Skocz do zawartości

PlayStation 5 - komentarze i inne rozmowy


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, l33t napisał:

 

 

Chociaż boję się, że ta polityka podtrzymywania równocześnie PS4 może dać po dupie nextgenowi.

 

 

Standardowa PRowa gadaka przy końcu każdej generacji. Już na start będziesz miał gry od Sony, które wyjdą tylko na PS5, na początku 21 będzie to min. Ratchet. Zapowiedz Horizon 2 na PS4 jest jedynym zaskoczeniem, widocznie gra od początku była pisana również na PS4.

Edytowane przez YETI
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
5 minut temu, YETI napisał:

Standardowa PRowa gadaka przy końcu każdej generacji. Już na start będziesz miał gry od Sony, które wyjdą tylko na PS5, na początku 21 będzie to min. Ratchet. Zapowiedz Horizon 2 na PS4 jest jedynym zaskoczeniem, widocznie gra od początku była pisana również na PS4.

 

Przecież to samo jest w przypadku Spider Man Miles Morales i nowego Sackboya. A jestem pewien, że to nie koniec.

Odnośnik do komentarza
1 hour ago, Bartg said:

I to, że preordery się pokończyły jakby zamyka szybko dyskusję, że będzie bojkot Sony :kaz:

Spokojnie można zamawiać sprawdzam polskie markety i Expert oraz Markt i Empik nadal mają otwarte zamówienia. 

Jedyny sens takiego zakupu jest gdy ktoś nie ma PS4 i lepiej kupić PS5 i ogrywać gry ze wstecznej. Zmienić PS4 na PS5 o ile ktoś wam odkupi dziś PS4 bo internety zacznie zalewać masa okazji. :yao:

U mnie PROsiaczek zostaje na stałe. 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, YETI napisał:

Standardowa PRowa gadaka przy końcu każdej generacji. Już na start będziesz miał gry od Sony, które wyjdą tylko na PS5, na początku 21 będzie to min. Ratchet. Zapowiedz Horizon 2 na PS4 jest jedynym zaskoczeniem, widocznie gra od początku była pisana również na PS4.

 

Też bym tak pomyślał, gdyby nie to, że SONY doskonale wie, że MS ma bieda-wersję konsoli, pod którą developerzy muszą też kodować.

 

Nie ma bata, żeby SERIES S nie ciągnął w dół SERIES X. Więc Sony może nie chcieć odpuszczać lekką ręką w takim wypadku ogromnej bazy posiadaczy PS4. Różnice między PS4 PRO - SERIES S mogą w praktyce być dla większości graczy kosmetyczne. To już nie jest popierdzielony Cell z PS3, gdzie technicznie musieliby się mocno gimnastykować, żeby wypuszczać dwie wersje tej samej gry. I opłacalność takiej produkcji byłaby dyskusyjna.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
4 minutes ago, l33t said:

 

Też bym tak pomyślał, gdyby nie to, że SONY doskonale wie, że MS ma bieda-wersję konsoli, pod którą developerzy muszą też kodować.

 

Nie ma bata, żeby SERIES S nie ciągnął w dół SERIES X. Więc Sony może nie chcieć odpuszczać lekką ręką w takim wypadku ogromnej bazy posiadaczy PS4. Różnice między PS4 PRO - SERIES S mogą w praktyce być dla większości graczy kosmetyczne. To już nie jest popierdzielony Cell z PS3, gdzie technicznie musieliby się mocno gimnastykować, żeby wypuszczać dwie wersje tej samej gry. I opłacalność takiej produkcji byłaby dyskusyjna.

 

Na to liczę dorwać prosiaczka za jakieś śmieszne pieniądze i ograć zaległości z ps4 z ostatnich 3 lat.

Odnośnik do komentarza

Konsola piękna, cena niższa niż się spodziewałem, wszystko ładnie pięknie. Nie widzę jednak sensu kupowania tego na premierę, kiedy na półce czeka jeszcze co najmniej kilka dużych gier na ps4(pro), ich przejście zajmie mi pewnie 6+ miesięcy. A, przypomniało mi się, że jeszcze Switch się kurzy :v Także te preordery to robią chyba tylko fanboye albo próżniaki, które muszą mieć wszystko najnowsze i Z NAJLEPSZO GRAFIKO 

  • WTF 1
Odnośnik do komentarza
7 minut temu, MatekDM napisał:

 

Przecież to samo jest w przypadku Spider Man Miles Morales i nowego Sackboya. A jestem pewien, że to nie koniec.

No, zapowiedzieli te trzy tytuły, gdyby Demons Soul, Returnal czy Ratchet miały wyjść też na PS4, to już by to ogłosili.

Odnośnik do komentarza
10 minut temu, l33t napisał:

 

Też bym tak pomyślał, gdyby nie to, że SONY doskonale wie, że MS ma bieda-wersję konsoli, pod którą developerzy muszą też kodować.

 

Nie ma bata, żeby SERIES S nie ciągnął w dół SERIES X. Więc Sony może nie chcieć odpuszczać lekką ręką w takim wypadku ogromnej bazy posiadaczy PS4. Różnice między PS4 PRO - SERIES S mogą w praktyce być dla większości graczy kosmetyczne. To już nie jest popierdzielony Cell z PS3, gdzie technicznie musieliby się mocno gimnastykować, żeby wypuszczać dwie wersje tej samej gry. I opłacalność takiej produkcji byłaby dyskusyjna.

Ponad 100mln sprzedanych konsol to dość sporo, więc jak widać, mimo wcześniejszych zapowiedzi, jeszcze jakość będą wspierać PS4. Gry pisane pod PS5, np. taki Ratchet, gdzie zmiany światów mamy w locie, nie mogą pojawić się na PS4, co już mówiło samo Insomniac. Nie jest to wykonalne ze względów technicznych.

Edytowane przez YETI
Odnośnik do komentarza

Chyba ich posrało z tymi cenami gier xD

Nic nowego, nie jestem pie.rdolnie.ty  żeby brać to na premierę - czekamy z roczek na kolejne rewizje i poprawki w kolejnych modelach ,może jakiś spadek ceny ale to wszystko się jeszcze okaże.

Prezentacja  ,, xD ,,   ,cena konsoli i premiera była mocno do przewidzenia i przecieki tylko to potwierdzały.
Robię popcorn i obserwuje rozwój  sytuacji  bo jest strasznie śmiesznie  ;] 

Edytowane przez BieŃ
Odnośnik do komentarza

Nawet jak podniosą cenę do tych (powiedzmy 60zł) to wciąż opłaca mi się to bardziej niż branie gry na premierę i odprzedawanie jej po skończeniu. Z resztą, cena 55zł/ms-c utrzyma się przez długi czas, możecie zapisać sobie ten post.

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, YETI napisał:

Nowy NBA 2k, cod czy AS w dniu premiery trafią do GP?

Co ja pocznę bez tych gier?

1 minutę temu, Paolo de Vesir napisał:

Nawet jak podniosą cenę do tych (powiedzmy 60zł) to wciąż opłaca mi się to bardziej niż branie gry na premierę i odprzedawanie jej po skończeniu. Z resztą, cena 55zł/ms-c utrzyma się przez długi czas, możecie zapisać sobie ten post.

Nawet jak podniosą to jak ktoś ma wbite na 2-3 lata do przodu to ma na to wy(pipi)ane :kaz:

Edytowane przez MYSZa7
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...