Skocz do zawartości

PlayStation 5 - komentarze i inne rozmowy


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

Sorki, ale ja tu widzę język korpo, a nie prawdziwe potwierdzenie.

"Zagraj w katalog gier z ps4" - mi to sugeruje część gier z katalogu.
"Ciesz się szybszymi i płynniejszymi klatkami w wybranych grach z ps4 i ps VR" - No to chyba samo za siebie mówi, że nie wszystkie gry będą podbite.

Edytowane przez C1REX
Odnośnik do komentarza

Od kiedy katalog gier oznacza wszystkie gry? W ogóle po co zastosowali takie sformułowanie? Celowy marketingowy bełkot w celu wprowadzenia jeszcze większej niepewności. Każdy odbierze to po swojemu. Dla mnie tym katalogiem będzie PS Collection, a nie żadna wsteczna z prawdziwego zdarzenia. Jak pójdzie w tym kierunku to na końcu powiedzą, że przecież nigdzie nie potwierdzili że będzie pełna wsteczna i grajcie tylko w wybrane gry z PS Collection.

Tak bardzo chcę się mylić ale wcale nie pomagają takim bełkotem.

Wysłane z mojego BLA-L29 przy użyciu Tapatalka

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
19 minut temu, WisnieR napisał:

Dla mnie tym katalogiem będzie PS Collection, a nie żadna wsteczna z prawdziwego zdarzenia.

 

Już było nie raz potwierdzone, że będzie pełna wsteczna (czyt. 99%) czyli wkładasz płytkę i grasz. Mi się wydaje, że niektórzy na siłę szukają jakichś powodów z dupy, aby nie kupić PS5 na premierę.

  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza
Teraz, devilbot napisał:

Pewnie input lag będzie w tej wstecznej sony za(pipi)isty. Już nieraz pokazali przy wersjach z Ps2 na Ps4 jak dobrzy są w te klocki XD.

JA PIERDOLE. Co to w ogóle za post. Nie ma żadnych dowodów na to a ty wyjeżdżasz, że będzie zajebisty input lag.

 

Niektórzy powinni odpocząć od forum bo zamieszanie konsolowe przypaliło im już przewody.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
17 minut temu, Square napisał:

 

Już było nie raz potwierdzone, że będzie pełna wsteczna (czyt. 99%) czyli wkładasz płytkę i grasz. Mi się wydaje, że niektórzy na siłę szukają jakichś powodów z dupy, aby nie kupić PS5 na premierę.

Szukanie powodów z dupy, żeby nie kupić PS5 na premierę. 

 

Odważne stwierdzenie.

Odnośnik do komentarza

NEXT GEN ZŁO WCIELONE
 

W ogóle to jest śmieszne, a może nawet żałosne? Że na największym forum konsolowym w PL, jest tyle osób co tak bardzo racjonalizują kupowanie nowej konsoli (obojętnie czy PS5 czy Xboxa), w okolicach premiery , biorąc pod uwagę, że poprzedniczka wyszła 7 lat temu, koszt takiej zabawki to jak średniej klasy telefon no i chyba gierki to ich hobby?  Chyba, że nie ale wtedy to nie wiem po co tyle czasu i energii tracić na te forum.

Te wszystkie wyszukiwanie słabości, minusów itd. Czasami mam wrażenie, że granie, nowe growe technologie czy paskudne korporacje sprawiają im straszny ból. Większy nawet niż jego ból. 

 

 

Edytowane przez balon
  • Plusik 6
  • Lubię! 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

No ale w tym momencie to nie widzę żadnego racjonalnego powodu żeby kupować PS5 na premierę. Nie zachęca do tego ani startowy lineup, już pomijając te absurdalne ceny, ani sam sprzęt, który nie dość, że jest słabszy od konkurencji to na dodatek zagadką pozostaje jego jakość wykonania jak i samo działanie sprzętu, patrząc co Sony wyczyniało w poprzedniej generacji, a jakimi gabarytami może poszczycić się samo PS5. Może zwiastować to cichą pracę jak w przypadku Xbox One, albo odrzutowiec jak w przypadku Pro. Padły już różne określenia na osoby zamawiające pre-order na nową maszynkę Sony, ja sobie odpuszczę, ale dla mnie to jest po prostu mało rozsądne. Z drugiej strony Wasze pieniądze i nic mi do tego co z nimi robicie. 

Edytowane przez MYSZa7
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

No dla mnie jest jeden główny - zajawka.

 

Ponadto chęć nowego sprzętu, szybsze wczytywanie, ray-ray czy więcej klatek, a to wszystko raz na 7 lat i za w sumie tak nieduże pieniądze? No way abym nie wziął day one.
Co do jakiś cyrków z konsolą to przecież mam gwarancje. 

Edytowane przez balon
  • Plusik 2
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
 
Już było nie raz potwierdzone, że będzie pełna wsteczna (czyt. 99%) czyli wkładasz płytkę i grasz. Mi się wydaje, że niektórzy na siłę szukają jakichś powodów z dupy, aby nie kupić PS5 na premierę.
Padło stwierdzenie że "99 procent przetestowanych gier z PS4 działało na PS5" i tylko tyle.

Sony nie potwierdziło nigdy, że będziesz mógł uruchomić gry z PS4 wkładając fizyczny dysk do PS5. Czekam na takie potwierdzenie bo takie hasełka to jak zachowanie typowych pismaków, gdzie ktoś puścił bąka, a oni mówią że nadchodzi burza bo grzmi.

Jedyne OFICJALNE INFORMACJE od Sony na temat wstecznej to:

- Gry z PS4 będą dostępne w ramach PS Collection
- 99 procent przetestowanych gier działało bez problemu

TYLKO TO.

Na podstawie tych dwóch informacji nie można powiedzieć, że PS5 będzie wstecznie kompatybilne z PS4, a cisza w tym temacie i mnóstwo niedopowiedzeń nie zapowiada nic dobrego.

Wysłane z mojego BLA-L29 przy użyciu Tapatalka


Odnośnik do komentarza

Dla wszystkich graczy jest korzystne, by jak najwięcej ludzi kupiło obie konsole na premierę. Korpo musi mieć kasę na rozwój, a devy player base by argumentować robienie gier nex gen. 

 

 

Natomiast z naszego jednostkowego punktu, rozsądniej jest poczekać przynajmniej tydzień po premierze i podjąć racjonalną decyzję opartą o bardziej potwierdzone info. 

 

$ony już kilka razy na 100% potwierdzoło info i zmieniało zdanie. 

Spiderman tylko na ps5 na przykład. Obietnica, która wyglądała jak sabotaż marki. Nic na tym nie zyskali. 

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, MYSZa7 napisał:

No ale w tym momencie to nie widzę żadnego racjonalnego powodu żeby kupować PS5 na premierę. 

Tak samo jak inni mogą nie widzieć racjonalnego powodu kupować konsolę "bez gier" albo składać PC'ta "bo to niewygodne". Każdy wie najlepiej czego chce a zapowiedziane tytuły mogą być już wystarczającym argumentem.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
5 minut temu, WisnieR napisał:

Padło stwierdzenie że "99 procent przetestowanych gier z PS4 działało na PS5" i tylko tyle.

Sony nie potwierdziło nigdy, że będziesz mógł uruchomić gry z PS4 wkładając fizyczny dysk do PS5. Czekam na takie potwierdzenie bo takie hasełka to jak zachowanie typowych pismaków, gdzie ktoś puścił bąka, a oni mówią że nadchodzi burza bo grzmi.

Jedyne OFICJALNE INFORMACJE od Sony na temat wstecznej to:

- Gry z PS4 będą dostępne w ramach PS Collection
- 99 procent przetestowanych gier działało bez problemu

TYLKO TO.

Na podstawie tych dwóch informacji nie można powiedzieć, że PS5 będzie wstecznie kompatybilne z PS4, a cisza w tym temacie i mnóstwo niedopowiedzeń nie zapowiada nic dobrego.

A quick update on backward compatibility – With all of the amazing games in PS4’s catalog, we’ve devoted significant efforts to enable our fans to play their favorites on PS5. We believe that the overwhelming majority of the 4,000+ PS4 titles will be playable on PS5.

We’re expecting backward compatible titles will run at a boosted frequency on PS5 so that they can benefit from higher or more stable frame rates and potentially higher resolutions. We’re currently evaluating games on a title-by-title basis to spot any issues that need adjustment from the original software developers.

In his presentation, Mark Cerny provided a snapshot into the Top 100 most-played PS4 titles, demonstrating how well our backward compatibility efforts are going. We have already tested hundreds of titles and are preparing to test thousands more as we move toward launch. We will provide updates on backward compatibility, along with much more PS5 news, in the months ahead. Stay tuned!

 

https://blog.playstation.com/2020/03/18/unveiling-new-details-of-playstation-5-hardware-technical-specs/

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...