Skocz do zawartości

PlayStation 5 - komentarze i inne rozmowy


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie problem wysokich cen gier nie dotyczy bo zawsze kupuję je poniżej 100 zł za sztukę nieważne czy to nowe czy użtwane i to się nigdy nie zmieni ;) No ale ja nie gram online , nie wciągnęli mnie w to bagno na szczęście . Konsola wpadnie początkiem 2021 , może uda mi się wychaczyć Demon's Souls w promocji a jak nie to będzie służyłą jako odtwarzacz do filmów uhd ;)

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, nikt napisał:

No to dlaczego sprzęt jest przeliczony 1:1 $ a € a gry już nie? 

 

No to zwracam honor, rzeczywiście jest coś nie teges. Ja w tej chwili nie widzę powodu kupowania nowych konsol. I nie żebym był jakimś maniakiem Ninny, bo grało się na Xie i miało się wszystkie konsole od Sony. Ale mam przeczucie, że następny rok będzie jeszcze należał do czerwonych.

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, malin1976 napisał:

Mnie problem wysokich cen gier nie dotyczy bo zawsze kupuję je poniżej 100 zł za sztukę nieważne czy to nowe czy użtwane i to się nigdy nie zmieni ;) No ale ja nie gram online , nie wciągnęli mnie w to bagno na szczęście . Konsola wpadnie początkiem 2021 , może uda mi się wychaczyć Demon's Souls w promocji a jak nie to będzie służyłą jako odtwarzacz do filmów uhd ;)

To sobie trochę poczekasz na te 100 zeta teraz. 

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, eX4cT_PL napisał:

Wszyscy psioczą i narzekają a pre orderów już w większości sklepów brakuje (lub nie wiedzą jaką pule dostaną)

W Irlandii została już tylko lista oczekujących.

 

spacer.png

Co się dziwisz, hype wpadł, o jakieś taśmy w marketach za free się zabijają, walczą na, paletach to teraz też znajdzie się spora grupa co się rzuci a potem pupuka się w łepetynę albo i nie. 

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, eX4cT_PL napisał:

Wszyscy psioczą i narzekają a pre orderów już w większości sklepów brakuje (lub nie wiedzą jaką pule dostaną)

W Irlandii została już tylko lista oczekujących.

 

spacer.png

Spoko, narzekają może w Polsce czy Czechosłowacji, bo na zachodzie trochę pozgrzytają zębami, pójdą do pracy na 8h i zarobią na jedną grę.

Odnośnik do komentarza
1 hour ago, _Red_ said:

 

Pewnosci nie mam, ale bazowałem na tym:

 

Cyberpunk 2077 will get a free upgrade for next-gen consoles at launch. PS4 and Xbox One owners of the game will get a "more robust" update for the PS5 and Xbox Series X, CD Projekt Red has confirmed

w sumie to tez zobacze, jakie beda roznice pomiedzy ps4 i ps5 przy premierze cp2077. jak beda jakies znaczniejsze, to moze tez wezme ps5 razem z cyberpunkiem. jeszcze ku.rwa 2 miesiace do premiery mesjasza rozrywki i w sumie hajp .

Edytowane przez Andżej
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Bartg napisał:

Smutnych czasów dożyliśmy, że ludzie jarają się jak domy w Afganistanie, bo launch title na mocarną superkonsolę to w większości odgrzewane kotlety :( 

Cen gier nie ma nawet co komentować, oczywiście, że koszty produkcji gier są coraz wyższe, tak samo jak produkcji np. filmów, ale jakoś nikt potem nie chce za bilet do kina 100zł, bo budżet filmu to by 200 mln dolarów :reggie: Potem takie Activision biadoli, że oni prawie już muszą zamykać studia takie koszty i jak nowy CoD byłby po 60$ to zbankrutują, a potem zaglądasz w raport za 2019 gdzie mieli 1.5 MILIARDA dolarów czystego zysku.

 

No ale bilety do kina są ze 2 albo i 3 razy droższe niż 20 lat temu, a ceny gier teraz będą takie same jak tych z N64.

Odnośnik do komentarza
24 minuty temu, malin1976 napisał:

Mnie problem wysokich cen gier nie dotyczy bo zawsze kupuję je poniżej 100 zł za sztukę nieważne czy to nowe czy użtwane i to się nigdy nie zmieni ;)

 

no to przy takich cenach jakie mają być to może jakiś tytuł startowy kupisz poniżej 100 w 2025 

Odnośnik do komentarza

Wczoraj się zastanawiałem, czy brać toto na premierę.

 

Ale jak dzisiaj czytam, że Sony chce wspierać PS4 przez kolejne 3-4 lata*, a dodatkowo Horizon 2 i Człowiek-Pająk mają zostać wypuszczone na current gena, to pitolę chyba ten interes. Mimo że cena spoko, to nic mnie jakoś specjalnie do tego zakupu Day 1 nie zachęca. Pewnie z rok, dwa miną zanim się baza gier wypełni.

 

Chociaż boję się, że ta polityka podtrzymywania równocześnie PS4 może dać po dupie nextgenowi.

 

___

*Tu jeszcze bym uznał, że będą tylko update'ować system, a nie robić gjerky.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Nemesis napisał:

Jak się pracuje od lat to raczej wydanie tych 350 zł na jedną grę w miesiącu nie powinno być jakimś wielkim problemem. Smutne tylko, że cena aż tak podskoczyła bez tak naprawdę żadnego sensownego powodu. Czemu każą nam płacić więcej? 

To, że mnie stać nie znaczy, że ma mi się to podobać i mam otwierać szeroko usta w podzięce. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...