Skocz do zawartości

PlayStation 5 - komentarze i inne rozmowy


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

Co generację te same rozkminy... Powiem tak: prawdziwy konsolomaniak choć raz w życiu powinien kupić nowy system na premierę :) To bardzo fajne uczucie mieć w domu świeżutki sprzęcik. Testować nowe gry, penetrować menusy, wąchać instrukcję obsługi, dzielić się wrażeniami z e-kolegami. W 2013 miałem hajs, dużo czasu i chęć kupienia PS4 w dniu premiery. I kupiłem, to był mój zestaw startowy:

 

wF6KdmO.jpg

 

Shadow Fall robił wrażenie oprawą, Rivalsy trochę też. Asasyn mi nie podszedł, a Knacka broniłem dla beki w internecie. Zakup PS4 na premierę nie miał żadnego sensu. To był tylko kaprys konsolomaniaka po trzydziestce :)

 

PS5 kupię najwcześniej za rok, a najchętniej jak pokaże się Slimka i będzie duży wybór gier. Na PS4 mam w ch.uj zaległości, przede mną ze dwa lata grania. Zwłaszcza że jeszcze mają wychodzić nowe gry. Rada od starszego kolegi? Dobrze się zastanówcie czy potrzebujecie teraz PS5 i czy gry startowe was zadowolą. Rozważcie za i przeciw.

  • Plusik 8
Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, kanabis napisał:

Wiadomo ze raczej nikt juz na hd ready nie gra ale odpalilem fh4 z ciekawosci u starych na ich starym lg i to byl szok. Gra wygladala jak z x360 albo nawet gorzej. Wiedzialem ze bedzie slabo wygladac bo to logiczne ale nie ze az tak. 

 

Bylem ostatnio w domu rodzinnym i z ciekawosci odpalilem The last of us 2 na PS4 Slim na moim starym telewizorze Full HD LG 32’ kupionym chyba w 2009 roku. Sprzt teraz nalezy do brata. Roznica miedzy tym a wersja na PS4 Pro na oledzie B8 jest kolosalna, szczegolnie w kolorach i oswietleniu. Dla mnie wersja na zwyklym PS4 wydala sie wrecz niegrywalna. Ale to tez nie jest tak, ze jestem purysta graficznym, bo tak to bym musial od 3 lat siedziec na PC i grac na ultra. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
18 minut temu, Fanek napisał:

Ile Sony może mieć fabryk gdzie produkują PlayStation?  z 10 ? więcej?

Głupie pytanie ale odpowiem.

Masowa produkcja odbywa się w w chinach w Foxxconie zaraz obok produkcji Xboxów i iPhonów, żeby zapewnić odpowiednią ilość mają swoją fabrykę w Japonii ale nie na taką skalę jak Foxxcon w chinach

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, SlimShady napisał:

Czarny Pajonk będzie dobrze śmigał na PS4, Wielka przygoda SuckBoya, to samo. Największy argument za premierą, to Demonsy i podkręcony CyberPunk, bo przecież nie UBI gierki i Codzik. Nie ma czego żałować.

Cyber na xboxie będzie śmigać lepiej - build z Xbox one x, plejka dostanie z prosiaka. 

Odnośnik do komentarza

Ciekawe czy to zamieszanie z preorderami związane jest z tym że koniecznie chcieli zdążyć z ogloszeniem preorderów przed Xboxem i dlatego wszystko było tak niezorganizowane i zrobione na szybcika, wbrew wcześniejszym zapewnieniem, że na pewno uprzedzą wcześniej graczy zanim uruchomią preordery, aby mieli czas się przygotować.

Odnośnik do komentarza
1 minute ago, ASX said:

Ciekawe czy to zamieszanie z preorderami związane jest z tym że koniecznie chcieli zdążyć z ogloszeniem preorderów przed Xboxem i dlatego wszystko było tak niezorganizowane i zrobione na szybcika, wbrew wcześniejszym zapewnieniem, że na pewno uprzedzą wcześniej graczy zanim uruchomią preordery, aby mieli czas się przygotować.

 

Nie sądzę, by to było planowane. 

A jeśli było, to by wywołać poczucie wiekszego popytu i hypu. 

 

Ciekawe też ile realnie konsol było dostępnych do pre orderów, bo chyba nie 15mln.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, aux napisał:

Co generację te same rozkminy... Powiem tak: prawdziwy konsolomaniak choć raz w życiu powinien kupić nowy system na premierę :) To bardzo fajne uczucie mieć w domu świeżutki sprzęcik. Testować nowe gry, penetrować menusy, wąchać instrukcję obsługi, dzielić się wrażeniami z e-kolegami. W 2013 miałem hajs, dużo czasu i chęć kupienia PS4 w dniu premiery. I kupiłem, to był mój zestaw startowy:

 

wF6KdmO.jpg

Zakup PS4 na premierę nie miał żadnego sensu.

 

Ja nie wychodziłem tydzień z chaty i łupałem w Multi SF. Uwielbiałem. Pamiętam że z 1000 razy powtórzyłem że super że miałem farta i wyrwałem tą 10 z 10 rzuconych konsol do EURO pod moją pracą. Premiera to premiera - później już zawsze jesteś conajmniej drugi jak Czarek Pazura

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, aux napisał:

Zakup PS4 na premierę nie miał żadnego sensu. To był tylko kaprys konsolomaniaka po trzydziestce :)

 

Cytat

 

Dobrze się zastanówcie czy potrzebujecie teraz PS5 i czy gry startowe was zadowolą. Rozważcie za i przeciw.

 

konsola na premierę ma zazwyczaj mało wspólnego z rozsądkiem :] i dlatego to jest takie fajne :p takich racjonalnych powodów opłacenia preorderu to nie mam za wiele, DS Remake załatwia sprawę u mnie, ale jakby to miała być Fifka i Assassin (deja vu z 2013) to bym nie wziął? oczywiście że bym wziął

 

pewnie będę grął w "te same gry co na PS4 tylko ładniej" ale lineup na 2021 jest znacznie bardziej obiecujący niż to było z PS4, nikt nie zapowiadał Residenta, Harry Portiera, GT7, Horizona itp itd i to jest to co zawsze Sony ma w ofercie - obietnice ;) ale tym razem szybsze do spełnienia ; na PS4 taki rok 2014 ubiegał pod hasłem this is waiting

 

gry do wzięcia na launch są całkiem niezłe, chociaż spodziewałem się że to Guerrilla da grę wizytówkę-konia pociągowego na premierę tak jak to było z Killzone, ale DS wygląda prześwietnie także nic mnie nie piecze

 

ale główny powód zakupu niezmiennie pozostanie taki sam - bo mam na to ochotę i już :]

 

 

Edytowane przez nero2082
  • Plusik 8
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Dwa lata moj OLED sie marnowal z PS4 Pro - czas juz na zmiane. Na premiere ogram Demon’s Souls, Spider-Mana + jedna z multiplatform. Do tego wstrzymalem sie z zakupem Czuszimy na PS4 i czekam na wiesci o ulepszeniach graficznych na PS5. To juz duzo grania jak dla mnie, wiec zgadza sie, taka mam ochote by kupic w dniu premiery. Kazdy sam decyduje co jest dla niego oplacalne.

Edytowane przez Lukas_AT
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, nero2082 napisał:

 

 

konsola na premierę ma zazwyczaj mało wspólnego z rozsądkiem :] i dlatego to jest takie fajne :p takich racjonalnych powodów opłacenia preorderu to nie mam za wiele, DS Remake załatwia sprawę u mnie, ale jakby to miała być Fifka i Assassin (deja vu z 2013) to bym nie wziął? oczywiście że bym wziął

 

pewnie będę grął w "te same gry co na PS4 tylko ładniej" ale lineup na 2021 jest znacznie bardziej obiecujący niż to było z PS4, nikt nie zapowiadał Residenta, Harry Portiera, GT7, Horizona itp itd i to jest to co zawsze Sony ma w ofercie - obietnice ;) ale tym razem szybsze do spełnienia ; na PS4 taki rok 2014 ubiegał pod hasłem this is waiting

 

gry do wzięcia na launch są całkiem niezłe, chociaż spodziewałem się że to Guerrilla da grę wizytówkę-konia pociągowego na premierę tak jak to było z Killzone, ale DS wygląda prześwietnie także nic mnie nie piecze

 

ale główny powód zakupu niezmiennie pozostanie taki sam - bo mam na to ochotę i już :]

 

 

Tak, firma ktora przesuwala premiery Drivecluba, The Order, U4 (tu to juz w ogole byly jaja), nagle zacznie spelniac obietnice, zwlaszcza w dobie Covida. Ludzie to sie nigdy nie naucza. Na bank beda opoznienia premier. Nie wszystkich, ale czesci na pewno. 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Te ps plus classic to niezła kupa. Sądziłem, że to będzie dostęp do każdej gry jaką kiedykolwiek dali w PS Plus co i tak byłoby biedną usługą, a oni dają 18 gier z czego większość w przestarzałych wersjach jak np Monster Hunter bez Iceborne , Mortal X bez XL, Persona bez Royal, Bloodborne bez Old Hunters czy golutki Fallout 4.

Nieźle lecę do sklepu i opłacam plusa XD

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...