Skocz do zawartości

PlayStation 5 - komentarze i inne rozmowy


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

Silent Hill jest grą, o której wiemy? Tendencja do nakręcania się przed pokazami, a potem narzekania, że gówno pokazali od jakiegoś czasu jest silna w graczach, dlatego od jakiegoś czasu na każdy event nastawiam się na to, że pokażą My Horse And Me 3 i wychodzę zadowolony. Polecam tę metodę każdemu i oczywiście chciałbym, żeby gruchnęło jakimiś atomówkami na pokazie - zawsze to lepiej dla nas.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Bzduras napisał:

Tendencja do nakręcania się przed pokazami, a potem narzekania, że (pipi) pokazali od jakiegoś czasu jest silna w graczach

 

:banderas:szkoda, ze mi sie plusiki skonczyly bo bylo by tak

 

06-Upvote GIF | Gfycat

Odnośnik do komentarza

No ok, nie zauważyłem SH. No ale mimo wszystko, ludzie są podjarani to niech se tworzą wyliczanki, te tutaj i tak są lajtowe i możliwe do spełnienia w porównaniu z tym co można przeczytać w sieci XD

 

Ja tam chcę oficjalną cenę i datę premiery poznać, reszta mnie ryra bo będę miał w co grać po kupnie konsoli, co pięknie mi umożliwiła wsteczna z PS4. Mafia, Ghost of Tsushima, Cyberpunk, Yakuza 7 i kilka innych, a z już zapowiedzianych gier mocno liczę że Returnal będzie tytułem startowym albo chociaż lunch window no i ten multi Tlou co by sobie postrzelać przez sieć.

 

12 minut temu, Paolo de Vesir napisał:

:banderas:szkoda, ze mi sie plusiki skonczyly bo bylo by tak

comment_xizYYiyaQWGryFlNJezZAXDiXaoIKeDS

Odnośnik do komentarza
57 minut temu, Bzduras napisał:

Tendencja do nakręcania się przed pokazami, a potem narzekania, że (pipi) pokazali od jakiegoś czasu jest silna w graczach, dlatego od jakiegoś czasu na każdy event nastawiam się na to, że pokażą My Horse And Me 3 i wychodzę zadowolony. Polecam tę metodę każdemu i oczywiście chciałbym, żeby gruchnęło jakimiś atomówkami na pokazie - zawsze to lepiej dla nas.

 

XD co

 

Oczywiscie na nic nie liczmy, niech nawet ceny nie dadza i daty, zadnych gier, wyje bane, niech pomachaja do nas malym siusiakiem z dalekiej japonii i bedzie git. To my jestesmy dla nich a nie oni dla nas. Niczego nie oczekujmy ale potem nie placzmy ze wypuszczaja (pipi), ruchaja nas na dlc i 20gb patche tydzien po premierze. Gracze :banderas: a potem zdziwieni ze ea nie chce sie nawet koszulek zmienic w nowej fifie :rotfl:

 

Maja byc kur wa gameplaye, nowe zapowiedzi, daty premier, ma sie dziac, maja sie wziac do roboty. A jak nie? No to co XD nie wyhustam sie przeciez bo gierek fajnch nie ma, najwyzej sie wyleje na te konsole i cyk 3k w kieszeni 

 

Jak tak czytam niektorych to w sumie przestaje sie dziwic takiemu r* bo jak widac jest zapotrzebowanie na gta 5 na nowej generacji :shieeet:

  • WTF 1
Odnośnik do komentarza
37 minut temu, Il Brutto napisał:

Z nowym SH skonczy sie jak zawsze "no teraz to bedzie powrot do korzeni mowie wam uklon dla fanow 2 czerpiemy pelnymi garsciami z pierwszych odslon gotg mesjasz jak nic" po czym dostaniemy takie 6.5/10.

 

no i elegancko, mi tyle wystarczy. Nawet na Tormented Souls które zapowiada się na najpotężniejsze 6/10 w historii jestem mocarnie napalony. W AAA Silent Hilla przestałem wierzyć po skasowaniu Silent Hills.

 

i ogrywając Downpour

 

i wspominając Book of Souls

 

i pamiętając że Shattered Memories to najlepszy SH od lat, bo najmniej przypomina klasyczne silenty

 

etc. etc. 

10 minut temu, schabek napisał:

Oczywiscie na nic nie liczmy, niech nawet ceny nie dadza i daty, zadnych gier, wyje bane, niech pomachaja do nas malym siusiakiem z dalekiej japonii i bedzie git. To my jestesmy dla nich a nie oni dla nas. Niczego nie oczekujmy ale potem nie placzmy ze wypuszczaja (pipi), ruchaja nas na dlc i 20gb patche tydzien po premierze. Gracze :banderas: a potem zdziwieni ze ea nie chce sie nawet koszulek zmienic w nowej fifie :rotfl:

 

:pawel: 

 

Niesamowity post. Oczekiwania z kosmosu, a potem ku,rwa ale lipa? Nie dali 5 nowych, niezapowiedzianych IP (koniecznie AAA i na wyłączność Plejki)? Jak to? MNIE SIĘ NALEZY TO ONI DLA MNIE A NIE JA DLA NICH. Dobrze bzduras mówi: gracze się rozbestwili i oczekują cudów na kiju, a najlepiej na raz i od razu.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ludzie się zapominają, że te konsole, które teraz nam wydają, oferują masę grania chociażby z tego powodu, że będziesz miał możliwość ogrywania gierek z poprzedniej generacji ps4/xbox na nowych sprzętach. Kiedyś tego tak nie było, wchodziła generacja i to z małą ilością gier, a teraz? Teraz to masz od zayebania tego, że ciężko będzie komu gry wybrać, bo jest i wybór i różnorodność. Takie coś to ja szanuję.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Faka napisał:

Ludzie się zapominają, że te konsole, które teraz nam wydają, oferują masę grania chociażby z tego powodu, że będziesz miał możliwość ogrywania gierek z poprzedniej generacji ps4/xbox na nowych sprzętach. Kiedyś tego tak nie było, wchodziła generacja i to z małą ilością gier, a teraz? Teraz to masz od zayebania tego, że ciężko będzie komu gry wybrać, bo jest i wybór i różnorodność. Takie coś to ja szanuję.

Jak nie było, jak było. PS2 i PS3 miały wsteczną i to taką sztywniutką, wsadzasz grę i grasz.

Odnośnik do komentarza
Teraz, eX4cT_PL napisał:

Przecież to brzmi jak jakaś kompletna bzdura, na koniec dnia chodzi o pieniądze, Sony już jest w dupie ze musiało zejść z ceny przez MS a teraz będą konsole samolotami wysyłać? XD 

No ale jak widać są ludzie którzy w takie bzdury wierzą.

Musiało zejść z ceny? Oficjalnej jeszcze jej nie znamy a Ty mówisz, że musieli obniżyć? Transport lotniczy to nic nowego, zobacz jak antonov maseczki nam przetransportował.

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, eX4cT_PL napisał:

Przecież to brzmi jak jakaś kompletna bzdura, na koniec dnia chodzi o pieniądze, Sony już jest w dupie ze musiało zejść z ceny przez MS a teraz będą konsole samolotami wysyłać? XD 

No ale jak widać są ludzie którzy w takie bzdury wierzą.

 

Odnośnik do komentarza

@eX4cT_PL

Czyli oskarżasz szefa firmy transportowej (transportującej rzeczy z Azji do USA), że kłamie? :v   Dostawy lotnicze to standard przy produktach szacowanych na duży popyt, konsol wyprodukowanych między końcem października a końcem listopada nie sposób dostarczyć inaczej niż drogą lotniczą, jeśli mają zdążyć na półki sklepowe jeszcze na ten rok.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...