Skocz do zawartości

PlayStation 5 - komentarze i inne rozmowy


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, Figuś napisał:

No jak się wierzy plotkom, a nie oficjalnym przekazom to serio coś z tobą nie tak.

 

Wg. plotek powstaje też Silent Hill na PS5. Plotkom którym zaprzeczyło oficjalnie Konami, ale dobrzy informatorzy są jednak swojego pewni. Kto ma rację i czy można czegoś oczekiwać?

 

5 minut temu, Pupcio napisał:

bo zaznaczyli że będą to gry 3party na ps5

 

Ten szczegół mnie ominął.

 

 

 

Gdynia, 7 VIII 2020

 

Szanowni czytelnicy najlepszego na świecie forum o gierkach, Forum PSXExtreme

 

Z tego miejsca chciałbym oficjalnie przeprosić wszystkich fanów marki PlayStation za to że nie dojrzałem do tego pokazu i nie podobały mi się zapowiedziane gry. To zapewne pokłosie ostatniego pokazu MSu który mnie zawiódł i podświadomie próbuję sobie to wszystko zrekompensować tą projekcją. Jeszcze raz przepraszam i nie będę się już wypowiadał w złym tonie o jakichkolwiek pokazach giereczek dla dzieci. Pozdrawiam serdecznie przy piątku.

 

Z wyrazami szacunku,

Paweł

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
27 minut temu, Paolo de Vesir napisał:

Ej no, ale to nie mogę być rozczarowany konferencją która wg. plotek miała być dopełnieniem Future of Gaming? Jeez, ziomeczki, czy to że lubię Xboxa czyni moje oczekiwania co do PS5 nieważnymi? Z resztą, nawet jeśli miały być to gry na PS4/VR i troszkę z PS5 to nie mogli np. pokazać gameplayu ze Spidera a na PS4 Elder Ringa czy jakiegoś innego Residenta?

 

No był potencjał na dobrą konferencję, a wyszło Sony Direct. :/ 

Pewnie że możesz być rozczarowany, to wolny kraj. Jak zrobią pokaz stricte pod ps5 to pewnie to zobaczysz. Oni to zrobili, aby Ms ruszyć by coś pokazali. Teraz presja będzie na nich, a Sony zostawia najlepsze na później. Tak więc następny pokaz już ze wszystkim co mają plus data i cena. Pewnie pod koniec miesiąca się wszystkiego dowiemy. 

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, Paolo de Vesir napisał:

 

gdzieś już to słyszałem... no tak, to miało być po ostatnim pokazie MSu

Byłby gdyby pokaz ms był wielkim wow, a że nie był to zostawili na później. Oni patrzą inaczej niż my. Gracz chce wszystko od razu, firma musi obserwować rynek. Tak czy inaczej Silent Hill prędzej czy później zobaczymy, spokojnie. 

  • Haha 1
  • WTF 1
Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, czarek250885 napisał:

Byłby gdyby pokaz ms był wielkim wow, a że nie był to zostawili na później. Oni patrzą inaczej niż my. Gracz chce wszystko od razu, firma musi obserwować rynek. Tak czy inaczej Silent Hill prędzej czy później zobaczymy, spokojnie. 

Jako DLC do Spidermana?

Odnośnik do komentarza

Ale tak na poważnie, skąd u niektórych ta pewność, że Silent Hill powstaje i ma być dobrą grą, w dodatku tworzoną przez studio Sony? Było gdzieś oficjalne info, zapowiedź? Nie było. Bardzo bym chciał widzieć nową odsłonę serii, jako ogromny fan kończony rok w rok najważniejsze części bijąc swoje rekordy i odkrywając smaczki, jednak po prostu nie wierzę w to.

Odnośnik do komentarza
39 minut temu, czarek250885 napisał:

Pewnie że możesz być rozczarowany, to wolny kraj. Jak zrobią pokaz stricte pod ps5 to pewnie to zobaczysz. Oni to zrobili, aby Ms ruszyć by coś pokazali. Teraz presja będzie na nich, a Sony zostawia najlepsze na później. Tak więc następny pokaz już ze wszystkim co mają plus data i cena. Pewnie pod koniec miesiąca się wszystkiego dowiemy. 

MS pokazał na ostatnim swoim evencie jak mają wy(pipi)ane, więc z tą presją to niezły żart. 

Jedyne co mogą pokazać jeszcze to cena konsoli ale patrząc na kiepską sytuację ekonomiczną w juesej to pewnie woleliby te premierę w ogóle przełożyć, gdzieś za rok.

Edytowane przez lpcl
Odnośnik do komentarza
24 minuty temu, 20inchDT napisał:

Wyglądało jak (pipi) dlatego nikt o tym nie pisze. Dziwi mnie tylko, że w dziale dla weebów nikt nie pisze o "Genshin impact", bo wyglądało jak Breath of the Waifu.

To dział mangozyebów, weeby to poziom niżej i takich tu na szczęście nie ma :xboss: A gra może i bedzie fajnym klonem zeldy ale ten design postaci jest nie do przełknięcia :bad:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, 20inchDT napisał:

Wyglądało jak (pipi) dlatego nikt o tym nie pisze. Dziwi mnie tylko, że w dziale dla weebów nikt nie pisze o "Genshin impact", bo wyglądało jak Breath of the Waifu.

Zapisałem się swego czasu na bete i chu.je nie odzywają się :(

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Czoperrr napisał:

Ale tak na poważnie, skąd u niektórych ta pewność, że Silent Hill powstaje i ma być dobrą grą, w dodatku tworzoną przez studio Sony? Było gdzieś oficjalne info, zapowiedź? Nie było. Bardzo bym chciał widzieć nową odsłonę serii, jako ogromny fan kończony rok w rok najważniejsze części bijąc swoje rekordy i odkrywając smaczki, jednak po prostu nie wierzę w to.

Info oficjalnego nie było, jednakże zbyt wiele plotek z różnych źródeł krąży by coś nie było na rzeczy. A może jest jak mówisz, że po prostu my tego tak bardzo chcemy, że sami się nakręcamy. Czas pokaże. 

Odnośnik do komentarza

Plotki są od Dusk Golem, kolesia który już niejednokrotnie udowodnił, że jest bardzo dobrze poinformowany. Najczęściej informacje dotyczyly gier od Capcom. 

 

Ostatnio pisał że SF VI ma spore problemy. W grze miały znaleźć się pojedynki tag team, ale w testach wypadło to źle, przez co Ono pożegnał się Ze stanowiskiwiem, a gra przez to zaliczy obsow.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...