Skocz do zawartości

PlayStation 5 - komentarze i inne rozmowy


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, ASX napisał:

Nieprawda, pokazywali też Gearsy w 120fpsach, nowego Asasyna i Watchdogs, czemu więc wprowadzasz innych w błąd? To tak jakby pisać że na PlayStation 5 pokazali tylko bugsnaxa

Nie wiedziałem, pewnie gry od microsoftu będą wyglądać dobrze jak na takie podzespoły, ale te od zewnętrznych ekip, mając również na uwadze jak się wypowiadali na temat tej konsoli, to będzie z tym bardzo różnie. 

 

Co do developerów, ciekawostka od DG, wprawdzie żadna nowość, tylko kolejne potwierdzenie, że Cerny dał radę. 

 

 

Odnośnik do komentarza

Dla mnie całe to gadanie o ograniczaniu generacji podsumowało się samo ostatnimi czasy:

 

  • Spider-man wygląda fantastycznie, a jest cross-genem ograniczonym przez konsolę o wyraźnie gorszych parametrach niż XSS.
  • Nie ma problemu z wydawaniem dużych gier na Switch, ale tam są pieniądze, więc każdy siedzi cicho i programuje.
Edytowane przez Paolo de Vesir
Odnośnik do komentarza

Te kolekcją ps now to w połowie skłąda się z gier, które już w ps now były rozdawane. 
 

- Wie ktoś czy gry, które dostawaliśmy za życia ps4 w abonamencie psnow dalej będą działać?
- Co z psnow? Ta usługa się rozwijałą i powoli zbliżała do gamepassa. Nie ma już na ps5?

Odnośnik do komentarza

To, że nie powiedzieli NIC o PS Now to jest jakaś kpina. Bardzo liczyłem, że zaczną traktować poważnie tę usługę i odpalą ją oficjalnie w nowych krajach, w tym Polsce. A tutaj nic, pewnie znowu Geoff będzie musiał przekazać jakieś informacje na jej temat gdy coś się zmieni bo Sony nie umie w PR. :reggie: 

 

 

Odnośnik do komentarza
5 minutes ago, aph said:

Już się wypowiedzieli o PS NOW - nie będzie gier 1st party na premiere, bo są za drogie w produkcji.

@suteqxDDDDDDDDDDDDDDDD

To, że wcale nie mówili o psnow trochę martwi. Jakby wcale nie chcieli rozwijać tej usługi, a nie tylko największych hitow na premierę nie dawać.

Odnośnik do komentarza
13 minut temu, aph napisał:

Już się wypowiedzieli o PS NOW - nie będzie gier 1st party na premiere, bo są za drogie w produkcji.

@suteqxDDDDDDDDDDDDDDDD

 

ale ku.rwa z czego beka? przecież dobrze napisal - co, nie byłoby fajnie jakby rozszerzyli dostępność tego ps now o nowe kraje? no byłoby fajnie, zawsze to jakaś upośledzona odpowiedź na gamepassa

 

ale o czym my tu mówimy, te downy podczas swojej konferencji nie wspomnieli nic o preorderach i wszystkich dość istotnych rzeczy trzeba się było dowiadywać z Twittera xd 

Odnośnik do komentarza

To (pipi) rozmazane to trochę przesada, gry z X360 na XOS w upscalowanym 4K wyglądają przyjemnie. Ostatnio oglądałem Killzone 2 na YT i wyglądał fantastycznie. Wsteczna PS3 byłaby atutem, ale Sony jak to Sony będzie ru,chało na remasterach i remake'ach. :) 

Edytowane przez Paolo de Vesir
Odnośnik do komentarza
Teraz, Ludwes napisał:

 

ale ku.rwa z czego beka?

z sutqa:)

 

Teraz, Ludwes napisał:

przecież dobrze napisal - co, nie byłoby fajnie jakby rozszerzyli dostępność tego ps now o nowe kraje? no byłoby fajnie, zawsze to jakaś upośledzona odpowiedź na gamepassa

Jasne, byłoby fajnie. Skoro nic nie mówią o rozszerzeniu, to znaczy że nic nie mają na ten moment. Nowych gier nie będzie, to telegrafuje że obstają przy starym modelu.

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Paolo de Vesir napisał:

gry z X360 na XOS w upscalowanym 4K wyglądają przyjemnie

Też nie do końca, włączyłem ostatnio Alice Madness Returns i wygląda jak kupa na XOX, Dante's Inferno wyglądało zjadliwie, jedynie gry przy których grzebał MS wcześniej oprócz przeniesienia 1 do 1 wglądają fajnie jak np W2 czy RDR

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Figuś napisał:

Też nie do końca, włączyłem ostatnio Alice Madness Returns i wygląda jak kupa na XOX, Dante's Inferno wyglądało zjadliwie, jedynie gry przy których grzebał MS wcześniej oprócz przeniesienia 1 do 1 wglądają fajnie jak np W2 czy RDR

 

Nie zgodzę się. Gram obecnie w Silent Hill Downpour i elegancko widać elementy podłoża, szczegóły na teksturach, a gra nie jest zbyt urodziwa. Horizon też wygląda świetnie, a na XOS nie ma podciągniętej grafiki. Równie dobrze wyglądał Alan Wake American's Nightmare. Gorzej wyglądały już AC3 i Vanquish.

 

Generalnie jak przyswoi się wiadomość, że to gra z X360 to da się grać bez kaleczenia oczu. No i ja takie Folklore czy MGS4 bardzo chętnie bym we wstecznej ograł.

Odnośnik do komentarza
17 minut temu, C1REX napisał:

Psnow na chwilę obecną jest właśnie gorszą kopią gamepassa. Od dłuższego czasu gry się instaluje. Sony chyba jednak nie chce rywalizować na tym polu. 

To nie jest gorsza wersja GamePassa, to jest gorsza wersja xCloud bo PS Now to w głównej mierze streaming. Ściągać gry na dysk można tylko te z PS4 i tylko posiadając PS4 więc jak ktoś ma apkę na PC to w grę wchodzi tylko streaming. Game Pass to w głównej mierze granie w gry z dysku konsoli, a xCloud to tylko świezy dodatek. 

 

15 minut temu, aph napisał:

Jasne, byłoby fajnie. Skoro nic nie mówią o rozszerzeniu, to znaczy że nic nie mają na ten moment. Nowych gier nie będzie, to telegrafuje że obstają przy starym modelu.

Ale nikt nie mówi, że mają być nowe gry. Mówimy tylko o tym, że mogliby udostępnić usługę w nowych krajach jak Polska ale Sony ma wysrane na ten kraj jak widać. 

Edytowane przez suteq
Odnośnik do komentarza
Teraz, suteq napisał:

Ale nikt nie mówi, że mają być nowe gry. Mówimy tylko o tym, że mogliby udostępnić usługę w nowych krajach jak Polska ale Sony ma wysrane na ten kraj jak widać. 

Nie mają wysrane, tutaj znowu ten sam wywiad

"Poland is different to Scandinavia is different to Italy is different to the UK. We work very hard to try and ensure, together with the retail partners, that we are providing gamers with what they want to buy, not what it is we are looking to sell."

Odnośnik do komentarza
Just now, suteq said:

To nie jest gorsza wersja GamePassa, to jest gorsza wersja xCloud bo PS Now to w głównej mierze streaming. Ściągać gry na dysk można tylko te z PS4 i tylko posiadając PS4 więc jak ktoś ma apkę na PC to w grę wchodzi tylko streaming. 

Gry z ps4 i ps2 się normalnie instaluje. Grać streamując się NIE DA. Mam bardzo szybki internet i ta usługa nie jest do streamowania. Nikt do streamowania jej nie używa. NIKT.

Lepiej dla Sony, by jej nie reklamowali jako streaming, bo to żenujące jest. Jako kopia gamepassa jest OK. Ostatnio nawet residenta 7 dodali.

Odnośnik do komentarza
3 minutes ago, aph said:

Cirex, kupiłeś sobie nowego kompa i teraz się zastanawiasz jak by to zrobić by na nim mieć wszystko - OK, to już wiemy, daj już spokój.


Nie. Zastanawiam się nad psnow. Mam ps4, które uwielbiam. psnow w UK działa dobrze jako kopia gamepassa.
Z cytatu, który dałeś winika, że Sony nie chce w Polsce psnow, bo ludzie by przestali gry kupować.

Edytowane przez C1REX
Odnośnik do komentarza
7 minut temu, C1REX napisał:

Gry z ps4 i ps2 się normalnie instaluje. Grać streamując się NIE DA. Mam bardzo szybki internet i ta usługa nie jest do streamowania. Nikt do streamowania jej nie używa. NIKT.

Lepiej dla Sony, by jej nie reklamowali jako streaming, bo to żenujące jest. Jako kopia gamepassa jest OK. Ostatnio nawet residenta 7 dodali.

Według oficjalnej strony PS Now, ściągać można tylko gry z PS4 na PS4. Czy przypadkiem te gry z PS2 to nie są zwykłe porty z PS4 dostępne normalnie w PSS? 

 

PS3 to natomiast tylko streaming czy to na PS4 czy PC. Ja bym bez problemu grał w streamingu bo xCloud działa mi naprawdę dobrze. Chociaż to sony i ich serwery. :pawel: 

Edytowane przez suteq
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...