Skocz do zawartości

PlayStation 5 - komentarze i inne rozmowy


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

odlicz Project Athia bo to jest 2022 najwcześniej,

 

te z górnego rzędu konkret pozycje jak na pierwszy rok który ma to rozruszać i mało w tym crossgena, 

 

druga sprawa to liczę na kilka z tych pozycji w launch okienku (DS to mus,  a Sackboy, Ratchet i może jeszcze Returnal nadają się na family friendly zabawę więc w to bym celował)

Odnośnik do komentarza

Z tej listy interesuje mnie tylko

  1. GT7,
  2. Kena Bridge of Spirits
  3. Horizon 2

Ale samej Keny na rok grania nie wystarczy, trzeba będzie albo olać zakup na premierę i sprawdzać bolączki wieku dziecięcego konsoli.

Albo dać się porwać hype train i wsiąść na pierwszej stacji razem z czymś pokroju Assassins Creed Valhalla upgrade to PS5.

Tyle że już jestem gotowy na premierę Xboxa Series X bo zakupiłem Wiedźmina 2 w wersji na XBXOne :) Dziękuje wsteczna kompatybilności. Tak się wygrywa nowych klientów. No i tak samo Assassyna będę mógł ograć w wersji na 9 generację. Tak więc co ty odpier...lasz Sony? :facepalm:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
56 minutes ago, 20inchDT said:

Chcesz nam powiedziec, ze wezmiesz XSX na premiere, bo przekonała ciebie wsteczna z 360? Nie bullshituj nas, to samo masz na one :usmiech:

 

No wychodzi nowa generacja a ja będę One kupować zamiast XSX?  :yao: Chce kupić Xboxa dlatego że żadnej konsoli M$ nie miałem i całej biblioteki ich gier nigdy nie grałem. Dlaczego nie zacząć od Wiedźmina 2? A potem grać w co zechcę do czasu aż PS5 powstanie z kolan bo w tej chwili tak to wygląda. 

PS5 i tak kupię ale Sony sprawia że zrobię to później. Słaba ta ich biblioteka gier mnie nie przekonuje póki co. Gran Turismo 7 owszem chcę ale kiedy to wyjdzie? A sama konsola będzie wstecznie kompatybilna, tylko z tą którą już mam podłączoną do TV, nie widzę takiej potrzeby zmieniać PS4 dla PS5. 

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
6 minut temu, u55r napisał:

 

No wychodzi nowa generacja a ja będę One kupować zamiast XSX?  :yao: Chce kupić Xboxa dlatego że żadnej konsoli M$ nie miałem i całej biblioteki ich gier nigdy nie grałem. Dlaczego nie zacząć od Wiedźmina 2? A potem grać w co zechcę do czasu aż PS5 powstanie z kolan bo w tej chwili tak to wygląda. 

PS5 i tak kupię ale Sony sprawia że zrobię to później. Słaba ta ich biblioteka gier mnie nie przekonuje póki co. Gran Turismo 7 owszem chcę ale kiedy to wyjdzie? A sama konsola będzie wstecznie kompatybilna, tylko z tą którą już mam podłączoną do TV, nie widzę takiej potrzeby zmieniać PS4 dla PS5. 

IMO xbox też nie ma nic must have. Jak obrazek fanka się sprawdzi, to playstation będzie miało super pierwszy rok. Dziwi mnie po prostu, że jako powód zakupu XSX na premierę podałeś wsteczną, a zjechałeś PS, które też będzie miało. Przyznaj się, że chcesz gamepassa i/lub xcloud ;)

Odnośnik do komentarza

500€ za nextgena z ssd dyskiem i wsteczna kompatybilnoscia do 4 to imo bardzo dobra cena. Tymbardziej, ze wciaz wracam do swoich gier. Ale tak sie zastanawiam, czy sony nie chce zdeklasowac swojego konkurenta juz na starcie obnizajac cene do 450€ za edycje z czytnikiem optycznym :obama:.  :ohboy::ohboy::ohboy:

Edytowane przez MEVEK
Odnośnik do komentarza

W ogóle:

Cytat

more look at some of the great games coming to PS5 at launch (and beyond!).

Czyli mam nadzieje że nie sam pająk i astroboty, ale także może Deamon Soulsy albo Ratchecik. No i ciekawe jak ten pajączek w gameplayu wyjdzie im.

 

Znów trzeba będzie dwa razy obejrzeć, bo strim będzie kiepskiej jakości. :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...