Skocz do zawartości

PlayStation 5 - komentarze i inne rozmowy


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

Liczę, że będzie też nieco informacji o wstecznej. Nie ukrywam, że z ograniem kilku gier (w tym The Last of Us 2) wstrzymałem się właśnie z powodu BC na PS5. Fajnie jakby określili się czy będą to darmowe edycje remastered z 4K/60 czy 1:1 ze starszych konsol.

  • Plusik 2
  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, creatinfreak napisał:

No bo panowie wiadomo, że w najlepsze gry single player zagramy na PS5 i czy zapowiedzą teraz kolejne 3-4 duże gry to coś zmieni? W pierwszym roku dostaniemy takie gry jak Spiderman, Ratchet i horizon, czyli dla mnie same sztosy. Teraz chcę zobaczyć datę, cenę i funkcje nowej konsoli jak szybkie przełączanie między grami oraz jaki jest startowy lineup. 

W pełni się z Tobą zgadzam, jednakże fajnie mieć perspektywę najbliższych 2-3 lat z harmonogramem produkcji w toku.

Odnośnik do komentarza

Gdyby ktoś nie wiedział, to Sony nakreśliło czego można się spodziewać. 

 

Before PlayStation 5 launches this holiday, we wanted to give you one more look at some of the great games coming to PS5 at launch (and beyond!).

Our next digital showcase will weigh in at around 40 minutes, and feature updates on the latest titles from Worldwide Studios and our world-class development partners. 

Odnośnik do komentarza

Nie wierzę, że nie będzie chociaż gameplayu pająka. W ogóle gameplayi. I to takich dokładniejszych.

Na to sporo zejdzie.

 

Poza tym pokazanie jakiejś 1, 2 nowych duży gierek. Jasne mogę się rozczarować, ale ploty (i to jednak nie aż tak randomowe) robię swoje.

Covid mógł coś im pozmieniać, no ale FF16 i SH jednak się pojawiają.

Aż tak irracjonalne nie są.

Odnośnik do komentarza

Silent jak najbardziej, też czekam, ale natrafiłem ostatnio na post który nieco ostudził mój zapał.

 

W wywiadzie dla Crunchyroll Junji Ito powiedział, że spotkał się Guillermo del Toro i Kojimą jedynie raz, w czasie projektowania PT/Silent Hills i od tamtej pory nie mieli już ze sobą kontaktu. Przeczy to plotkom wg. których Kojima i JI mieliby pracować razem nad nowym Silent Hillem. Pracy nad tym ostatnim wyparło się też oficjalnie samo Konami, a Dusk Golem który teasuje powstawanie nowej części niestety nie jest zaufanym źródłem.

 

Także nie napalam się, ale kto wie?

Edytowane przez Paolo de Vesir
Odnośnik do komentarza

Ta było też info, że to że niby Ito i Kojima komunikowali się w związku z pracami nad jakąś grą to tak naprawdę jedynie składanie sobie życzeń na urodziny czy coś xD
Ale również się nie napalam. Chociaż kij ich tam wie, zaraz minie rok od premiery Death Stranding, coś by mógł zateasować przed premierką PS5. 

Edytowane przez cotek
Odnośnik do komentarza
12 minut temu, Paolo de Vesir napisał:

Przeczy to plotkom wg. których Kojima i JI mieliby pracować razem nad nowym Silent Hillem


No, ale takich plotek nie ma obecnie. Plotki mówią o Keiichiro Toyamie i Masahiro Ito (i kilku innym osobom z dawnego Team Silent, które obecnie albo pracują w SIE Japan, albo są freelancerami).

Odnośnik do komentarza

Chodzi o to, że nie pracuje nad tym rzekomo ani Kojima ani Konami i może robi to Sony, ale to też może bo nic na to nie wskazuje. Chociaż liczę, że jest jednak jak pisze Beniek i po prostu się z tym nie wychylają.

 

Dla głodnych wrażeń klasycznych survivali jest zawsze Tormented Souls z Chile. Ograniczone zasoby, klasyczne zagadki z dopasowywaniem przedmiotów, drugi wymiar i pewna surowość. Premiera gdzieś w 2021. Aha, film poniżej jest z wczesnej wersji gry.

 

 

Edytowane przez Paolo de Vesir
  • Plusik 5
Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, pawelgr5 napisał:

Całosciowo licze na utrzymanie polityki inwestowania w gierki single player. Stary się robie i nie mam czasu ani ochoty na bardziej wymagające gierki :D


To zupełnie jak ja - chyba dlatego mi tak te exy Sony odpowiadają - są angażujące i bardzo przystępne gameplayowo.
 

19 minut temu, nero2082 napisał:

wg francuskiego leaku 499/399, preordery od jutra i 4 pewniaki na premierę to Spiderman, Demon's Souls Remake, Sackboy i Destruction All Stars

 

daję okejkę :p


Jeśli prawda to bardzo fajny line-up, choć trochę tęsknię za czasami, gdy na premierę nowej konsoli zawsze musiało wlecieć combo ścigałka/mordobicie :sapek:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...