkód niż pozytku.

 

Z tym że jest różnica miedzy gdy Sony czy Ms pomaga w powstawaniu takich gier jak Scorn czy Kena bo bez ich pomocy mogłyby nie powstac, a podkupowaniem gier dużych wydawców jak Xbox i Tomb Raider

Odnośnik do komentarza
22 godziny temu, YETI napisał:

 

22:20

 

https://www.resetera.com/threads/imran-khan-sony-has-locked-timed-exclusivity-for-some-huge-and-widely-known-multiplatform-games.263403/post-41934720

 

unknown.png

unknown.png

 

 

Jeszcze był post komentujący informacje, że Sony chce sprzedaż 120mln PS5 w 5 lat, stwierdzono że nie powinni mieć z tym problemów po tym za jakie gry zdecydowali się zapłacić.

16 godzin temu, czarek250885 napisał:

Zmieniając temat, myślicie, że Sony na koniec miesiąca zrobi ten pokaz o którym chodzą plotki, czy już raczej będzie to wrzesień? W końcu od września to już będzie 3 miechy do premiery, wypada podać termin i cenę. 

Nikt nie mówił o żadnym pokazie, tylko o ważnej informacji dotyczącej PS5, wstępnie zaplanowaną na końcówkę sierpnia. Oczywiście przed premierą będzie jeszcze coś na wzór Future of Gaming.

Edytowane przez YETI
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, YETI napisał:

Ryzykowny ruch, jeżeli faktycznie Sony wykupiło gry które mają historię związaną z Xboxem tak jak piszą ludzie w temacie, to może się on odbić Sony czkawką podobnie jak w przeszłości Microsoftowi, kiedy wykupił roczną ekskluzywność Tomb Raidera

Odnośnik do komentarza

To już inna kwestia :kaz:

18 minut temu, ASX napisał:

Ryzykowny ruch, jeżeli faktycznie Sony wykupiło gry które mają historię związaną z Xboxem tak jak piszą ludzie w temacie

W przybliżeniu jakie to mogą być tytuły, te kilka co mi na myśl przychodzi to Mass Effect(od dwójki multiplatforma), Alan Wake, Sunset Overdrive(Insominiac ma prawa do marki), co tam 3rd party było jeszcze mocno kojarzone z Xboxem?

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, Figuś napisał:

Mass Effect(od dwójki multiplatforma), Alan Wake, Sunset Overdrive(Insominiac ma prawa do marki), co tam 3rd party było jeszcze mocno kojarzone z Xboxem?

Sunset to gra insomniaców więc na pewno opadają z tego zestawienia bo marka i tak jest własnością Sony.

 

Osobiście jeśli miałbym zgadywać to może chodzić  o Alana Wale 2, nowego BioShocka,  remastery Mass Effecta. Coś z tych gier myślę. A jeśli te deale są tak duże jak się opisują to insajderzy to może nawet wszystkie te gry

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...