Skocz do zawartości

PlayStation 5 - komentarze i inne rozmowy


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Basior napisał:

Czyli mam nadzieje że nie sam pająk i astroboty, ale także może Deamon Soulsy albo Ratchecik.

Nie ma szans, że insomniac zdoła wydać dwie gry w przeciągu paru tygodni. Największą szansę na premierę w tym roku mają jeszcze soulsy, bo przy tym pomaga sony japan (nie zdziwiłbym się jakby większość studia była w to zaangażowana byle wyrobić się na ten rok). Ewentualnie dodatkowo GT, tylko wtedy musieliby zrobić z niego typowego GAASa - na początku mała zawartość, a z czasem kolejne trasy/samochody w ramach aktualizacji. Ale po Driveklapie to wątpię, że będą chcieli iść tą drogą. ;) 

 

edit: dla tych co liczą na Horizona - twórcy oficjalnie mówili, że celują w 2021, więc w najlepszym razie dopiero w drugiej połowie.

Edytowane przez MBeniek
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
1 hour ago, Ma_niek said:

Tylko ze Sony nie ma czegos takiego jak game pass wiec nie widze zadnego sensu inwestowania w wersje digital.

w Polsce nie ma, ale w innych krajach ps now jest naprawdę dobrą opcją. Resident Evil 7 na przykład wyszedł na oba (game pass i ps now) w tym samym czasie.

 

 

 https://culturedvultures.com/playstation-now-ps4-games-list/

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, C1REX napisał:

w Polsce nie ma, ale w innych krajach ps now jest naprawdę dobrą opcją.

Testowałem ze 2-3 lata temu na koncie amerykańskim i mimo, ze mam internet radiowy, to w Uncharted 2 na Normalu dało się grać. Wyglądało to tak jak Remote Play w 720p w sumie, obraz był tak samo wypłowiały - może nawet nieco lepiej, bo na PS Vicie czy PC czasem miałem większe (dłuższe) lagi niż w PS Now. Niestety, nie chciało mi się płacić dolarów i zdobywać trofeów na tamtym koncie i tak naiwnie czekam któryś już rok na start u nas.

 

Trochę liczyłem, że przy okazji PlayStation 5 PS Now w Polsce to będzie standard - ale Sony milczy w tym temacie nie tylko względem naszego kraju. Wydaje mi się jednak, że po GamePassie i tym Xboxie w abonamencie (99złotych, no panie, niektórzy za komórkę płacą parę razy tyle) - nie mają wyjścia i nawet jak nie od grudnia, to przed premierą powinni to już obiecać z konkretną datą.

Odnośnik do komentarza

No to powinni u nas już dawno odpalić chociaż PS Now "Lite" bez chmury dla PS3, pobranie nie wymaga nic ponad obsługę subskrypcji jak z PS+. Mam więc nadzieję na pozytywne ogłoszenie w ciągu następnych paru tygodni i PS Now zarówno dla PS4 jak i dla PS5.

Edytowane przez gnysek
Odnośnik do komentarza
13 godzin temu, C1REX napisał:

Teraz gry się instaluje podobnie jak na Xbox. Tylko gry z ps3 się streamują.

 

W takim razie teraz to już nie kwestia tyle co słabej infrastruktury co chęci Sony do udostępnienia usługi na naszym rynku. Mam nadzieję, że się załapiemy przy premierze PS 5.

Na PC też wystarczy instalacja?

Odnośnik do komentarza
15 godzin temu, Figuś napisał:

Z tego co gdzieś czytałem to słuchawki miały się łączyć z konsola bezpośrednio z pominięciem dongla, a tu wychodzi że jest w zestawie :philosoraptor:

Chyba że chodzi o tą kompatybilność z ps4?!

Na 100 % chodzi o kompatybilność z wieloma urządzeniami dongle niweluje problem braku mikrofonu i bezproblemowe połączenie.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
On 9/11/2020 at 5:47 AM, Lipa said:

Jak to Sony mnie wkur.. z tym PS5

Czają się ze wszystkim jak pies na dupakę

Kiedy Microsoft wykłada wszystkie karty na stół, tak Sony co robi? Ogłasza bundla PS4 z Fifą..

Exy exami, konsola się sprzeda, sam czekam i kupię, ale podejście słabe..

I tak jak ktoś pisał, jeśli nie podadzą ceny i pre ordery nie rusza do 22 września, to zaczynam tą generację z obozem zielonych

 

To trochę zabawne co mówisz. Decydujesz się na konkurencyjną konsole, bo Sony nie podaje ceny i nie rusza z pre-order'ami. A co z ekskluzywnymi grami, przywiązaniem do marki, z community jakie budwowałeś na danej platformie, itd. Mi wisi i powiewa, kiedy Sony ogłosi cene i uruchomi pre-order'y, bo doskonale zdaje sobie sprawe, ze to będą okolice połowy listopada i cena 499 dolarów. A nawet jesli spoznia się, to i tak zdecyduje sie na ps5, bo marka Xbox, w mojej opinii, absolutnie nie dla mnie nic do zaoferowania. Na tej platformie nie ma wybitnych gier pokroju Uncharted, Horizon, Death Stranding czy Ghost of Tshusima. Tylko gwłacone przez kilka generacji exy, takie jak Gears of War i Halo oferujące gameplay z epoki lodowcowej. Poza tym chwalą sie, ze mają najmocniejszą konsole. Owsze, tylko ten potencjał będzie wykorzystany za 3-5 lat. Tak więc cierpliwości mój przyjacielu, nie ma sensu strzelać focha na Sony, bo się ociąga z ogłoszeniem pewnych informacji. Emocje to zły doradca przy kupowaniu. A chyba nie chcesz popełnić gafy i zainwestować w sprzęt MIcrosoftu. :)

  • Plusik 2
  • Haha 5
  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza
40 minut temu, walek napisał:

 

To trochę zabawne co mówisz. Decydujesz się na konkurencyjną konsole, bo Sony nie podaje ceny i nie rusza z pre-order'ami. A co z ekskluzywnymi grami, przywiązaniem do marki, z community jakie budwowałeś na danej platformie, itd. Mi wisi i powiewa, kiedy Sony ogłosi cene i uruchomi pre-order'y, bo doskonale zdaje sobie sprawe, ze to będą okolice połowy listopada i cena 499 dolarów. A nawet jesli spoznia się, to i tak zdecyduje sie na ps5, bo marka Xbox, w mojej opinii, absolutnie nie dla mnie nic do zaoferowania. Na tej platformie nie ma wybitnych gier pokroju Uncharted, Horizon, Death Stranding czy Ghost of Tshusima. Tylko gwłacone przez kilka generacji exy, takie jak Gears of War i Halo oferujące gameplay z epoki lodowcowej. Poza tym chwalą sie, ze mają najmocniejszą konsole. Owsze, tylko ten potencjał będzie wykorzystany za 3-5 lat. Tak więc cierpliwości mój przyjacielu, nie ma sensu strzelać focha na Sony, bo się ociąga z ogłoszeniem pewnych informacji. Emocje to zły doradca przy kupowaniu. A chyba nie chcesz popełnić gafy i zainwestować w sprzęt MIcrosoftu. :)

 

prowo albo 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...